بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران دارای تکنولوژی پیشرفته و مواد خوب است. همچنین بهترین پزشکان در بهترین مرکز تزریق ژل در تهران در حال فعالیت کردن هستند. بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل، بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد چون همان طور که گفتیم پزشکان ماهر، تجهیزات و مواد عالی را دارند. به جزء تلاش برای یافتن یک مرکز برتر در تهران باید خود شما به خوبی با تزریق کردن ژل آشنا باشید.

بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل خدماتی چون برطرف کردن چروک های صورت، برطرف کردن چروک های اطراف چشم، حجیم کردن لب ها ( تزریق ژل به لب )، فرم دهی گونه ( تزریق ژل له گونه )، برطرف کردن خطوط خنده، فرم دادن چانه، فرم دادن فک، فرم دادن بینی ( تزریق ژل به بینی )، تزریق ژل به شقیقه ( برای برطرف کردن چروک ناحیه شقیقه ) را دارد. به بهترین مرکز مراجعه کنید تا شاهد نتایج مطلوب تزریق ژل شوید.

در توضیح جامع در مورد بهترین مراکز برای تزریق کردن ژل در تهران باید گفت که، دستگاه های مجهزی دارند که بسیار پیشرفته است و به خاطر خدمات و نتایج خوب خود در تهران شناخته شده چون کادری ماهر و متخصص دارد و با دانش به روز با شیوه مدرن خدمات را به همراه مشاوره رایگان ارائه داده اند.

دکتر خوب برای تزریق ژل

یک مرکز زیبایی خوب تنها به خاطر وسایل و تجهیزاتش شناخته شده نیست بلکه بهترین پزشکان او را مفتخر به اخذ لقب بهترین مرکز زیبایی کرده اند. پزشکانی که با علم و مهارت خود هنر پزشکی را به نمایش گذاشته اند.

برترین پزشک، پزشکی است که با بررسی بیمار تزریق کردن ژل را برای او مناسب یا نامناسب دانسته و خارج از روحیات کاری سعی در ارتباط صمیمی برای درک بهتر بیمار است. دانش پزشک به روز است و با کمک فن آوری جدید نسخه خوب را به بیمار خواهند داد.

پزشک خوب تنها به تجهیزات اکتفا نکرده بلکه دانش خود را همواره به روز رسانی خواهد کرد. درست است که پیشرفته بودن وسایل پزشک مهم است، به ویژه در زیبایی اما پزشک است که نتیجه نهایی کار زیبایی را ارائه خواهد داد.

اگر برای تزریق ژل دنبال یک پزشک خوب هستید، دنبال پزشکی باشید که از روش سینرژی استفاده کند. ( منظور از سینرژی ترکیب روش های جوانسازی است. مثلا تزریق بوتاکس، هایفوتراپی، تزریق چربی و غیره )

دکتر خوب برای تزریق ژل

فرق تزریق کردن ژل با تزریق کردن بوتاکس :

وقتی ژل به بازار آمد، اغلب مردم تصور کردند که احتمالا ژل برای جایگزینی بوتاکس به بازار آمده است اما از هر دو برای جوانسازی استفاده شد ( ترکیبی ) یعنی روش سینرژی. روش سینرژی حتی توسط پزشکان برتر در برترین مراکز استفاده خواهد شد.

کاربرد بوتاکس با ژل متفاوت است زیرا هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. معمولا اگر پوست تان توخالی است اول باید ژل تزریق کنید و بعد برای سفت شدن باید بوتاکس کنید چون ژل به عمق پوست رفته و بوتاکس بیشتر در سطح پوست باقی خواهد ماند. پس پوست خود را برای تزریق ژل دست پزشک متخصص بسپارید تا بنا به وضعیت پوستی شما بهترین روش تزریق ژل برای شما انتخاب شود.

فرم دادن لب ها با تزریق کردن ژل :

برخی افراد دارای لب های کوچکی هستند هر چند که فرم دهی لب با تزریق ژل و بوتاکس چندان نتیجه مطلوبی را ندارد زیرا لب های ژل زده شده خیلی تقارن ندارند. پس ما تزریق ژل لب را به شما توصیه نخواهیم کرد. برای تزریق کردن ژل لب ابتدا از کرم های بی حسی استفاده خواهد شد زیرا تزریق کردن ژل برای بزرگ کردن لب ها با درد همراه است اما زمانی که از بی حسی استفاده شود دیگر احساس درد را ندارید.

ژل مصرفی برای تزریق صورت

پرکاربردترین ژل برای تزریق صورت ژل هیالورنیک اسید بوده که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. هیالورونیک اسید در لایه های پوست و حتی ذجاجیه چشم قرار دارد و مثل یک اسفنج آب بدن را حفظ خواهد کرد. اما با بالا رفتن سن، بدن هیالورونیک اسید خود را از دست خواهد داد.

میزان ماندگاری ژل هیالورونیک اسید6_ 18 ماه است و بعد از مدت گفته شده ژل جذب بدن شده و شخص باید تزریق ژل و بوتاکس را ترمیم کند. اگر شخص از نتیجه تزریق ناراضی باشد جای نگرانی نیست چون بعد از چند وقت آنزیم به حالت اول باز خواهد گشت و هیچ عارضه ای را برای شخص ندارد.

ژل مصرفی برای تزریق صورت

مارک های برتر برای تزریق کردن ( به صورت ) :

در ایران برندهای برتر برای تزریق کردن ژل به صورت موارد زیر هستند.

 • ژوویدرم ( ساخت آمریکا )
 • ژل استایلج ( ساخت فرانسه )
 • ژل تئوسیال ( ساخت سوئیس )
 • ژل آلیاکسین ( ساخت ایتالیا )
 • ژل بلترو ( ساخت آلمان )

برندهای نامبرده از گران ترین برندهای جهان و ایران برای تزریق به صورت هستند و تاییدیه های جهانی را دارند و از طریق راه های قانونی وارد ایران خواهند شد. به جزء ژل های نامبرده ژل های هم وجود دارند که ارزان قیمت و غیراستاندارد هستند و سلامتی انسان را به خطر خواهد انداخت.

جالب است بدانید که برای

 • حجیم سازی لب ها 1 سی سی
 • خط خنده و گریه 1 سی سی
 • پروتز گونه 1_2 سی سی
 • زاویه سازی صورت 2_4 سی سی
 • زیر چشم 1 سی سی
 • چانه 1_3 سی سی

نیاز است.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

ترکیب ژل های ماندگار از موادی به نام پلی آکریل آمید است و چون ماندگاری زیادی دارند بیشتر مردم گرایش به تزریق چنین ژل های دارند اما ژل های ماندگار نتایجی چون عفونت و غیره را با خود دارند. ژل های ماندگار جذب بدن نخواهند شد و اگر کسی بخواهد اثرات ژل را از بین ببرد چاره ای جزء تخلیه ژل ندارد.

دلیل بالا بودن میزان طرفداران ژل های ماندگار یک بار هزینه کردن و نتیجه همیشگی است اما بهتر است به جای ژل های ماندگار از ژل های کم ماندگار ( ماندگاری متوسط ) را انتخاب کنید که ساختار پلیکاپرولاکتون را دارد و در برندهای الانسه و ریردی وجود دارد.

استفاده از ژل های با ماندگاری کم 1 تا 2 سال برای شخص ماندگار خواهد بود و اگر شخص از تزریق خود پشیمان گردد فقط کافی است صبر کند تا ژل جذب بدن شود زیرا هیدروکسی آپاتایت ماده ای طبیعی بوده که ساختار دندان و استخوان را تشکیل داده است. حجم دهی ژل های کم ماندگار زیاد نیست و برای تزریق پشت دست هم مناسب است.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

آیا تزریق چربی خطرناک است ؟

تزریق چربی نوعی عمل جراحی بوده که با خطرات زیادی همراه است چون در تهیه بافت چربی زمان بیشتری لازم است به خاطر همین قیمت بالاتری را دارد. ژل ها معمولا بعد از مدتی به شکل اولیه خود بازگشته اما چربی چنین نیست و اگر شخص از نتیجه تزریق چربی راضی نباشد دیگر راهی برای جذب کردن چربی پیش روی شخص قرار ندارد.

مورد دیگر در مورد تزریق چربی پفی بودن نتیجه کار است و به خاطر همین برای پر کردن کاربرد دارد، اما پیشنهاد ما به شما انتخاب ژل است. اگر دنبال ژل معتبر باشید و تزریق ژل را به شخص پزشک بسپارید عوارض محدود یا اصلا شاهد عوارض نخواهید بود. ببینید که بسته ژل دارای اصالت است چون مواد ژل از موادی است که طبیعی بوده و با تزریق شدن به بدن چون مصنوعی بوده، بدن در تلاش خواهد بود که مواد ژل را نابود کند و به اصطلاح یک جنگ در درون بدن وجود دارد.

ژل های قبلی از جنس سیلکون بودن و سیلکون جذب بدن نخواهد شد و برای خلاصی از ژل باید بدن شکافته و ژل جدا می شد و حتی ممکن بود عفونت را به همراه داشته باشد. پس لطف کنید برای تزریق کردن ژل به کلینیکی چون کلینیک آوینا در تهران مراجعه کنید تا هم در هزینه صرفه جویی کرده باشید و هم شاهد ماندگاری بالای ژل باشید.

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است که به فرآیند تزریق تخصصی و حرفه ای بپردازد. چون تزریق کردن ژل طرفداران زیادی دارد بهتر است به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنید. تزریق کردن ژل به صورت فرآیندی ایمن است و نتایج خوبی دارد و اگر در یک کلینیک مجهز انجام شود به خوبی از تزریق کردن راضی خواهید بود.

یکی از مواردی که باید بعد از انتخاب کلینیک مورد توجه قرار دهید انتخاب پزشکی متخصص است. خود ژل هر چند ماده ای طبیعی بوده اما خارجی است و باید توسط پزشک ماهر تزریق شود تا مشکلات بعدی را برای شخص نداشته باشد. چنانچه پزشک تخصص نداشته باشد پس نباید انتظار نتیجه خوب و خوشبینانه را داشت چون تزریق کردن ژل را نباید دست کم گرفت.

زیرا نامتقارنی مشکلی است که بر اثر تزریق غلط در شخص بیمار به وجود خواهد آمد. یادتان باشد تزریق کردن ژل کاری حرفه ای بوده و پزشک باتجربه خود در کنار مهارتش تصمیم خواهد گرفت که چه میزانی از ژل را به چه قسمتی از بدن تزریق کند. اگر ژل زیاد تزریق شود نتیجه ای مصنوعی و اگر کم تزریق شود تغییرات در شخص به چشم نخواهد آمد.

اگر پزشک میزان تزریق را غلط انتخاب کند فقط برای شخص بیمار دردسر به وجود خواهد آورد. مطمئن باشید که تزریق کردن ژل برای اندامی چون سینه با عضوی چون صورت برای اطراف چشم یکسان نیست و تنها پزشکی نتیجه مناسب را ارائه خواهد داد که تشخیص درستی را داشته باشد.

ژل ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام بر اساس مواد تولیدی شان کارکرد متفاوتی را دارند. یک پزشک خوب قبل از تزریق درجه کیفیت ژل را شناسایی و با شناساسیی می داند که برای کجا باید از ژل برای تزریق استفاده کند.

فواید تزریق کردن ژل در یک کلینیک معتبر :

در یک کلینیک خوب شما شاهد فواید زیر خواهید بود. ( بعد از تزریق کردن ژل )

 • کوتاهی دوره نقاهت

کوتاه کردن مدت نقاهت یکی از مزایای بزرگ تزریق کردن ژل است و شخص بعد از تزریق قادر است بی هیچ مشکلی فعالیت های زندگی خود را انجام دهد.

 • نیاز نداشتن به پانسمان کردن

از دیگر مزایای تزریق کردن ژل نیاز نبودن به پانسمان است چون اثر ژل تزریق شده محو می شود.

 • روشی ایمن
 • استفاده از بی حسی موضعی

بی حسی موضعی در بیشتر ژل ها وجود دارد.

 • درد نداشتن
 • صدمه نرسیدن

تزریق کردن ژل صدماتی به بدن وارد نخواهد کرد.

 • نتایج طبیعی

از فواید دیگر تزریق کردن ژل البته در وضعیت استاندارد طبیعی بودن نتیجه کار است و به هیچ عنوان مصنوعی نخواهد بود.

 • شکل مطلوب

شخص به شکل مطلوب خود خواهد رسید و اعتماد به نفس اش بالا رفته و در نتیجه در روابط اجتماعی موفق تر عمل خواهد کرد.

 • نتایج سریع

نتایج اولیه خیلی سریع در شخص آشکار خواهد شد و شما شاهد تغییرات اولیه در قیافه شخص خواهید شد. ( خواهید دید که شخص جذاب تر و شاداب تر شده است. )

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

تزریق ژل لب چه مدل هایی دارد ؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا، روش های مختلف تزریق ژل لب رایج شده است که بسته به میزان و محل تزریق ژل، نتایج کاملا متفاوت است. بهترین تکنیک را می توان با مشورت پزشک و در نظر گرفتن ویژگی ها، زوایای صورت و علاقه مشتری انتخاب کرد. مهمترین تکنیک ها و الگوهای تزریق ژل لب عبارتند از:

تزریق ژل لب چاک دار :

در مدل تزریق ژل لب شیاردار خط یا شیاری در وسط لب پایین ایجاد می شود تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر نمایان شود. با توجه به اینکه وجود خط وسط در لب پایین شکل زیبایی به لب ها می دهد، می توان گفت داشتن لبخندی زیبا از مزیت های این مدل است.

تزریق ژل لب هالیوودی :

این مدل ژل لب که با الهام از ستاره های سینمای خارجی تنها بر روی افزایش حجم لب ها تمرکز دارد و پس از تزریق، لب های بالا و پایین به یک اندازه حجیم به نظر می رسند.

تزریق ژل لب طبیعی یا نچرال :

یکی از بهترین انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل طبیعی می باشد. این مدل یکی از محبوب ترین مدل ها می باشد. مدل تزریق ژل لب طبیعی برای ترمیم عیوب جزئی لب مناسب است و افزایش حجم لب بسیار جزئی، نامحسوس و به طور کلی طبیعی است. خانم هایی که با بیشتر شدن سن حجم طبیعی لب های خود را از دست دادند یا افرادی که لب های کاملا موازی دارند، بهترین کاندید برای تزریق ژل هستند.

تزریق ژل لب فانتزی :

این مدل تزریقی لب ها را بیش از حد بیرون می آورد، به گونه ای که لب ها را از حالت طبیعی خارج می کند و مناسب افرادی است که علاقه زیادی به حجم بالا و برجسته سازی لب های خود دارند. البته برای استفاده از این مدل، ساختار صورت فرد و فاصله بین لب ها و چانه و اندازه لب و بینی فرد، از عوامل اصلی تعیین کننده نامزد مناسب هستند. این مدل توسط افرادی استفاده می شود که برای زیبایی بیشتر صورت خود ژل را به سایر نواحی صورت مانند گونه ها و چانه تزریق می کنند.

تزریق ژل لب قلبی :

در بسیاری از موارد پزشکان از روش قلب برای رسیدن به نتیجه ای جذاب و کامل استفاده می کنند که زیبا و زنانه است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد. این مدل تزریقی برای افرادی که صورت بیضی دارند مناسب است زیرا بین قسمت بالایی دو لبه لب فاصله ایجاد می کند و ظاهری قلبی به آن می دهد.

تزریق ژل در این روش بسیار حرفه ای تر به نظر می رسد و در نتیجه لب ها برجسته و خوش فرم می شوند. مهارت بالای پزشک در این زمینه بسیار حائز اهمیت است زیرا در صورت ناراضی بودن فرد، برداشتن ژل تزریق شده به دلیل تغییر شکل لب ها مشکل است.

تزریق ژل لب روسی :

این روش بسیار محبوب شده است. در این روش لب ها را با حجم بیشتری در نزدیکی مرکز لب ها شکل می دهد، درست مانند عروسک روسی. به این ترتیب پزشک ژل را از داخل به سمت بیرون و لبه لب تزریق می کند. با این کار خطوط و گوشه بالایی لب ها برجسته می شود و در نهایت لب ها به سمت بالا قرار می گیرند. مدل تزریق ژل لب به سبک روسی نتایج بسیار زیبایی را برای افرادی که لب های باریک و کوچکی دارند به ارمغان خواهد آورد. تزریق این روش زمان بر بوده و نیاز به تجربه و مهارت بالایی از سوی پزشک دارد.

تزریق ژل لب عروسکی :

در این مدل لب ها شبیه عروسک باربی هستند و مقدار ژل تزریق شده به لب پایینی بیشتر از لب بالایی است. تزریق در قسمت های جانبی لب بالا بیشتر از قسمت میانی آن انجام می شود. طرفداران لب های عروسکی بیشتر خانم های جوان هستند، زیرا این مدل لب باعث زیباتر و جذابیت چهره آن ها می شود، چهره آن ها شادابتر به نظر می رسد و جوانتر از قبل به نظر می رسند. قبل از انتخاب این مدل باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا با توجه به استایل صورتتان بهترین مدل برای شما انتخاب شود.

کلام آخر

ممنون از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *