بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران دارای تکنولوژی پیشرفته و مواد خوب است. همچنین بهترین پزشکان در بهترین مرکز تزریق ژل در تهران در حال فعالیت کردن هستند. بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل، بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد چون همان طور که گفتیم پزشکان ماهر، تجهیزات و مواد عالی را دارند. به جزء تلاش برای یافتن یک مرکز برتر در تهران باید خود شما به خوبی با تزریق کردن ژل آشنا باشید.

بهترین مرکز برای تزریق کردن ژل خدماتی چون برطرف کردن چروک های صورت، برطرف کردن چروک های اطراف چشم، حجیم کردن لب ها ( تزریق ژل به لب )، فرم دهی گونه ( تزریق ژل له گونه )، برطرف کردن خطوط خنده، فرم دادن چانه، فرم دادن فک، فرم دادن بینی ( تزریق ژل به بینی )، تزریق ژل به شقیقه ( برای برطرف کردن چروک ناحیه شقیقه ) را دارد. به بهترین مرکز مراجعه کنید تا شاهد نتایج مطلوب تزریق ژل شوید.

در توضیح جامع در مورد بهترین مراکز برای تزریق کردن ژل در تهران باید گفت که، دستگاه های مجهزی دارند که بسیار پیشرفته است و به خاطر خدمات و نتایج خوب خود در تهران شناخته شده چون کادری ماهر و متخصص دارد و با دانش به روز با شیوه مدرن خدمات را به همراه مشاوره رایگان ارائه داده اند.

تزریق ژل چیست؟

یکی از روش های زیبایی چهره، تزریق ژل است؛ در این فرآیند ماده مخصوصی با استفاده از سرنگ بسیار نازک به بخش های مختلف صورت تزریق می شود. در صورتی که شما گودی زیر چشم داشته باشید و این موضوع سن و شادابی چهره شما را تحت تاثیر قرار داده است، می توانید با استفاده از تزریق ژل آن را برطرف کنید. بسیاری از افراد نیز ترجیح می دهند برای حجیم تر کردن و برجسته کردن لب های خود از این ماده استفاده کنند. افرادی که یکی از لب ها و یا هر دو لب هایشان بسیار کوچک و به اصطلاح نازک است نیز می توانند با استفاده از تزریق ژل این مشکل را برطرف کنند.

تزریق ژل تکنیک ها و روش های بسیار متفاوتی دارد. شما می توانید مطابق با سلیقه خود هر یک از این مدل ها و تکنیک ها را انتخاب کنید. برای مثال مدل لب روسی یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین مدل هایی است که می توانید برای فرم لب های خود انتخاب کنید. البته این موضوع تنها در صورتی برای شما لذت بخش خواهد بود که بهترین مرکز تزریق ژل در تهران را بشناسید.

دکتر خوب برای تزریق ژل

یک مرکز زیبایی خوب تنها به خاطر وسایل و تجهیزاتش شناخته شده نیست بلکه بهترین پزشکان او را مفتخر به اخذ لقب بهترین مرکز زیبایی کرده اند. پزشکانی که با علم و مهارت خود هنر پزشکی را به نمایش گذاشته اند.

برترین پزشک، پزشکی است که با بررسی بیمار تزریق کردن ژل را برای او مناسب یا نامناسب دانسته و خارج از روحیات کاری سعی در ارتباط صمیمی برای درک بهتر بیمار است. دانش پزشک به روز است و با کمک فن آوری جدید نسخه خوب را به بیمار خواهند داد.

پزشک خوب تنها به تجهیزات اکتفا نکرده بلکه دانش خود را همواره به روز رسانی خواهد کرد. درست است که پیشرفته بودن وسایل پزشک مهم است، به ویژه در زیبایی اما پزشک است که نتیجه نهایی کار زیبایی را ارائه خواهد داد.

اگر برای تزریق ژل دنبال یک پزشک خوب هستید، دنبال پزشکی باشید که از روش سینرژی استفاده کند. ( منظور از سینرژی ترکیب روش های جوانسازی است. مثلا تزریق بوتاکس، هایفوتراپی، تزریق چربی و غیره )

دکتر خوب برای تزریق ژل

فرق تزریق کردن ژل با تزریق کردن بوتاکس :

وقتی ژل به بازار آمد، اغلب مردم تصور کردند که احتمالا ژل برای جایگزینی بوتاکس به بازار آمده است اما از هر دو برای جوانسازی استفاده شد ( ترکیبی ) یعنی روش سینرژی. روش سینرژی حتی توسط پزشکان برتر در برترین مراکز استفاده خواهد شد.

کاربرد بوتاکس با ژل متفاوت است زیرا هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. معمولا اگر پوست تان توخالی است اول باید ژل تزریق کنید و بعد برای سفت شدن باید بوتاکس کنید چون ژل به عمق پوست رفته و بوتاکس بیشتر در سطح پوست باقی خواهد ماند. پس پوست خود را برای تزریق ژل دست پزشک متخصص بسپارید تا بنا به وضعیت پوستی شما بهترین روش تزریق ژل برای شما انتخاب شود.

فرم دادن لب ها با تزریق کردن ژل :

برخی افراد دارای لب های کوچکی هستند هر چند که فرم دهی لب با تزریق ژل و بوتاکس چندان نتیجه مطلوبی را ندارد زیرا لب های ژل زده شده خیلی تقارن ندارند. پس ما تزریق ژل لب را به شما توصیه نخواهیم کرد. برای تزریق کردن ژل لب ابتدا از کرم های بی حسی استفاده خواهد شد زیرا تزریق کردن ژل برای بزرگ کردن لب ها با درد همراه است اما زمانی که از بی حسی استفاده شود دیگر احساس درد را ندارید.

ژل مصرفی برای تزریق صورت

پرکاربردترین ژل برای تزریق صورت ژل هیالورنیک اسید بوده که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. هیالورونیک اسید در لایه های پوست و حتی ذجاجیه چشم قرار دارد و مثل یک اسفنج آب بدن را حفظ خواهد کرد. اما با بالا رفتن سن، بدن هیالورونیک اسید خود را از دست خواهد داد.

میزان ماندگاری ژل هیالورونیک اسید6_ 18 ماه است و بعد از مدت گفته شده ژل جذب بدن شده و شخص باید تزریق ژل و بوتاکس را ترمیم کند. اگر شخص از نتیجه تزریق ناراضی باشد جای نگرانی نیست چون بعد از چند وقت آنزیم به حالت اول باز خواهد گشت و هیچ عارضه ای را برای شخص ندارد.

ژل مصرفی برای تزریق صورت

مارک های برتر برای تزریق کردن ( به صورت ) :

در ایران برندهای برتر برای تزریق کردن ژل به صورت موارد زیر هستند.

 • ژوویدرم ( ساخت آمریکا )
 • ژل استایلج ( ساخت فرانسه )
 • ژل تئوسیال ( ساخت سوئیس )
 • ژل آلیاکسین ( ساخت ایتالیا )
 • ژل بلترو ( ساخت آلمان )

برندهای نامبرده از گران ترین برندهای جهان و ایران برای تزریق به صورت هستند و تاییدیه های جهانی را دارند و از طریق راه های قانونی وارد ایران خواهند شد. به جزء ژل های نامبرده ژل های هم وجود دارند که ارزان قیمت و غیراستاندارد هستند و سلامتی انسان را به خطر خواهد انداخت.

جالب است بدانید که برای

 • حجیم سازی لب ها 1 سی سی
 • خط خنده و گریه 1 سی سی
 • پروتز گونه 1_2 سی سی
 • زاویه سازی صورت 2_4 سی سی
 • زیر چشم 1 سی سی
 • چانه 1_3 سی سی

نیاز است.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

ترکیب ژل های ماندگار از موادی به نام پلی آکریل آمید است و چون ماندگاری زیادی دارند بیشتر مردم گرایش به تزریق چنین ژل های دارند اما ژل های ماندگار نتایجی چون عفونت و غیره را با خود دارند. ژل های ماندگار جذب بدن نخواهند شد و اگر کسی بخواهد اثرات ژل را از بین ببرد چاره ای جزء تخلیه ژل ندارد.

دلیل بالا بودن میزان طرفداران ژل های ماندگار یک بار هزینه کردن و نتیجه همیشگی است اما بهتر است به جای ژل های ماندگار از ژل های کم ماندگار ( ماندگاری متوسط ) را انتخاب کنید که ساختار پلیکاپرولاکتون را دارد و در برندهای الانسه و ریردی وجود دارد.

استفاده از ژل های با ماندگاری کم 1 تا 2 سال برای شخص ماندگار خواهد بود و اگر شخص از تزریق خود پشیمان گردد فقط کافی است صبر کند تا ژل جذب بدن شود زیرا هیدروکسی آپاتایت ماده ای طبیعی بوده که ساختار دندان و استخوان را تشکیل داده است. حجم دهی ژل های کم ماندگار زیاد نیست و برای تزریق پشت دست هم مناسب است.

عوامل موثر بر ماندگاری ژل

در حقیقت، مهم ترین نکته در تزریق ژل، شکل نهایی لب ها و ماندگاری آن است. معمولا پارامتر های مختلفی در میزان ماندگاری ژل دخیل هستند. در ادامه به بررسی هر یک از این پارامتر ها می پردازیم:

 • متابولیسم بدن: معمولا قسمتی از ژل تزریقی، توسط بدن جذب می شود که این فرآیند کاملا طبیعی است. اما زمانی که متابولیسم بدن افراد بیش تر باشد، باعث جذب سریع این ماده می شود. در نتیجه این امر حجم لب ها یا سایر نقاط دیگر به شکل سابق باز می گردد.
 • نوع ژل: این پارامتر نیز یکی دیگر از مهم ترین عواملی است که می تواند بر میزان ماندگاری ژل دخیل باشد. استفاده از ژل های هیالورونیک، دوامی به اندازه 6 تا 9 ماه دارند. در صورتی که می خواهید از ژل هایی با میزان ماندگاری بیش تری را امتحان کنید، ما به شما ژل های نیمه دائمی با عمر یک یا دو ساله و ژل های دائمی با طول عمر بیش تر از یک سال را پیشنهاد می کنیم.
 • میزان حجم دهی: با توجه به خواست و نیاز مشتری می توان حجم لب ها را به میزان کم یا زیادی تغییر دارد. به هر میزان که میزان حجم دهی لب ها بیش تر باشد، ماندگاری بالاتری نیز خواهد داشت.

تزریق ژل ماندگار به لب ها

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک چقدر است؟

در حقیقت تعیین قیمت دقیق تزریق ژل بدون معاینه و اطلاعات مورد نیاز، به هیچ عنوان مقدور نیست. چرا که این میزان هزینه به عوامل مختلفی وابسته است. شما با شناخت این عوامل می توانید تصمیم گیری بهتری در زمینه تزریق ژل داشته باشید. همچنین می توانید بسیاری از هزینه های غیر ضروری را حذف کنید. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل می پردازیم:

 • برند ژل: معمولا ژل ها توسط برند های مختلفی در سراسر جهان تولید می شوند. برخی از این ژل ها کیفیت بهتری داشته و قیمت بالاتری هم دارند. قبل از انتخاب برند لازم است با پزشک خود مشورت کرده و سازگار ترین برند را مطابق با شرایط خود انتخاب کنید.
 • محصول انتخابی: علیرغم این که ژل در برند های مختلفی تولید می شوند. هر یک از این برند ها نیز انواعی از ژل ها را ارائه می دهند. تفاوت هر یک از آن ها به ترکیبات اضافی مانند لیدوکائین، باعث گران تر شدن محصول می شود. همچنین زمانی که ژل برای ناحیه و کارکرد خاصی تولید شده باشد نیز قیمت بالاتری خواهد داشت.
 • حجم فیلر مورد نیاز: از میان تمام عوامل موثر بر قیمت، حجم فیلر مورد نیاز مهم ترین عامل موثر بر قیمت است. در حقیقت، حجم ژل مورد نیاز نشان دهنده این است که چند واحد ژل لازم است تا نتایج مطلوب حاصل شود.
 • پزشک متخصص: به هر میزان که پزشک مربوطه مهارت و تخصص بالایی در زمینه تزریق ژل داشته باشد، گران تر نیز خواهد بود. البته این موضوع در مورد بیش تر پزشکان ماهر و با تجربه درست است. با این حال، این تغییر قیمت تا حد زیادی قابل قبول است؛ چرا که می تواند تاثیر بسزایی بر روی چهره نهایی شما داشته باشد.
 • کلینیک انتخابی: به هر میزان که کلینیک مربوطه از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته تری برخوردار باشد، هزینه بیش تری نسبت به سایرین خواهد داشت. این موضوع کمک می کند که فرآیند انجام کار به صورت مدرن و دقیق انجام شود.
 • محل تزریق: بسته به محل تزریق و میزان حساسیت آن، ممکن است قیمت متفاوتی برای آن اعمال شود. این موضوع تا حد زیادی بر روی میزان حجم تزریقی نیز موثر است.
 • موقعیت جغرافیایی کلینیک: به هر میزان که شهر شما به پایتخت و یا شهر های اصلی نزدیک تر باشد، هزینه لازم برای تزریق ژل نیز بیش تر خواهد بود. همچنین بیش تر کلینیک هایی که در حاشیه شهر ها، اقدام به تزریق ژل می کنند ریسک بالایی داشته و به هیچ عنوان توصیه نمی شوند.

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

ژل ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام بر اساس مواد تولیدی شان کارکرد متفاوتی را دارند. یک پزشک خوب قبل از تزریق درجه کیفیت ژل را شناسایی و با شناساسیی می داند که برای کجا باید از ژل برای تزریق استفاده کند.

چه کلینیکی برای تزریق کردن ژل مناسب است؟

تزریق ژل لب چه مدل هایی دارد ؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا، روش های مختلف تزریق ژل لب رایج شده است که بسته به میزان و محل تزریق ژل، نتایج کاملا متفاوت است. بهترین تکنیک را می توان با مشورت پزشک و در نظر گرفتن ویژگی ها، زوایای صورت و علاقه مشتری انتخاب کرد. مهمترین تکنیک ها و الگوهای تزریق ژل لب عبارتند از:

تزریق ژل لب چاک دار :

در مدل تزریق ژل لب شیاردار خط یا شیاری در وسط لب پایین ایجاد می شود تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر نمایان شود. با توجه به اینکه وجود خط وسط در لب پایین شکل زیبایی به لب ها می دهد، می توان گفت داشتن لبخندی زیبا از مزیت های این مدل است.

تزریق ژل لب هالیوودی :

این مدل ژل لب که با الهام از ستاره های سینمای خارجی تنها بر روی افزایش حجم لب ها تمرکز دارد و پس از تزریق، لب های بالا و پایین به یک اندازه حجیم به نظر می رسند.

تزریق ژل لب طبیعی یا نچرال :

یکی از بهترین انواع مدل های تزریق ژل لب، مدل طبیعی می باشد. این مدل یکی از محبوب ترین مدل ها می باشد. مدل تزریق ژل لب طبیعی برای ترمیم عیوب جزئی لب مناسب است و افزایش حجم لب بسیار جزئی، نامحسوس و به طور کلی طبیعی است. خانم هایی که با بیشتر شدن سن حجم طبیعی لب های خود را از دست دادند یا افرادی که لب های کاملا موازی دارند، بهترین کاندید برای تزریق ژل هستند.

تزریق ژل لب فانتزی :

این مدل تزریقی لب ها را بیش از حد بیرون می آورد، به گونه ای که لب ها را از حالت طبیعی خارج می کند و مناسب افرادی است که علاقه زیادی به حجم بالا و برجسته سازی لب های خود دارند. البته برای استفاده از این مدل، ساختار صورت فرد و فاصله بین لب ها و چانه و اندازه لب و بینی فرد، از عوامل اصلی تعیین کننده نامزد مناسب هستند. این مدل توسط افرادی استفاده می شود که برای زیبایی بیشتر صورت خود ژل را به سایر نواحی صورت مانند گونه ها و چانه تزریق می کنند.

تزریق ژل لب قلبی :

در بسیاری از موارد پزشکان از روش قلب برای رسیدن به نتیجه ای جذاب و کامل استفاده می کنند که زیبا و زنانه است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد. این مدل تزریقی برای افرادی که صورت بیضی دارند مناسب است زیرا بین قسمت بالایی دو لبه لب فاصله ایجاد می کند و ظاهری قلبی به آن می دهد.

تزریق ژل در این روش بسیار حرفه ای تر به نظر می رسد و در نتیجه لب ها برجسته و خوش فرم می شوند. مهارت بالای پزشک در این زمینه بسیار حائز اهمیت است زیرا در صورت ناراضی بودن فرد، برداشتن ژل تزریق شده به دلیل تغییر شکل لب ها مشکل است.

تزریق ژل لب چه مدل هایی دارد ؟

تزریق ژل لب روسی :

این روش بسیار محبوب شده است. در این روش لب ها را با حجم بیشتری در نزدیکی مرکز لب ها شکل می دهد، درست مانند عروسک روسی. به این ترتیب پزشک ژل را از داخل به سمت بیرون و لبه لب تزریق می کند. با این کار خطوط و گوشه بالایی لب ها برجسته می شود و در نهایت لب ها به سمت بالا قرار می گیرند. مدل تزریق ژل لب به سبک روسی نتایج بسیار زیبایی را برای افرادی که لب های باریک و کوچکی دارند به ارمغان خواهد آورد. تزریق این روش زمان بر بوده و نیاز به تجربه و مهارت بالایی از سوی پزشک دارد.

تزریق ژل لب عروسکی :

در این مدل لب ها شبیه عروسک باربی هستند و مقدار ژل تزریق شده به لب پایینی بیشتر از لب بالایی است. تزریق در قسمت های جانبی لب بالا بیشتر از قسمت میانی آن انجام می شود. طرفداران لب های عروسکی بیشتر خانم های جوان هستند، زیرا این مدل لب باعث زیباتر و جذابیت چهره آن ها می شود، چهره آن ها شادابتر به نظر می رسد و جوانتر از قبل به نظر می رسند. قبل از انتخاب این مدل باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا با توجه به استایل صورتتان بهترین مدل برای شما انتخاب شود.

کلام آخر

ممنون از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *