تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

بهترین کلینیک زیبایی در ونک

بهترین کلینیک زیبایی در ونک

بهترین کلینیک زیبایی در ونک

معرفی بهترين کلينيک زيبايي در ونک

بهترین کلینیک زیبایی در ونک کلینیک های زیبایی زیادی در شهر تهران وجود دارند. اما در میان آنها کمتر مرکزی وجود دارد که بتوان به آن بهترین کلینیک زیبایی گفت. اما کدام کلینیک را می توان به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در ونک نامید؟ در زمان انتخاب کلینیک زیبایی به کدام ویژگی کلینیک دقت کنیم؟ یک کلینیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به آن اعتماد کرد و زیبایی خود را به پزشکان آن سپرد؟ هر فردی که نیاز به انجام فعالیت های زیبایی دارد این سوالات را از خود می پرسد. ما در این مقاله سعی داریم ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در ونک را به شما معرفی کنیم تا در انتخابتان دچار اشتباه نشوید. از آنجایی که اکثر خدمات زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد در انتخاب پزشک و کلینیک که برای زیبایی انتخاب می کنید دقت کافی داشته باشید. اگر به دنبال بهترین کلینیک زیبایی در ونک هستید ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

 

معرفی بهترين کلينيک زيبايي در ونک

داشتن مجوزهای رسمی

یک کلینیک زیبایی باید مجوز کامل خدمات خود را دریافت نماید. هر یک از خدمات زیبایی که در کلینیک ارائه می شود نیاز به اخذ مجوز دارد. وزارت بهداشت شرایط کلینیک و مجوزهای پزشک را بررسی نموده و به کلینیک مجوز ارائه خدمت زیبایی را ارئه می دهد. از این رو نمی توان در کلینیکی که مجوز لیزر موهای زائد دارد کاشت مو نیز داشته باشد. از این رو برای هر یک از خدماتی که به کلینیک مراجعه می کنید باید مجوزهای رسمی را بررسی نمایید. اصولا در بهترین کلینیک زیبایی حتما این مجوزها در دید مشتری نصب می شود. اگر در نگاه اول به دیوار کلینیک چیزی مشاده نکردید می توانید به داشتن مجوزها شک کنید.

تنوع در خدمات

فرق کلینیک های زیبایی با دیگر کلینیک ها در تعدد خدمات است. یک کلینیک معتبر سعی دارد بیشتر خدمات زیبایی را ارئه دهد. یک فرد باید بتواند چند جراحی زیبایی را پشت سر هم در یک کلینیک انجام دهد و برای انجام آن به کلینیک های دیگر مراجعه نکند. از مهمترین خدماتی که در کلینیک ها ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • لیزر موهای زائد

لیزرموهای زائد یکی از پرطرفدارترین انواع خدمات زیبایی است که افراد را از شر موهای زائد خود رها می کنند. امروزه دستگاه های بسیار پیشرفته ای درباره لیزر موهای زائد در کلینیک ها وجود دارد که الکساندرایت بهترین آنها است. این دستگاه قادر است با تغییر طول موج خود انواع رنگ های پوست را پوشش دهد. البته وجود انواع دستگاه های لیزر موهای زائد می تواند کمک کننده باشد اما دستگاه الکساندرایت این مشکل را برطرف می کند. پس در زمان مراجعه به کلینیک برای لیزر موهای زائد به دستگاه موجود در کلینیک، تخصص پزشک و مهمتر از همه وجود پزشک متخصص پوست در زمان انجام لیزر دقت کنید.

  • کاشت مو و ابرو

به هر میزان که لیزر کاشت ابرو در بین خانم ها پر طرفدار است، کاشت مو نیز مورد توجه آقایون می باشد. هر دو برای زیباتر شدن به کلینیک مراجعه می کنند و این پزشک است که باید بتواند از بهترین دستگاه ها، بهترین متدها و در انتها بهترین فولیکول های مو بهره برده و کاشت مو و ابرو را انجام دهد. داشتن تخصص و تجربه در زمان کاشت مو و ابرو اهمیت زیادی دارد؛ چرا که این کار بیشتر مواقع به صورت دستی انجام می شود. اما اگر از دستگاه برای کاشت مو استفاده شود ( روش کاشت  SUT) بهتر است بهترین دستگاه های ابداع شده استفاده شود. کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل از مهمترین خدماتی است که در بهترین کلینیک زیبایی ارائه می شود.

  • خدمات جوانسازی پوست

تا اینجا درباره خدمات زیبایی مو صحبت کردیم اما خدمات زیبایی بیشتر شامل پوست می شود. در یک کلینیک زیبایی باید خدماتی برای جوانسازی، از بین بردن چین و چروک، از بین بردن لکه های پوستی و در انتها خال های روی صورت نیز ارائه شود. این خدمات اکثر به واسطه لیزر انجام می شود و به همین دلیل بهتر است پزشک شما تخصص کافی درباره کار با دستگاه های لیزر را داشته باشد. از طرفی این فعالیت ها باید به شکلی انجام شود که بیمار در طول درمان خود بهبود اوضاع پوست خود را متوجه شود و برای ادامه کار تمایل داشته باشد.

استفاده از پزشکان و متخصصین مجرب

استفاده از پزشکان و متخصصین مجرب

در یک کلینیک زیبایی ممکن است چندین پزشک به صورت همزمان مشغول به فعالیت باشند. هر یک از پزشکان در زمینه یکی از خدمات زیبایی مهارت دارد. اما گاه ممکن است تمام خدمات توسط یک پزشک ارائه شود. در هر صورت پزشک کلینیک باید متخصص پوست، مو و زیبایی باشد و این توانایی را داشته باشد که انواع خدمات زیبایی را به مشتری خود ارائه دهد. وجود تعداد زیاد متخصصین پوست و مو مشغول در یک کلینک می تواند نشان دهنده احترام به مشتری و تخصص مداری در آن کلینیک باشد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته

همانطور که قبلا نیز گفته شد یک کلینیک زیبایی شامل مجموعه ای از خدمات است که در یک مکان ارائه می شود. امروزه روز به روز دستگاه های لیزر و کاشت مو پیشرفت می کنند. در کلینیک ها اما کمتر پیش می آید که دستگاه ها اپدیت شوند. بد نیست بدانید در میان دستگاه های لیزر موهای زائد این دستگاه الکساندرایت است که می تواند لیزر موهای زائد را به درستی انجام دهد. این به معنی بد بودن دستگاه های دیگر نیست اما این دستگاه مجموعه کاملی است که دارای خنک کننده، پوشش دهی انواع رنگ پوست و سری های یکبار مصرف می باشد. در میان دستگاه های لیزر جوانسازی پوست دستگاه لیزر RF فرکشنال است که بهترین خدمات را ارئه می دهد. دستگاه های اتوماتیک کاشت مو به روش SUT نیز وجود دارد که بدون دخالت دست موی سر را از محل مورد نظر خود جدا نموده و در محل مورد نظر پزشک پیوند می دهد. از این رو می توان یکی از ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی را مجهز بودن به دستگاه های به روز دنیا دانست.

استفاده از متدهای جدید

علم توقف ناپذیر است. هر روز روش و متد جدید برای خدمات زیبایی ابداع می شود. بعضی از آنها کاربردی بوده و مورد توجه متخصصین دنیا قرار می گیرد. از آنجایی که در ایران به خدمات زیبایی توجه ویژه ای می شود. پزشکان متخصص نیز باید خود را به روز نگه دارند. استفاده از متدهای جدید کاشت مو، لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست این کمک را به بیماران می کند که در کمترین زمان بهترین نتیجه را دریافت کنند. با کمی تحقیق درباره روش های به روز کاشت مو، لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست می توانید با دید باز به کلینیک مراجعه نمایید.

تیم کاری آموزش دیده

در کلینیک های زیبایی تمام خدمات توسط پزشک ارائه نمی شود، گاه پزشک انجام بعضی امور را به دستیاران خود می سپارد. این دستیاران باید قبل از استخدام آموزش دیده باشند و یا پزشک بعد از انتخاب آنها آموزش کاملی درباره وظایف محول شده به آنها بدهد. پزشک باید دستیاران خود را از بین افراد متعهد و با تحصیلات مرتبط انتخاب نماید. این افراد علاوه بر داشتن دانش نسبت به کاری که انجام می دهند باید بتوانند با بیمار ارتباط برقرار کرده و مشکل او را برطرف نماید. داشتن روابط عمومی بالا و همچنین تجربه کاری باید در اولویت انتخاب دستیار باشد.  یکی از مهمترین آیتم های بهترین کلینیک ها داشتن تیم کاری مجرب و کارکشته است.

تیم کاری آموزش دیده

رعایت بهداشت

بهداشت در یک کلینیک زیبایی حرف اول را می زند. رعایت بهداشت محیط از جمله استریل کردن محیط کلینیک، تمیز نمودن مرتب سرویس بهداشتی و … همگی بسیار پر اهمیت است. اما در کنار این ویژگی ها در یک کلینیک زیبایی تا حد امکان باید از لوازم یکبار استفاده شود. هر یک از اشیایی که با بدن بیمار در ارتباط است باید یک بار مصرف باشد. رعایت این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد در محیط های اینچنین عفونت و بیماری به سرعت رشد می کند و اگر به بهداشت اهمیت ندهید احتمال بیماری شما افزایش می یابد. امروزه دستگاه های لیزر موهای زائد همگی سری های یک بار مصرف دارند. در کاشت مو و ابرو نیز باید از تجهیزات یک بار مصرف برای دستگاه ها استفاده شود. از آنجایی که هنگام جدا کردن مو و همچنین پیوند زدن آن خونریزی مختصری وجود خواهد داشت استفاده از سری یکبار مصرف اهمیت بیشتری می یابد.

احترام به مشتری

حتما تا کنون شده است که مشتری یک رستوران باشید و یا برای کرفتن خدمات به یک مکان خصوصی مراجعه نموده باشید و چون از طرز برخورد کارمندان راضی نبوده اید محل را ترک کنید. می توان گفت احترام به وقت مشتری و رعایت ادب یکی از مهمترین فاکتورهای مهم یک کلینیک مجهز است. باید به مشتری احترام بگذارند و با نوبت دهی دقیق برای وقت او احترام قائل باشند. دادن مشاوره های رایگان، راهنمایی درست به مشتری، ارائه راه حل های واقعی و بدون قرض ورزی می تواند مشتری را به کلینیک متعهد کند. فرد اگر در یک کلینیک بتواند خدمات واقعی دریافت کند و با کارکنان کلینیک ارتباط برقرار کند حتما برای دریافت خدمات دیگر مجددا به همان کلینیک مراجعه نماید.

قرارگرفتن در محیط آرام

یکی از مشکلاتی که تهرانی ها با آن مواجه هستند ترافیک، طرح ترافیک و نبود جای پارک مناسب است. اگر کلینیک در مکانی دنج، آرام و خوش مسیر قرار گیرد مشتریان برای مراجعه به کلینیک به مشکل برخورد نخواهند کرد. مشتری بعد از انجام خدمات زیبایی باید بتواند به راحتی سوار خودرو خود شده و یا دسترسی آسانی به وسایل حمل و نقل عمومی داشته باشد. خوشبختانه ونک یکی از خوش مسیرترین خیابان های تهران به شمار می آید که بدون دردسر می توان به آن رفت و آمد کرد. وجود BRT، تاکسی و مترو در نزدیکی این میدان آن را به یکی از شاه راه های تهران تبدیل نموده است.

ارائه قیمت های منصفانه

در یک کلینیک زیبایی قیمت های ارائه شده چندان بیشتر و یا کمتر از دیگر کلینیک ها نیست. مگر اینکه برای ارزانی و یا گرانی دلیل منطقی وجود داشته باشد. اصولا در کلینیک ها هزینه ها بر اساس نوع خدمات، میزان خدمات که به بیمار ارئه شده است، تخصص پزشک و دستگاه به کار رفته متفاوت است. در لیزر موهای زائد اصولا استفاده از دستگاه الکساندرایت، تجهیزات یکبار مصرف، تعداد اعضایی که تحت درمان قرار می گیرد هزینه های متفاوتی ارائه می شود. اگر قیمت ها مقداری از دیگر کلینک ها بیشتر بود می توان آن را منطقی دانست. توصیه می شود به تبلیغات خدمات ارزان قیمت توجه نکرده و قیمت های گزاف برای خدمات معمولی پرداخت نکنید. البته امروزه به بهانه های مختلف تخفیف های ویژه ای به مشتریان داده می شود. می توانید از این فرصت ها استفاده کرده و خدمات با تخفیف دریافت کنید.

ارائه قیمت های منصفانه

 

چگونه بهترین کلینیک زیبایی در تهران را بیابیم؟

تا اینجا با ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی آشنا شدید اما این سوال مطرح است که چگونه بتوانیم یک کلینیک زیبایی بیابیم. از آنجایی که روزانه تعداد زیادی تبلیغات در اطرافمان می بینید که خود را بهترین معرفی می کنند باید دقت زیادی در انتخاب خود داشته باشید. بهترین ملاک برای بهترین بودن نمونه کارهای انجام شده روی بیماران دیگر است. در زمان مراجعه به کلینیک می توانید با افرادی که برای گرفتن خدمات مراجعه نموده اند صحبت کنید و میزان رضایتمندی آنها را بررسی نمایید. مجوزها را چک کنید، نباید بی گدار به آب بزنید. به تبلیغات خدمات زیبایی ازران قیمت اعتماد نکنید چرا که به قول معروف هیچ ارزانی بی دلیل نیست. توجه کنید که برای شما از تجهیزات کاملا یکبار مصرف استفاده شود. یافتن بهترین کلینیک زیبایی در تهران چندان سخت به نظر نمی رسد و فقط نیاز به صرف زمان دارد.

کلام اخر

کلینیک آوینا در ونک یکی از بهترین کلینیک زیبایی در ونک است. در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو ارائه می شود. ساکنین خیابان ولیعصر بهترین دسترسی را به این کلینیک دارند اما دیگر شهروندان نیز به راحتی می توانند به این کلینیک مراجعه کنند. از نکات مثبت این کلینیک می توان به ارئه خدمات متنوع، استفاده از دستگاه های جدید و معتبر دنیا و همچنین کادر آموزش دیده و متعهد اشاره داشت. با کمی جستجو سایت کلینیک آوینا می توانید با رزومه این کلینیک آشنا شوید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23