بهترین مرکز لیزر در تهران

ما در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان ویژگی های بهترین مرکز لیزر در تهران را به شما بگوییم. لیزر موهای زائد یکی از موثر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است.  تحقیقات و پژوهش ها نشان می دهد که این روش برای حذف موهای زائد بدن یک روش کاملا موثر و بی خطر است که نتیجه مطلوبی دارد، امروزه با قطعیت می توان در باره اینکه لیزر موهای زائد تاثیر بسیاری دارد سخن گفت، بین کسانی که لیزر موهای زائد را انجام داده اند تعداد بسیار کمی از افراد هستند که از لیزر راضی نیستند آن هم به این دلیل است که به بهترین مرکز لیز در تهران مراجعه نکرده اند، در نتیجه هنگامی که می خواهید اقدام به لیزر موهای زائد کنید با دقت و حوصله یک کلینیک خوب و معتبر را انتخاب کنید.

 

علت نارضایتی برخی افراد

تجربه به ما نشان داده است که این نارضایتی ها برای این است که افراد به کلینیک های نامعتبر مراجعه می کنند و آن کلینیک ها لیزر را با کیفیتی پایین انجام می دهند .
امروزه ما می خواهیم بهترین مرکز لیزر در تهران را به شما معرفی نماییم، و برسی کنیم که چه عواملی برای اینکه نتیجه نتیجه لیزر خوبی داشته باشیم موثر است، و بک کلینیک خوب چه ویژگی هایی دارد.
در دنیای امروز لیزر کردن به یکی از کار های روز مره و عادی تبدیل شده است و این روش به دلیل اینکه به راحتی انجام می شود و زیبایی و نرمی که پس از لیزر به پوست می دهد، عوارض کمتر و تایم طولانی و حتی از بین بردن موهای زائد به مدت دائم همیشه مورد توجه قرار گرفته است، با این حال مراکز از دستگاه های مخالف گرفته تا تبحر پرسنل و جای پارک مناسب و دسترسی راحت تر و غیره به آن ها در شرایط مختلفی قرار گرفته اند، اینجا بر اساس یک میانگین رتبه دهی و بررسی آماری نسبت به مقایسه مراکز اقدام نموده ایم تا اگر شما قرار است به یک مرکز پوست و زیبایی مراجعه کنید و از خدمات آنها استفاده کنید بتوانید پنج تا از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران را بشناسید و از خدمات آنها بهره بگیرید.

علت نارضایتی برخی افراد

لیزر موهای زائد در تهران برای زنان و مردانی که به دنبال یک راه حل بسیار مناسب و دائمی برای موی زائد خود هستند:

 •  ایمن بودن
 •  موثر بودن
 •  بدون نیاز به استراحت
 • عدم نیاز به  اپیلاسیون ، انداختن موم و یا تراشیدن

آیا لیزر موهای زائد موثر است ؟

موهایی ناخواسته معمولند و همه جا هستند. اما لزومی ندارد باقی بمانند. از طریق تکنیک های لیزر موهای زائد ، می توانیم به شما کمک کنیم پوستی صاف و عاری از موهای ناخواسته داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند درمان ، و اینکه چه کسی می تواند یک کاندیدای مناسب برای این کار باشد ادامه مطلب را بخوانید.

 

 

این روش در مطب می تواند موهای ناخواسته را در موارد زیر درمان کند:
 • پشت
 • منطقه بیکینی
 • سینه
 • صورت
 • گردن
 • شانه ها، دست ها و پاها

آیا لیزر موهای زائد موثر است ؟

موهای زائد ناخواسته در همه جا هستند، اما الزامی نیست که باقی بمانند ، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت دستگاه های لیزر می توان از شر مو های زائد بدن خلاص شد و پوستی صاف و عاری از موهای ناخواسته داشته باشید.
برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مرکز لیزر در تهران و همچنین چگونگی روند لیزر موهای زائد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از بین بردن موهای زائد با لیزر چگونه است ؟

لیزر موهای زائد یک روش راحت و بی درد و ایمن است که عوارض چندانی هم ندارد و به شما پوستی صاف، لطیف و بدون هیچ مویی هدیه می دهد‌. نتایج لیزر موهای زائد دائمی نیستند، اما بعد از لیزر هنگامی که موهای بدن دوباره رشد می کند حجم آن ها بسیار کم می شود و رنگ آن ها روشن تر و ظریف تر از قبل است‌، لیزر مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد ، پرتویی از نور است که از طریق پوست به ریشه های مو منتقل می شود. گرمای لیزر باعث آسیب به فولیکول مو می شود و از رشد مو جلوگیری می کند.

 

برای انجام این روش داشتن یک پزشک آموزش دیده فوق العاده مهم است. عوارض حین یا بعد از عمل کم است. با این حال ، عوارض جانبی می تواند رخ دهد، از جمله:

 • سوزش پوست
 • سرخی
 • تورم

قبل از لیزر

قبل از اینکه اقدام به لیزر نمایید باید با پزشکی که به او مراجعه کرده اید در مورد دارو هایی که اکنون استفاده می کنید یا قبلا استفاده می کردید و همچنین سابقه سلامتی ، انتظارات ، فواید و خطرات انجام کار ملاقات و مشاوره کنید. شما همچنین در مورد هزینه و تعداد جلسات توصیه شده بحث خواهید داشت.

قبل از انجام این روش ، باید ها و نبایدهایی وجود دارد که باید آنها را بدانید:

نباید ها

شما باید از آفتاب ، محصولات برنزه کننده بدون آفتاب ، اپیلاسیون ، الکترولیز و کندن مو دوری کنید، زیرا انواع دیگر روش های از بین بردن مو می تواند در درمان های شما تداخل ایجاد کند.

قبل از لیزر

 

باید ها

شما باید قبل از لیزر کامل اصلاح نمایید تا در هنگام لیزر با موهای روییده شده بالای سطح پوست تماس نداشته باشد. قبل از لیزر حتما پوست خود را آبرسانی نمایید ، دیدن برجستگی های قرمز بعد از درمان می تواند به تسکین محل و ترمیم سریع آن کمک کند.
قبل از درمان پوست خود را لایه برداری کنید، این کار موجب این می شود که سلول های پوستی مرده را که منافذ پوست شما را می پوشاند از بین ببرد ، سلول های مرده پوست در سطح پوست در طول لیزر می تواند از افتادن مو جلو گیری نماید و راندمان را بسیار کم کند.
در حین عمل
هنگامی ک لیزر در حال انجام شدن است ناحیه ای که می خواهند لیزر کنند تمیز شده و از عینک محافظ چشم استفاده خواهید کرد، پزشک یا دستیار پزشک دستگاه لیزر را آماده می کند. تعداد جلساتی که برای لیزر باید بروید بستگی به بدن فرد دارد و جلسات درمانی بسته به اندازه منطقه می توانند از ۵ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

بعد از عمل

پس از پایان درمان، برای کمک به راحتی خود این لیست بایدها و نبایدها را دنبال کنید:

نبایدها

پس از درمان ، نباید حداقل ۱۲ ساعت ورزش کنید ، نباید ۱۲ ساعت دوش بگیرید ، به مدت هفت روز از مواد تحریک کننده استفاده نکنید ، برنزه نکنید ، از بند و موکن استفاده نکنید، موم نیاندازید و یا تحت الکترولیز قرار نگیرید.

 بایدها

باید کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده بزنید و دو تا سه بار در هفته به آرامی لایه برداری کنید. همچنین ممکن است لازم باشد برای افزایش راحتی در ناحیه تحت درمان از یخ استفاده کنید.

آیا من یک کاندیدا مناسب برای لیزر مو هستم؟

کسانی که دارای پوست روشن و موهای تیره بهترین نامزدها هستند. با این حال ، سیستم لیزر الکس می تواند به طور موثری انواع پوست قفقازی و بومی ایرانی را برای از بین بردن مو درمان کند. لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های موی سفید ، خاکستری ، قرمز یا بلوند مشکل دارد.

چه نتایجی را مشاهده خواهم کرد؟

در بعضی از افراد نتایج می تواند فوری باشد یعنی پس از اولین درمان ، انتظار کاهش ۱۰-۲۵ درصدی موها را داشته باشید.

همانطور که در چند سطر بالا گفته شده است تعداد جلسات درمانی توصیه شده بستگی به ناحیه تحت درمان و اندازه منطقه متفاوت است. با این حال ، بیشتر بیماران برای دستیابی به نتایج مطلوب تقریباً به چهار تا هشت جلسه درمانی نیاز دارند.

 

رشد موی افراد پس از لیزر با یکدیگر متفاوت است بیماران معمولاً ماهها ، حتی گاهی سالها رشد مو را نمی بینند. جلسات نگهدارنده گاه به گاه ممکن است لازم باشد.

افسانه های رایج در مورد لیزر

افسانه های رایج در مورد این روش عبارتند از:

 •  لیزر مو باعث آسیب به پوست می شود
 •  این روش می تواند روی هر رنگ مویی موثر باشد
 •  این یک فرآیند درمانی است
 •  شما زمان زیادی را برای انجام این کار صرف خواهید کرد

لیزر مو هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کند،تنها جایی که آسیب می بیند فولیکول مو است . پوست در اطراف فولیکول مو ممکن است به صورت موقت قرمز شود پس اگر با این موضوع موجه شدید نگران نباشید. لیزر موهای زائد بسته به ناحیه و اندازه منطقه می تواند طی چندین جلسه درمانی انجام شود. آخرین اما نه مهمترین مورد این است که ، این عمل مدت زمان طولانی را برای درمان نیاز ندارد. زمان بر اساس منطقه و وسعت ناحیه متفاوت است. با این حال ، هر جلسه باید کمتر از یک ساعت طول بکشد.

افسانه های رایج در مورد لیزر

کلام آخر

امیدواریم از این مقاله اطلاعات لازم را دریافت کرده باشید و برای شما عزیزان مفید بوده باشد در صورتی که نظر یا پیشنهادی داشتید با ما به اشتراک بگذارید و اگر برای لیزر مشاوره م خواهید با شماره تماس هایی که داخل سایت قرار دارند تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.