قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدون شک صورت یکی از مهم ترین عوامل زیبایی در هر فردی است. اما مشکل اینجا است که این عامل مهم یکی از آسیب پذیر ترین عناصر است. زیرا اگر به مدت طولانی در معرض آلودگی های مختلف و در معرض نور خورشید قرار گیرد، طراوت و زیبایی خود را از دست می دهد. عواملی مانند افزایش سن، استرس و رژیم غذایی نامناسب بیش از هر چیز دیگری بر این بخش تأثیر می گذارد. این عوامل در کنار چین و چروک و افتادگی پوست می تواند تاثیر بسزایی در کاهش اعتماد به نفس داشته باشد. یکی از این روش ها لیفت صورت است که شامل روش های مختلفی می شود. لیفت صورت با نخ یک روش موثر برای کاهش چین و چروک است و افتادگی های ناشی از افزایش سن را به طور چشمگیری کاهش می دهد. این روش با توجه به تخصص و مهارت پزشک و برند نخ لیفت می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد. در ادامه برای آشنا شدن با آشنایی با لیفت صورت، چگونگی انجام لیفت صورت، انواع روش های لیفت صورت و قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت با ما همراه باشید.

آشنایی با لیفت صورت

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی است که با هدف جوان سازی صورت انجام می شود. این روش می تواند افتادگی پوست را کاهش دهد. می تواند به صاف شدن چین های پوست روی گونه ها و خط فک کمک کند. لیفت صورت را ریتیدکتومی می نامند. در طول لیفت صورت، یک فلپ پوست از هر طرف صورت برداشته می شود. بافت های زیر پوست اصلاح شده و پوست اضافی برداشته می شود. این کار ظاهری جوان تر می دهد. لیفت گردن اغلب به عنوان بخشی از لیفت صورت انجام می شود. در این روش چربی گردن و افتادگی پوست را کاهش می دهند. برای انجام این روش سعی کنید بهترین روش برای جوان سازی صورت را انتخاب کنید.

ویژگی بهترین کلینیک زیبایی:

❤️محیط راحت و دلنشینکلینیک زیبایی موفق باید فضایی آرام و دلپذیر برای مشتریان فراهم کند
⚡تجهیزات پیشرفتهبهترین کلینیک زیبایی داری تجهیزات مدرن و پیشرفته است
⭐محصولات با کیفیتبهترین کلینیک زیبایی درای محصولات با برند خوب و با کیفیت است
✔️ارائه مشاوره حرفه‌ایمشاوره حرفه‌ای یکی از خصوصیات بارز در بهترین کلینیک های زیبایی است

چگونگی انجام لیفت صورت

لیفت صورت به روش های مختلف و با ایجاد برش های مختلف انجام می شود. اما برش های این جراحی در جلو و پشت گوش یا زیر چانه ایجاد می شود که بستگی به اهداف بیمار و آناتومی بافت دارد. در مورد برش محدود، یک برش کوتاه در بالای گوش و در خط مو ایجاد می شود. در روش قدیمی، کوتاه کردن از ناحیه رویش مو در شقیقه ها شروع می شود و در اطراف گوش و نوک سر ادامه می یابد. برش لیفت گردن، جایی که برش از گوش نرم شروع می شود و در اطراف گوش و پوست سر ادامه می یابد. یک برش کوچک در زیر چانه ایجاد خواهد شد. برش های ایجاد شده در جلو و پشت گوش به هیچ وجه قابل مشاهده نخواهد بود. عمل لیفت صورت دو تا چهار ساعت طول می کشد و در صورت ترکیب با سایر روش های جراحی، مدت زمان عمل بیشتر می شود.

کاندیدای نامناسب لیفت صورت با نخ

بهترین کار این است که خانم های باردار جراحی زیبایی لیفت صورت با نخ را پس از طی کردن دوران شیردهی شان انجام دهند زیرا جهت پیشگیری از به وجود آمدن درد، عفونت و حساسیت می بایست آنتی بیوتیک و مسکن ها و هر نوع داروی دیگر برای کاهش درد مصرف کنند که این مسئله ممکن است بر کارکرد بدن مادر و جنین اثرات بدی بگذارد. کسانی که سیگاری هستند نمی توانند تکنیک لیفت صورت با نخ را به خوبی انجام دهند چون سیگار حاوی نیکوتین است و نحوه بهبودی و درمان را مختل می کند و موجب بروز مشکلات متعددی می شود. کسانی که درگیر بیماری های دیابت هستند و یا دچار کلسترول بالا و فشار خون می باشند. این اشخاص می بایست تا جایی که می توانند از انجام دادن لیفت صورت با نخ اجتناب نمایند زیرا جریان یافتن شدید گردش خون موجب بیشتر شدن میزان خونریزی می شود و در نتیجه روند درمانی را مختل می کند. افرادی که دچار بیماری های پوستی می باشند نمی توانند از روش های لیفت صورت نتایج خوبی بگیرند زیرا پوست شان مستعد جوش و تورم است.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یک روش جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر صورت و کشیدن پوست استفاده می شود. هزینه این روش ممکن است متغیر و تحت تاثیر عوامل مختلفی باشد. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیفت صورت با نخ اشاره خواهیم کرد:

 • تجربه و تخصص جراح: تجربه و تخصص جراح که عمل لیفت صورت با نخ را انجام می دهد، می تواند به طور مستقیم بر هزینه این روش تاثیر بگذارد.
 • محل انجام عمل: هزینه لیفت صورت با نخ در مناطق مختلف جهان ممکن است متفاوت باشد. در شهرها و کشورهایی با هزینه های زندگی بالا، هزینه لیفت صورت معمولا بیشتر است.
 • نوع نخ های استفاده شده: نوع نخ های استفاده شده در این روش نیز می تواند به طور مستقیم بر هزینه آن تاثیر بگذارد. نخ های با کیفیت و برندهای معتبر معمولا گران تر هستند.
 • تعداد نخ های مورد استفاده: تعداد نخ هایی که برای انجام لیفت صورت استفاده می شود نیز به طور مستقیم بر هزینه این روش اثر می گذارد.
 • نوع کلینیک یا مرکز: انجام لیفت صورت با نخ در مراکز پزشکی مختلف ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشد.
 • تعداد جلسات: برخی از بیماران برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیاز به چندین جلسه لیفت صورت با نخ دارند که این می تواند هزینه را افزایش دهد.
 • هزینه های قبل از عمل: هزینه های قبل از عمل شامل مشاوره های اولیه، آزمایش ها و مشاوره های پزشکی می شود که نقش مهمی در هزینه کل دارند.
 • هزینه های پس از عمل: هزینه های پس از عمل شامل دارو، معاینات پس از عمل و سایر خدمات پس از عمل نیز باید در هزینه کل لیفت صورت با نخ در نظر گرفته شود.
 • استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته: استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته و فناوری های نوین در انجام لیفت صورت با نخ ممکن است هزینه را افزایش دهد.
 • هزینه های جراح: جراح به عنوان یک عامل تاثیرگذار دیگر بر هزینه لیفت صورت با نخ، هزینه های خود را دارد که باید در هزینه کل در نظر گرفته شود.
 • شرایط خاص: بعضی از بیماری ها و شرایط خاص ممکن است بر هزینه لیفت صورت با نخ تاثیر بگذارند.
 • تولیدکننده نخ لیفت: تولیدکننده نخ های استفاده شده در لیفت صورت نقش مستقیمی در تعیین قیمت نخ لیفت دارد و این نقش به طور غیرمستقیم بر هزینه کل روش تاثیر می گذارد.

با توجه به این عوامل، هزینه لیفت صورت با نخ ممکن است بسیار متغیر باشد و به عوامل فوق وابستگی داشته باشد.

لیفت صورت با کربوکسی تراپی چگونه است ؟

کربوکسی تراپی روشی بسیار موثر برای از بین بردن افتادگی پوست، بازگرداندن شفافیت و شادابی جوانی، پرکردن چین و چروک، رفع سیاهی دور چشم، از بین بردن ترک های پوستی و درمان اسکار، جوش و آکنه است. اساس کار کربوکسی تراپی، رساندن مقدار مشخص و کنترل شده گاز دی اکسید کربن به ناحیه مورد نظر است. تجمع دی اکسید کربن این پیام را به مغز می فرستد که ناحیه مورد نظر کمبود اکسیژن دارد و نیاز به افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی دارد. با بیشتر شدن جریان خون، متابولیسم بدن و سنتز کلاژن در ناحیه مورد نظر افزایش یافته و پوست ترمیم می شود. این روش از محبوبیت کمتری برخوردار است زیرا به 4 تا 8 جلسه درمانی و 2 تا 4 هفته بین هر جلسه تا جلسه بعدی نیاز دارد. همچنین هر 4 تا 6 ماه یکبار نیاز به ترمیم دارد.

بعد از جراحی لیفت با نخ چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

توجه به نکات مراقبتی و دوره نقاهت بعد از لیفت صورت در روند بهبودی و همچنین نتیجه نهایی لیفت صورت بسیار مهم خواهد بود. بنابراین اگر می خواهید در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه رضایت بخشی برسید. بهتر است تمام توصیه های پزشک در مورد مراقبت های بعد از عمل را به طور کامل رعایت کنید. در بسیاری از موارد، بیماران یک تا دو روز پس از جراحی از درد صورت شکایت دارند، اما با گذشت زمان از شدت درد کاسته می شود. در چنین مواردی می توان از مسکن های تجویز شده توسط پزشک استفاده کرد. احتمال بروز التهاب در ناحیه گردن و چانه بعد از جراحی وجود دارد که به مرور زمان برطرف می شود.

برای کاهش التهاب و تورم، توصیه می شود سر را تا چند روز پس از جراحی بالا نگه دارید. استفاده از کیسه یخ روی صورت به کاهش التهاب کمک می کند. از تماس با خورشید خودداری کنید. آرایش بعد از جراحی ممنوع است. شنا پس از چند روز امکان پذیر خواهد بود. مقدار زیادی میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی خود بگنجانید. پس از جراحی نباید به صورت و بخیه ها فشار وارد شود. انجام فعالیت های فیزیکی و ورزشی شدید باید برای مدتی به تعویق بیفتد. اکثر بیماران ده تا چهارده روز پس از جراحی می توانند به سر کار بازگردند. در ماه اول پس از جراحی از سشوار برای خشک کردن مو و بدن خود استفاده نکنید.

داروهای تجویز شده را طبق مهلت تعیین شده توسط پزشک، به موقع و به طور کامل مصرف کنید. نوشیدن آب و مایعات فراوان در ماه اول پس از جراحی می تواند به بهبودی سریعتر و دستیابی به نتیجه رضایت بخش تری کمک کند. استفاده از کرم ها و پمادهای موضعی که پزشک تجویز می کند، بسیار مهم است. تعویض به موقع بانداژ صورت در دو هفته اول پس از لیفت صورت تاثیر زیادی در پیشگیری از عفونت زخم جراحی خواهد داشت.

برای برداشتن بخیه های صورت، این کار را دقیقا در زمان تعیین شده توسط پزشک انجام دهید. برداشتن بخیه ها دیر یا زود ممکن است باعث ناراحتی پوست شود. به مدت دو هفته پس از لیفت صورت و تا زمانی که بانداژها را باز کرده و بخیه ها را برداشتید، بهتر است هنگام خواب سر را بالاتر از بدن قرار دهید. برای این کار می توانید از دو بالش زیر سر خود استفاده کنید. یکی از نکات مهم بعد از جراحی لیفت صورت استراحت در منزل و بالا نگه داشتن سر تا حد امکان است. برای اطلاع از قیمت لیفت ابرو با نخ با بهترین پزشکان مشورت کنید.

چگونگی انجام لیفت صورت 

انواع روش های لیفت صورت

تعیین اینکه کدام روش برای افتادگی صورت شما بهترین است به تشخیص پزشک بستگی دارد. پزشک معمولا با توجه به سن و سلامتی بیمار، میزان آسیب، ناحیه تحت درمان، نوع پوست مناسب ترین روش را توصیه می کند. مشکلات جراحی لیفت صورت زیاد است و عوارض و مدت درمان بیشتر است. زیرا در این روش بیمار کاملا بیهوش است و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و منزل برای مدتی دارد. مراقبت از بیمار در دوره نقاهت پس از جراحی لیفت صورت دشوارتر خواهد بود. هیچ یک از روش های غیر جراحی لیفت صورت نیاز به بیهوشی ندارد. در این روش ها در صورت لزوم پزشک از بی حس کننده های موضعی استفاده می کند که اثرات آن پس از مدت کوتاهی از بین می رود. عوارض این روش ها بسیار کمتر است و دوره نقاهت ندارد.

در تمام موارد، بیمار می تواند پس از جلسه درمان به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد. به همین دلیل پزشکان روش های جراحی لیفت صورت را با وجود اینکه امکان پذیر است توصیه نمی کنند. مگر اینکه جراحات آنقدر جدی باشند که با هیچ روش غیر جراحی قابل درمان نباشند. لیفت صورت را می توان با یا بدون جراحی انجام داد. لیفت صورت غیر جراحی شامل روش های مختلفی است که برخی از آن ها عبارتند از هایفوتراپی، تزریق ژل یا چربی، تزریق بوتاکس، آر اف فرکشنال، لیفت با نخ و کربوکسی تراپی. هر کدام از این روش ها کاربرد خاص خود را دارند و برای افراد مختلف موثر خواهند بود. بنابراین اینکه کدام یک از روش های موجود برای شما مناسب است باید توسط پزشک مشخص شود. در ادامه با اواع روش های لیفت صورت آشنا می شوید :

هایفوتراپی :

برای کسانی که از تزریق و تاول می ترسند می توان هایفوتراپی را روشی مناسب دانست. زیرا در این روش از امواج فراصوت متمرکز برای لیفت صورت استفاده می شود و نیازی به تزریق نیست. در این روش امواج اولتراسوند به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و انرژی آن ها باعث تحریک رشته های کلاژن پوست می شود. این عامل باعث سفت شدن و بلند شدن پوست، رفع افتادگی و چین و چروک می شود. روش هایفوتراپی روشی بی خطر و بدون درد است و عوارض کمی دارد. این روش ماندگاری بالایی دارد و نتایج آن یک تا سه سال ماندگار خواهد بود. استفاده از روش هایفوتراپی برای لیفت صورت زمان زیادی نمی برد. زیرا معمولا یک جلسه درمانی برای هر فرد کافی است و معمولاً سالی یک بار نیاز به ترمیم است. روش هایفوتراپی روشی مطمئن برای از بین بردن افتادگی و شلی خفیف یا متوسط ​​در زنان و مردان بین 30 تا 75 سال است.

اندولیفت :

اندولیفت یکی از روش های غیر جراحی لیفت صورت است، اما نتایج آن را می توان با لیفت صورت جراحی برابر دانست. در این روش نیازی به بیهوشی یا بستری شدن در بیمارستان نیست و هیچ گونه جراحت و بریدگی در صورت ایجاد نمی شود. بنابراین می توان آن را یکی دیگر از روش های مناسب برای افرادی که از جراحی یا تزریق می ترسند، در نظر گرفت. روش اندولیفت یکی از روش های غیر تهاجمی لیفت صورت است که برای درمان از لیزر با طول موج 1470 نانومتر استفاده می شود. در این روش لیزر به بافت های زیرین پوست تابش می کند و با تنظیم مجدد کلاژن ها و شکستن چربی های پوست باعث تقویت آن ها می شود. برای درمان با این روش فقط به یک جلسه نیاز دارید و می توانید کار روزانه خود را دو روز بعد از عمل انجام دهید. اثرات این روش معمولا تا 3 سال باقی می ماند و پس از آن ترمیم ضروری است.

انواع روش های لیفت صورت 

تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس را می توان یکی از شناخته شده ترین روش های لیفت صورت دانست. در این روش بوتولیسم به نواحی مختلف صورت شما تزریق می شود و از ایجاد چین و چروک در آن ناحیه جلوگیری می کند. بنابراین تزریق بوتاکس برای اصلاح برخی عیوب و جلوگیری از چین و چروک بیشتر استفاده می شود. برای اصلاح برخی از عیوب صورت، اصلاح افتادگی لب ها و فرم دادن به ابروها می توانید از تزریق بوتاکس استفاده کنید. تزریق بوتاکس می تواند در برخی افراد آلرژی ایجاد کند. اثر این روش تقریباً 6 ماه است و پس از این مدت باید تمدید شود.

تزریق ژل :

برخی افراد تزریق ژل را با تزریق بوتاکس اشتباه می گیرند. از تزریق ژل برای پرکردن چین و چروک یا حجم دادن به نواحی مختلف صورت استفاده می شود. به عنوان مثال، از تزریق ژل برای از بین بردن خطوط خنده، خطوط پیشانی، خطوط اخم و خطوط ریز ایجاد شده در کنار چشم یا لب استفاده می شود. انواع خاصی از ژل ها برای حجم دادن به لب ها و گونه ها استفاده می شوند. استفاده از این روش پوست شما را جوانتر می کند و آن را شاداب نگه می دارد.

انواع مختلفی از ژل ها برای تزریق در نواحی مختلف استفاده می شود. به همین دلیل ماندگاری و اثربخشی آن ها متفاوت است. نوع ژلی که برای شما مناسب است به نوع پوست، سن و سطح آسیب بستگی دارد. بنابراین نوع ژل باید توسط پزشک تعیین شود. بسته به نوع ژلی که پزشک تجویز می کند، ماندگاری تزریق ژل از 6 ماه تا 5 سال متغیر است. این روش به طور کلی باید در فواصل زمانی منظم تکرار شود.

لیفت صورت با نخ :

نخ های مورد استفاده در این روش از پلی لاکتیک اسید و گلیکولیک اسید ساخته شده و بخیه های قابل جذب هستند. این روش برای ترمیم پوست شل یا افتادگی پس از جراحی استفاده می شود. افرادی که دوست دارند گونه های برجسته تری داشته باشند اما تمایلی به استفاده از پرکننده های ژل ندارند، می توانند از این روش برای برجسته سازی گونه های خود استفاده کنند. روشی که برای ترمیم افتادگی پوست با نخ استفاده می شود می تواند کمی ترسناک باشد. زیرا در این روش برش هایی در ناحیه مورد نظر مانند گونه ها، خط پیشانی یا فک ایجاد می شود و بخیه های قابل جذب در آن قرار می گیرد. سپس با کمک این نخ ها پوست لیفت شده و افتادگی آن برطرف می شود.

این روش یکی از روش های غیر جراحی لیفت صورت است و برش ها با بی حسی موضعی ایجاد می شوند و عمق زیادی ندارند. بنابراین نیازی به دوخت صورت نیست و آثار برش ها روی صورت شما باقی نمی ماند. در طول درمان هیچ دردی احساس نخواهید کرد و تنها پس از پایان جلسه، پوست شما کمی متورم و قرمز می شود. این عوارض پس از مدت کوتاهی ناپدید می شوند. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد بلند کردن نخ نیست. اثرات این روش تا یک سال پس از درمان باقی می ماند و هیچ اختلالی در فعالیت های روزانه شما ایجاد نمی کند.

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت به نوع نخ و جنس مورد استفاده متفاوت است. البته ماندگاری نخ و میزان کلاژن شدن آن در قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت تاثیر دارد. اهمیت خرید محصولات اصلی و مورد تایید FDA برای جلوگیری از خطرات برای کسانی که به دنبال درمان هستند، مهم است. البته هیچ یک از محصولات عرضه شده دارای تاییدیه وزارت بهداشت نیستند. بنابراین استفاده از روش لیفت با نخ مورد تایید وزارت بهداشت نیست. یکی دیگر از مواردی که در قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت تاثیرگذار است تاریخ انقضا آن است و در هنگام خرید نخ باید به این نکته توجه کنید. تاریخ انقضا روی بسته بندی نخ روی بسته نوشته شده است.

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

مزایای لیفت صورت با نخ

هر یک از روش های زیبایی با برخی مزایا و فواید همراه اند که ما سعی داریم در این مقاله چندین مزایای لیفت صورت با نخ را برای شما شرح دهیم :

 • بافت پوست صورت جوانتر و بشاش تر به نظر می رسد.
 • پوست صورت با کمتر شدن خطوط و چین و چروک ها، صاف تر می شود.
 • میزان خاصیت ارتجاعی پوست صورت افزایش می یابد.
 • بافت پوست صورت روشن تر می شود.
 • هیچ گونه زخم و آسیبی در صورت مشاهده نمی شود.
 • کلاژن و الاستین برای بازه زمانی طولانی تولید می شوند.
 • نتایج طبیعی حاصل می شود و کشیدگی و فرورفتگی بیش از اندازه در پوست به وجود نمی آید.
 • جای زخم و جوش و اسکار از بین می رود.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

هیچ یک از روش های لیفت پوست صورت نمی تواند با نتایج همیشگی همراه باشد اما عمل جراحی لیفت صورت به طور معمول نتایج طولانی تری در مقایسه با لیفت با نخ دارد. در صورتی که افراد جراحی لیفت صورت انجام دهند، ممکن است که این نتایج به مدت 10 سال ماندگاری داشته باشد، با این وجود طول عمر لیفت صورت با نخ در کل 1 الی 3 سال است. به دلیل آن که تکنیک لیفت پوست صورت با نخ خطر کمتری دارد، بیمارانی که از نتایج حاصل از لیفت با نخ راضی هستند، به طور معمول می توانند بعد از جذب شدن بخیه های گذشته به وسیله بدن، چندین بخیه های موقت جدید در بدنشان داشته باشند.

کلام آخر

لیفت صورت یکی از روش های رایج و پرکاربرد برای زیبایی و جوانسازی پوست است که افراد بسیاری مایل به انجام آن هستند. این روش با قرارگیری نخ های مخصوصی در زیر پوست انجام می شود و چین و چروک های پوست را کاهش می دهد. این روش باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا بهترین نتایج ممکن حاصل شود و عوارض آن کاهش یابد. قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید.

ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. ما سعی کردیم در مقاله قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت مطالب جدید و کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا برای شما کارآمد باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال، نظر و انتقاد می توانید از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید. سایت آوینا تهران پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

mahtab

من مهتاب شهریاری هستم. 5 سال سابقه در زمینه تولید محتوا دارم و علاقه زیادی به تولید محتوا در زمینه پزشکی و سلامت دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *