تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا شما بتوانید به آن اعتماد کرده و کاشت ابروی خود را به آن بسپارید. کاشت ابرو نیز مانند دیگر جراحی های نیاز به محیطی نباز دارد که در آن بهداشت به صورت کامل رعایت شود و همچنین پزشکان ماهر و دارای تخصص لازم در آن مشغول به کار باشند. اگر احتمالا نتوانید چنین مرکزی را بیابید ممکن است کاشت ابروی شما دچار مشکل شده و یا شما آنچنان که تصور می کردید زیبا نشده باشید. بر خلاف تصور کاشت ابرو کار بسیار پیچیده ای است؛ چرا که در زمان کاشت ابرو پزشک باید زاویه رویش مو و همچنین مدل ابرو را در نظر داشته باشد. این در حالی است که در کاشت موی سر هیچکدام از مسایل گفته چندان اهمیت ندارد. به همین دلیل اگر قصد کاشت ابرو دارید بهتر است بیشتر به دنبال بهترين مرکز کاشت ابرو در تهران باشید تا بعد از هزینه ای که انجام می دهید پشیمان نشوید. اما کدام کلینیک را می توان به عنوان بهترين مرکز کاشت ابرو در تهران شناخت؟ برای گرفتن جوابتان ما را تا انتها همراهی کنید.

بهترين مرکز کاشت ابرو در تهران

 • داشتن مجوزهای رسمی

کلینیکی که برای بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران انتخاب می کنید باید تمام مجوزهای رسمی وزارت بهداشت را دریافت نماید. شماره پروانه بهره برداري و مجوز مركز باید در معرض دید همه قرار گیرد و پزشکانی که در بهترین مراکز کاشت ابرو فعالیت دارند دارای شماره نظام پزشکی هستند. پس باید به مجوزها دقت نمایید و همچنین آنها را بررسی کنید. متاسفانه تعداد مراکز بدون مجوز در تهران کم نیستند.

 • استفاده از کادری مجرب و کار کشته

همانطور که قبلا هم گفته شد کاشت ابرو کار سختتری است. در کاشت ابرو پزشک باید حواس خود را به چند مورد کاملا متفاوت جمع کند

 • طراحی ابرو

طراحی ابرو از آنجایی اهمیت دارد که ابروی فرد باید با صورت او متناسب باشد. بیشتر خانم ها علاقه دارند مدل ابروهایشان مطابق با مد روز باشد اما اینکه آیا مدل ابروی مد شده برای صورت بیمار مناسب است بر عهده پزشک است. آنها با علم به فیزیولوژی صورت و انواع مدل های ابرو تصمیمی می گیرند که کدام یک از مدل های ابرو را برای بیمار خود طراحی نمایند. امروزه داشتن ابروهایی پهن، پر پشت و کوتاه مد است. این مدل ابرو برای صورت های کشیده نمی تواند مناسب باشد. این مدل ابرو برای افرادی با صورت گرد مناسب خواهد بود. ابروهایی نه چندان پرپشت و بلند برای افرادی با صورت کشیده مناسب تر است. پس پزشک متخصص کاشت ابرو باید به انواع مدل های ابرو و تناسب آن با فرم های مختلف صورت آشنایی کامل داشته باشد.

 • کاشت صحیح ابروها

در کاشت ابرو نیز مانند کشت مو از متدهای مختلف کاشت مو استفاده می شود. اینکه پزشک بتواند فولیکول های مناسب مو را جدا نموده و به درستی در ابرو پیوند بزند. این کار نیاز به دقت و مهارت کافی دارد. تارهای مو باید به شکلی استخراج شوند که هیچ آسیبی به آنها وار نشود و در مکان و زاویه ای درست پیوند زده شود تا نتیجه پیوند به درستی انجام شود. نتیجه کار اهمیت زیادی دارد چرا که زیبا کاشته شدن ابرو یعنی زیبایی صورت.

 • ایجاد تناسب در ابروها

ابروها باید به شکلی کاشته شود هر دو ابرو با هم در قرینگی کامل باشد. دو ابرو باید کاملا هم اندازه و هم شکل طراحی و کاشته شوند. پزشکی می تواند به کمک فرمول های دقیق ابروها را کاملا متناسب و قرینه طراحی کند. در واقع این کار یکی از اصلی ترین وظایف پزشک در زمان کاشت ابرو می باشد. در این مرحله باید فاصله بین ابروها، محل شروع ابرو، بلندی تاج ابرو، محل قرار گیری خم ابرو، انتهای و یا دم ابرو و در انتها بلندی ابرو باید متناسب با صورت و همچنین با ابروی دیگر قرینه باشد. این کار از عهده یک پزشک قابل بر می آید.

 • دقت به زاویه کاشت تارهای مو

در قسمت تاج ابرو تارهای مو باید رو به بالا رشد کنند اما در قسمت های دیگر ابرو زوایای رشد کاملا متفاوت هستند. برای مثال از فاصله تاج ابرو تا خم ابرو، تارهای مو باید به سمت بیرون ابرو و در قسمت خم ابرو باید به سمت پایین رشد نمایند. تشخیص دقیق زاویه رشد مو در ابرو اهمیت زیادی دارد و در زیبایی ابرو تاثیر خواهد داشت. تعیین درست زاویه کاشت ابرو کار یک پزشک کارکشته است و نیاز به داشتن مهارت دارد.

انجام آزمایشات لازم

 • انجام آزمایشات لازم

این آزمایشات شامل علل ریزش مو و سلامت جسمانی است. اگر فرد به صورت ارثی دچار ریزش ابرو نشده باشند پزشک باید دلایل ریزش ابرو را بررسی کند. این کار این کمک را می کند که انجام کاشت ابرو بیهوده نباشد. اگر بیمار بیماری تیروئید داشته باشد که درمان نشده است، یا آلوپسی دارد که نوعی بیماری خود ایمنی است پزشک حتی اکر بهترین کاشت ابرو انجام دهد باز هم بعد از مدتی موهای فرد ریزش مجدد خواهد داشت. پس بهتر است قبل از کاشت ابرو یک آزمایش کامل برای بررسی سلامت بدن و همچنین کشف علت ریزش ابرو انجام دهید. اگر به دلیل افزایش سن، عامل وراثت و یا حادثه ابروی شما کم پشت شده باشد نیاز به بررسی علت ریزش مو نیست و فقط موارد مهم در زمان کاشت ابرو مورد آزمایش قرار می گیرد.

 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

برای کاشت ابرو به دستگاه ها و ابزارآلات پیچیده نیاز است. در گذشته کاشت ابرو به روش FUT انجام می شود. این روش نیاز به میکروسکوپ های دقیق دارد تا فولیکول های مو از هم جدا شوند.  جالب است بدانید برای کاشت ابرو از موی سر استفاده می شود. هر فولیکول مو دارای سه تار مو است و این در حالی است که فولیکول های ابرو تنها یک تار مو دارد، از این رو جدا سازی فولیکول های موی سر خود نیاز به میکروسکوپ های دقیق دارد. این کار حتی در روش کاشت FIT نیز صادق است. ابزارآلات ظریف برای برداشتن مو و کاشت آن نیز از دیگر الزامات یک مرکز کاشت ابرو است. امروزه دستگاه هایی ابداع شده است که می تواند با کمترین آسیب به بانک مو تارهای مو را از سر جدا نموده و در محل مورد نظر پیوند می زند. این دستگاه ها در روش کاشت ابروی Micro FIT و SUT به کار گرفته می شود. در بهترین مرکز کاشت ابرو سعی می شود از بهترین و جدیدترین ابزارآلات و دستگاه ها برای کاشت ابرو استفاده شود.

 • استفاده از متدهای جدید

روش های کاشت FUT و FIT از جمله متدها و روش های قدیمی کاشت ابرو می باشند. در روش FUT پزشک یک نوار باریک از پشت سر برداشته و فولیکول های آن را برای کاشت در ابرو آماده می نمایند. این متد معایبی زیادی دارد مانند به جا ماندن اسکار، نیاز به عمل جراحی، خونریزی و درد. اما حسن آن در سالم ماندن فولیکول ها و همچنین باز بودن دست پزشک برای کاشتن بهترین تارهای مو می باشد.

در روش FIT اما خبری از جراحی وجود ندارد و فقط پزشک فولیکول های مو را از قسمت های مختلف سر برداشته و به ابرو پیوند می زند. اینکار آسیب زیادی به بانک مو می زند اما در عوض جای زخمی به جا نخواهد ماند. در این روش با اینکه جای زخم ها به سرعت بهبود می یابند اما شما باید موهای خود را کوتاه کنید که شاید همین مسئله شما را از انجام این کار منصرف نماید.

اما پزشکان می توانند از روش های دیگری مانند Micro FIT و SUT استفاده کنند که از دستگاه برای جدا کردن فولیکول های مو استفاده می شود. در این روش نیاز به کوتاه کردن مو نیست و یکی از بهترین روش های کاشت ابرو و مو به شمار می آید. در بهترین مراکز کاشت ابرو اصولا از بهترین متدها و روش های موجود در دنیا برای کاشت مو و ابرو استفاده می شود.

 • داشتن محیطی بهداشتی

با اینکه عدم رعایت بهداشت در مراکز ممکن است مجوز آنها را باطل می کند اما این باعث نمی شود که شما خود به بهداشت مرکزی که برای کاشت ابرو مراجعه کردید توجه نکنید. باید به دقت به پوشش پزشک، بهداشت تجهیزات، لوازم یکبار مصرفی که در مرکز استفاده می شود و …. توجه نمایید. همانطور که بارها گفته شد انجام کاشت ابرو در واقع یک عمل جراحی به شمار می آید و در صورت کوچکترین اهمال و بی توجهی ممکن است جای زخم ها عفونت کرده و عملا کاشت ابرو با شکست مواجه شود. پس هم خودتان بعد از جراحی به بهداشت توجه داشته باشید و هم به دنبال بهترین و بهداشتی ترین مرکز کاشت ابرو باشید.

داشتن محیطی آرام

 • داشتن محیطی آرام

آرامش در محیط کار اهمیت زیادی دارد. اینکه همه بیماران به نوبت و در سر موقع برای ویزیت مراجعه کنند و محیط مرکز آرام باشد می تواند استرس را از بیمار دور کند. وجود آرامش باعث می شود که پزشکان و کادر مرکز نیز بتوانند بدون دغدغه و سر و صدا با آرامش کار خود را انجام دهند. پس مرکزی را انتخاب کنید که کادر آن آرامش داشته باشند، نوبت دهی به بیماران به درستی انجام شود و در انتها شما بتوانید در آن مرکز احساس خوبی داشته باشید.

 • دریافت هزینه معقول

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران در این زمان پرداخت هزینه گزاف برای کاشت ابرو نمی تواند چندان منطقی باشد. برای کاشت ابرو به دنبال مراکز ارزان قیمت نباشید؛ چرا که هیچ ارزانی بی علت نیست. اما برای این کار پرداخت هزینه های نجومی را نیز قبول نکنید. هزینه ها باید معقول باشد و کمی بیشتر و یا کمتر از استاندارد باشد. از مهمترین فاکتورهایی که قیمت کاشت ابرو را تعیین می کند کاشت ابرو توسط پزشکان متخصص است. پزشکی که در این زمینه سابقه درخشانی دارد و همچنین مهارت فوق العاده در این زمینه کسب نموده است حتما هزینه بیشتری از شما درخواست خواهد کرد. اما بهتر است برای کاشت ابرو هزینه بیشتر از حد پرداخت ننمایید.

 • مکان مناسب

قرار گرفتن مرکز در یکی از خیابان های خوش مسیر هم می تواند گزینه مناسبی برای تشخیص بهترین مرکز کاشت ابرو باشد. اینکه بعد از جراحی بتوانید به راحتی سوار ماشین همراه خود شده و به خانه برگردید مزیت فوق العاده ای است. اینکه مرکزی در خیابانی با کمترین ترافیک را انتخاب کنید شما را از دغدغه رفت و آمد خلاص می کند. بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که شامل طرح ترافیک نشود.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

 

عوارض کاشت ابرو از آن جهت اهیمت دارد که شما باید بدانید عواقب انتخاب نادرست بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران مناسب چه موارد می تواند باشد. از مهمترین عوارضی که می تواند بعد از کاشت ابرو تجربه نمایید می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • التهاب در اطراف چشم
 • نیاز به بیهوشی برای جدا نمودن نوار باریک از پشت سر
 • اگر در زمان کاشت و بعد از آن موارد بهداشتی را رعایت نکنید و یا آنتی بیوتیک تجویز شده را مصرف نکنید ممکن است زخم ها عفونت کند.
 • التهاب و قرمزی پوست بعد از کاشت ابرو ممکن است هفته ها زمان ببرد.
 • خونریزی در زمان عمل جراحی به شرط اینکه پزشک بیمارهای فرد را بررسی ننموده باشد و یا بیمار قبل از جراحی از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده باشد.
 • خارش و درد بعد از کاشت ابرو ممکن است شما را کلافه کند.
 • بخیه ها بعد از جراحی نیاز به مراقبت دارند.

تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم در صورتی اتفاق می افتد که شما در انتخاب مرکز کاشت ابرو و همچنین پزشک معالج خود نتوانسته باشید انتخاب درستی انجام دهید. پزشکانی که در کار خود تبحر دارند قبل از انجام کاشت ابرو بیماری های جانبی بیمار را بررسی می کنند. بررسی دارو ها و تنظیم آنها بر اساس نوع بیماری می تواند کار را بسیار آسان نماید. بیمار با خیالی راحت کاشت ابرو را انجام می دهد بدون اینکه با عوارض احتمالی آن روبرو شود.

کلام آخر

مرکز زیبایی آوینا ونک یکی از بهترین کلینیک های زیبایی است که خدمات کاشت ابرو و مو را ارائه می دهد. موقعیت جغرافیایی عالی این مرکز در کنار کادر پزشکی مجرب و همچنین دستگاه آلات فوق پیشرفته موجود در این مرکز باعث شده است که تمام بیماران با رضایت از این کلینیک خارج شوند. این مرکز زیبایی آماده ارائه انواع خدمات پوست و مو است. اگر نیاز به مشاوره دارید کافی است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23