تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران دارای تکنولوژی پیشرفته و مواد خوب است. همچنین بهترین پزشکان در بهترین مرکز تزریق ژل در تهران در حال فعالیت کردن هستند.

بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل، بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد چون همان طور که گفتیم پزشکان ماهر، تجهیزات و مواد عالی را دارند.

به جزء تلاش برای یافتن یک مرکز برتر در تهران باید خود شما به خوبی با تزریق کردن ژل آشنا باشید. بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل خدماتی چون

 • برطرف کردن چروک های صورت
 • برطرف کردن چروک های اطراف چشم
 • حجیم کردن لب ها ( تزریق ژل به لب )
 • فرم دهی گونه ( تزریق ژل له گونه )
 • برطرف کردن خطوط خنده
 • فرم دادن چانه
 • فرم دادن فک
 • فرم دادن بینی ( تزریق ژل به بینی )
 • تزریق ژل به شقیقه ( برای برطرف کردن چروک ناحیه شقیقه )

را دارد. به بهترین مرکز مراجعه کنید تا شاهد نتایج مطلوب تزریق ژل شوید. در توضیج جامع در مورد بهترین مراکز برای تزریق کردن ژل در تهران باید گفت که، دستگاه های مجهزی دارند که بسیار پیشرفته است و به خاطر خدمات و نتایج خوب خود در تهران شناخته شده چون کادری ماهر و متخصص دارد و با دانش به روز با شیوه مدرن خدمات را به همراه مشاوره رایگان ارائه داده اند.

دکتر خوب برای تزریق ژل

یک مرکز زیبایی خوب تنها به خاطر وسایل و تجهیزاتش شناخته شده نیست بلکه بهترین پزشکان او را مفتخر به اخذ لقب بهترین مرکز زیبایی کرده اند. پزشکانی که با علم و مهارت خود هنر پزشکی را به نمایش گذاشته اند.

برترین پزشک، پزشکی است که با بررسی بیمار تزریق کردن ژل را برای او مناسب یا نامناسب دانسته و خارج از روحیات کاری سعی در ارتباط صمیمی برای درک بهتر بیمار است. دانش پزشک به روز است و با کمک فن آوری جدید نسخه خوب را به بیمار خواهند داد.

پزشک خوب تنها به تجهیزات اکتفا نکرده بلکه دانش خود را همواره به روزرسانی خواهد کرد. درست است که پیشرفته بودن وسایل پزشک مهم است، به ویژه در زیبایی اما پزشک است که نتیجه نهایی کار زیبایی را ارائه خواهد داد.

اگر برای تزریق ژل دنبال یک پزشک خوب هستید، دنبال پزشکی باشید که از روش سینرژی استفاده کند. ( منظور از سینرژی ترکیب روش های جوانسازی است. مثلا تزریق بوتاکس، هایفوتراپی، تزریق چربی و غیره )

دکتر خوب برای تزریق ژل

فرق تزریق کردن ژل با تزریق کردن بوتاکس

وقتی ژل به بازار آمد، اغلب مردم تصور کردند که احتمالا ژل برای جایگزینی بوتاکس به بازار آمده است اما از هر دو برای جوانسازی استفاده شد ( ترکیبی ) یعنی روش سینرژی. روش سینرژی حتی توسط پزشکان برتر در برترین مراکز استفاده خواهد شد.

کاربرد بوتاکس با ژل متفاوت است زیرا هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. معمولا اگر پوست تان توخالی است اول باید ژل تزریق کنید و بعد برای سفت شدن باید بوتاکس کنید چون ژل به عمق پوست رفته و بوتاکس بیشتر در سطح پوست باقی خواهد ماند.

پس پوست خود را برای تزریق ژل دست پزشک متخصص بسپارید تا بنا به وضعیت پوستی شما بهترین روش تزریق ژل برای تان انتخاب شود.

 

فرم دادن لب ها با تزریق کردن ژل

برخی افراد دارای لب های کوچکی هستند هر چند که فرم دهی لب با تزریق ژل و بوتاکس چندان نتیجه مطلوبی را ندارد زیرا لب های ژل زده شده خیلی تقارن ندارند. پس ما تزریق ژل لب را به شما توصیه نخواهیم کرد.

برای تزریق کردن ژل لب ابتدا از کرم های بی حسی استفاده خواهد شد زیرا تزریق کردن ژل برای بزرگ کردن لب ها با درد همراه است اما زمانی که از بی حسی استفاده شود دیگر احساس درد را ندارید.

ژل مصرفی برای تزریق صورت

پرکاربردترین ژل برای تزریق صورت ژل هیالورنیک اسید بوده که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. هیالورونیک اسید در لایه های پوست و حتی ذجاجیه چشم قرار دارد و مثل یک اسفنج آب بدن را حفظ خواهد کرد.

اما با بالا رفتن سن، بدن هیالورونیک اسید خود را از دست خواهد داد. میزان ماندگاری ژل هیالورونیک اسید6_ 18 ماه است و بعد از مدت گفته شده ژل جذب بدن شده و شخص باید تزریق ژل و بوتاکس را ترمیم کند.

اگر شخص از نتیجه تزریق ناراضی باشد جای نگرانی نیست چون بعد از چند وقت آنزیم به حالت اول بازخواهد گشت و هیچ عارضه ای را برای شخص ندارد.

فرم دادن لب ها با تزریق کردن ژل

مارک های برتر برای تزریق کردن ( به صورت )

در ایران برندهای برتر برای تزریق کردن ژل به صورت موارد زیر هستند.

 • ژوویدرم ( ساخت آمریکا )
 • ژل استایلج ( ساخت فرانسه )
 • ژل تئوسیال ( ساخت سوئیس )
 • ژل آلیاکسین ( ساخت ایتالیا )
 • ژل بلترو ( ساخت آلمان )

برندهای نامبرده از گران ترین برندهای جهان و ایران برای تزریق به صورت هستند و تاییدیه های جهانی را دارند و از طریق راه های قانونی وارد ایران خواهند شد. به جزء ژل های نامبرده ژل های هم وجود دارند که ارزان قیمت و غیراستاندارد هستند و سلامتی انسان را به خطر خواهد انداخت.

جالب است بدانید که برای

 • حجیم سازی لب ها 1 سی سی
 • خط خنده و گریه 1 سی سی
 • پروتز گونه 1_2 سی سی
 • زاویه سازی صورت 2_4 سی سی
 • زیر چشم 1 سی سی
 • چانه 1_3 سی سی

نیاز است.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

ترکیب ژل های ماندگار از موادی به نام پلی آکریل آمید است و چون ماندگاری زیادی دارند بیشتر مردم گرایش به تزریق چنین ژل های دارند اما ژل های ماندگار نتایجی چون عفونت و غیره را با خود دارند.

ژل های ماندگار جذب بدن نخواهند شد و اگر کسی بخواهد اثرات ژل را از بین ببرد چاره ای جزء تخلیه ژل ندارد.

دلیل بالا بودن میزان طرفداران ژل های ماندگار یک بار هزینه کردن و نتیجه همیشگی است اما بهتر است به جای ژل های ماندگار از ژل های کم ماندگار ( ماندگاری متوسط ) را انتخاب کنید که ساختار پلیکاپرولاکتون را دارد و در برندهای الانسه و ریردی وجود دارد.

استفاده از ژل های با ماندگاری کم 1 تا 2 سال برای شخص ماندگار خواهد بود و اگر شخص از تزریق خود پشیمان گردد فقط کافیست صبر کند تا ژل جذب بدن شود زیرا هیدروکسی آپاتایت ماده ای طبیعی بوده که ساختار دندان و استخوان را تشکیل داده است.

حجم دهی ژل های کم ماندگار زیاد نیست و برای تزریق پشت دست هم مناسب است.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

تزریق چربی، عمل جراحی خطرناک

تزریق چربی نوعی عمل جراحی بوده که با خطرات زیادی همراه است چون در تهیه بافت چربی زمان بیشتری لازم است به خاطر همین قیمت بالاتری را دارد.

ژل ها معمولا بعد از مدتی به شکل اولیه خود بازگشته اما چربی چنین نیست و اگر شخص از نتیجه تزریق چربی راضی نباشد دیگر راهی برای جذب کردن چربی پیش روی شخص قرار ندارد.

مورد دیگر در مورد تزریق چربی پفی بودن نتیجه کار است و به خاطر همین برای پر کردن کاربرد دارد، اما پیشنهاد ما به شما انتخاب ژل است. اگر دنبال ژل معتبر باشید و تزریق ژل را به شخص پزشک بسپارید عوارض محدود یا اصلا شاهد عوارض نخواهید بود.

ببینید که بسته ژل دارای اصالت است چون مواد ژل از موادی است که طبیعی بوده و با تزریق شدن به بدن چون مصنوعی بوده، بدن در تلاش خواهد بود که مواد ژل را نابود کند و به اصطلاح یک جنگ در درون بدن وجود دارد.

ژل های قبلی از جنس سیلکون بودن و سیلکون جذب بدن نخواهد شد و برای خلاصی از ژل باید بدن شکافته و ژل جدا می شد و حتی ممکن بود عفونت را به همراه داشته باشد.

پس لطف کنید برای تزریق کردن ژل به کلینیکی چون کلینیک آوینا  در تهران مراجعه کنید تا هم در هزینه صرفه جویی کرده باشید و هم شاهد ماندگاری بالای ژل باشید.

 

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است که به فرآیند تزریق تخصصی و حرفه ای بپردازد. چون تزریق کردن ژل طرفداران زیادی دارد بهتر است به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنید.

تزریق کردن ژل به صورت فرآیندی ایمن است و نتایج خوبی دارد و اگر در یک کلینیک مجهز انجام شود به خوبی از تزریق کردن راضی خواهید بود.

یکی از مواردی که باید بعد از انتخاب کلینیک مورد توجه قرار دهید انتخاب پزشکی متخصص است. خود ژل هر چند ماده ای طبیعی بوده اما خارجی است و باید توسط پزشک ماهر تزریق شود تا مشکلات بعدی را برای شخص نداشته باشد.

چنانچه پزشک تخصص نداشته باشد پس نباید انتظار نتیجه خوب و خوشبینانه را داشت چون تزریق کردن ژل را نباید دست کم گرفت.

زیرا نامتقارنی مشکلی است که بر اثر تزریق غلط در شخص بیمار به وجود خواهد آمد. یادتان باشد تزریق کردن ژل کاری حرفه ای بوده و پزشک باتجربه خود در کنار مهارتش تصمیم خواهد گرفت که چه میزانی از ژل را به چه قسمتی از بدن تزریق کند.

اگر ژل زیاد تزریق شود نتیجه ای مصنوعی و اگر کم تزریق شود تغییرات در شخص به چشم نخواهد آمد.

اگر پزشک میزان تزریق را غلط انتخاب کند فقط برای شخص بیمار دردسر به وجود خواهد آورد. مطمئن باشید که تزریق کردن ژل برای اندامی چون سینه با عضوی چون صورت برای اطراف چشم یکسان نیست و تنها پزشکی نتیجه مناسب را ارائه خواهد داد که تشخیص درستی را داشته باشد.

ژل ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام بر اساس مواد تولیدی شان کارکرد متفاوتی را دارند. یک پزشک خوب قبل از تزریق درجه کیفیت ژل را شناسایی و با شناساسیی می داند که برای کجا باید از ژل برای تزریق استفاده کند.

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

فواید تزریق کردن ژل در یک کلینیک معتبر

در یک کلینیک خوب شما شاهد فواید زیر خواهید بود. ( بعد از تزریق کردن ژل )

 • کوتاهی دوره نقاهت

کوتاه کردن مدت نقاهت یکی از مزایای بزرگ تزریق کردن ژل است و شخص بعد از تزریق قادر است بی هیچ مشکلی فعالیت های زندگی خود را انجام دهد.

 • نیاز نداشتن به پانسمان کردن

از دیگر مزایای تزریق کردن ژل نیاز نبودن به پانسمان است چون اثر ژل تزریق شده محو می شود.

 • روشی ایمن
 • استفاده از بی حسی موضعی

بی حسی موضعی در بیشتر ژل ها وجود دارد.

 • درد نداشتن
 • صدمه نرسیدن

تزریق کردن ژل صدماتی به بدن وارد نخواهد کرد.

 • نتایج طبیعی

از فواید دیگر تزریق کردن ژل البته در وضعیت استاندارد طبیعی بودن نتیجه کار است و به هیچ عنوان مصنوعی نخواهد بود.

 • شکل مطلوب

شخص به شکل مطلوب خود خواهد رسید و اعتماد به نفس اش بالا رفته و در نتیجه در روابط اجتماعی موفق تر عمل خواهد کرد.

 • نتایج سریع

نتایج اولیه خیلی سریع در شخص آشکار خواهد شد و شما شاهد تغییرات اولیه در قیافه شخص خواهید شد. ( خواهید دید که شخص جذاب تر و شاداب تر شده است. )

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23