تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزينه کاشت ابرو مهمترین دغدغه افرادی است که تمایل به انجام کاشت ابرو دارند. این افراد به اجبار مجبور هستند که از روش هایی مختلف تاتو استفاده کنند تا ابروی خود را برای صورت خود متناسب نمایند. اما در این میان انجام انواع تاتو معایب و عوارضی دارد که باعث می شود سلامتی فرد به خط بی افتد. اما شایعاتی که درباره هزینه کاشت ابرو وجود دارد باعث می شود افراد ترجیح دهند ابروی خود را با روش های مختلف تاتو زیبا نمایند. روش هایی مانند فیبروز، میکرونیدلینگ و …. همه دوره ای هستند و در موارد بسیار زیادی مشاهده شده است که متخصص نبودن آرایشگر و طراحی مدل نا متناسب با صورت فرد، متقاضی را زشت نموده است.

یعنی نه تنها ابرو با  صورت تناسب نداشته است بلکه باعث نامتوازن شدن صورت متقاضی شده است. گاه پیش می آید که ابروها نا متقارن شده اند و به عبارتی فرم ابروی چپ با راست یکسان نبوده است. در میان خانم هایی که ابروی مناسب و پر پشتی ندارند کشیدن مداد ابرو رایجترین روش متناسب سازی ابرو با صورت است که آن هم در جای خود عوارض زیادی دارد و باعث ریختن بیشتر تار موهای ابرو می شود. در این مقاله سعی داریم این شایعه درباره هزینه کاشت ابرو را برای شما حل کنیم.

اطلاع از هزينه کاشت ابرو 

موارد موثر در هزینه کاشت ابرو

 • میزان ریزش ابرو

اگر از آن دسته افراد هستید که ابروی شما بسیار نازک است و مدت ها است که موی ابروی شما رشد خاصی نداشته است می توان گفت هزینه کاشت ابرو برای شما نسبتا زیاد است. این که تعداد زیادی تار مو پیوند داده شود و یا تعداد کمی تار مو برای متناسب سازی ابرو استفاده شود می تواند در قیمت کاشت ابرو موثر باشد. پس اگر میزان کمی از ابروی شما ریزش داشته و فقط ابروی شما حالت ندارد نباید چندان نگران هزینه کاشت ابرو باشید.

 • تخصص پزشک

پزشکی که برای انجام کاشت ابرو انتخاب می کنید باید به موارد زیادی تسلط داشته باشد. این پزشک باید بتواند ابروی شما را به صورت طبیعی کاشت بزند. خواب ابرو و مدلی که برای شما انتخاب می شود باید مطابق با صورت شما و متناسب با آن باشد. ابرو باید به شکلی کاشته شود که فرد بعد از انجام آن زیبا شود پس پزشک شما علاوه بر تخصصی که در زمینه کاشت دارد باید به تناسب بین اعضای صورت نیز مسلط باشد. همانطور که می دانید در اعضای صورت تناسبی وجود دارد که در زمان طراحی ابرو باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال فاصله بین دو ابرو باید یک سوم طول ابروها باشد. دقت در تناسب باعث زیبا شدن صورت خواهد شد.

 

 • کلینیکی که خدمات کاشت ابرو را ارئه می دهد

برای کاشت ابرو باید به کلینیک های تخصصی مراجعه نمایید. کلینیک هایی که در زمینه کاشت ابرو سابقه خوبی داشته باشند و پزشک از پس متناسب نمودن ابرو با صورت شما باشد. در کلینیک آوینا شما می توایند بهترین انواع ابرو را روی صورت خود بکارید و از زیبایی آن بهره مند شوید. هستند کلینیک هایی که به دلیل موقعی جغرافیایی خود درخواست هزینه بالاتری دارند اما کلینیک تخصصی آوینا ونک با قرار گرفتن در مهمترین میدان شهر یعنی میدان ونک از تعرفه های موجود استفاده می کند. شما در این کلینیک می توانید با قیمت های منصفانه ابرویی زیبا و پر پشت داشته باشید.

موارد موثر در هزینه کاشت ابرو

دلایل ریزش ابرو

ابرو یکی از مهمترین اعضای صورت به شمار می آید. زیبایی ابرو و متناسب بودن آن با صورت می تواند نقش مهمی در زیبایی صورت داشته باشد. افرادی که ابروهای کم پشتی دارند همگی برای جبران آن از روش های مختلفی استفاده می کند که بهترین روش در میان انواع روش ها کاشت ابرو است. اما چرا موی ابرو دچار ریزش می شود؟

 • ژنیک

هستند افرادی که به صورت ارثی ابروهای کم پشتی دارند. این افراد بعد از اصلاح ابرو متوجه می شوند که ابروهای آنها چندان پرپشت نیست و نمی توانند مدلی که مد نظرشان است را روی ابرو خود پیاده نمایند.

 • بیماری

افرادی که بیماری هایی مانند تیروئید و یا آلوپسی دچار هستند به صورت کلی موهای کم پشت تری در ناحیه سر و ابرو دارند. این افراد بعد از درمان خود می توانند با کاشت ابرو و مو صورتی زیبا و داشته باشند.

 • حادثه

در صورتی که فرد در سوختگی و یا شکستگی ابرو، موی ابروی خود را از دست بدهد می تواند کاشت مو را به عنوان یکی از بهترین روش های جایگزینی تار موهای از دست رفته انتخاب نماید. با این کار علاوه بر پر پشت شدن ابروها اسکار باقی مانده از زخم ها نیز پوشانده می شود.

 • استفاده از دیگر روش ها زیبا سازی ابرو

استفاده مداوم از انواع تاتوها مانند هاشور، میکروبلیدینگ، فیبروز و … باعث خواهد شد به مرور موهای ابرو ریخته و کم پشت شود. اگر قبل از انجام هر کدام از این روش کاشت ابرو را انتخاب کنید می توانید به مقدار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

 • اصلاح و نازک کردن ابرو

متاسفانه زمانی نه چندان دور داشتن ابروهایی نازک مد روز بود و خانم های زیادی برای این کار کاندید شدند. متاسفانه هر تار مو اگر چندین بار از ریشه کنده شود مجددا رشد نخواهد کرد. این افراد حال که ابروهای پر پشت مد است نمی توانند همان ابروهای سابق را داشته باشند. از این رو کاشت ابرو می تواند گزینه مناسبی برای ترمیم ابروهای نازک باشد.

 • افزایش سن

هستند افرادی که با بالا رفتن سنشان دچار ریزش ابرو می شوند. ابروی این افراد سفید شده و ریزش زیادی خواهد داشت. در این زمان است که کاشت ابرو می تواند به آنها کمک کند.

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است ؟

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است

اما هر فردی که دچار ریزش ابرو شد می تواند کاشت ابرو داشته باشد؟ در جواب این سوال می توان گفت خیر. کاشت ابرو دقیقا مانند کاشت مو یک جراحی به شمار می آید و موهایی که باید در ابرو کاشته شود از موی سر بیمار  تامین می شود. از این رو شما باید شرایط روحی و صحت بدنی کاملی برای انجام کاشت ابرو داشته باشد. افرادی که می توانند کاشت ابرو داشته باشند می توانند شامل موارد زیر شود.

 • اگر از جمله افرادی هستید که کم پشتی ابرو در شما ژنتیکی است می توانید روی انجام کاشت ابرو حساب باز کنید.
 • در صورتی که در سانحه ای مانند سوختگی، تصادف، شکستگی، بخیه و … موی ابروی خود را از دست داده اید می توانید با کاشت ابرو زیبایی را به صورت خود باز گردانید.
 • اگر به علت بیماری تارموی ابروی خود را از دست داده اید باید گفت تا زمانی که بیماری شما درمان نشده است نمی توانید کاشت ابرو داشته باشید. زیرا ممکن است بعد از کاشت ابرو بیماری مجددا حاد شده و باعث ریزش ابروی شما گردد.
 • خانم هایی که ابروهای خود را قبلا نازک کرده اند و یا با استفاده بیش از اندازه از روش های مختلف تاتو، باعث ریزش ابروی خود شده اند نیز می توانند از کاشت ابرو استفاده کنند.
 • اگر دچار بیماری خاصی هستید و داروی خاصی استفاده می کنید بهتر است قبل از کاشت ابرو آن را با پزشک در میان بگذارد تا با هماهنگی پزشک شما، میزان دارو و مصرف آن را تنظیم نماید. برای مثال اگر قبلا سابقه فشار خون و یا سکته قلبی دارید و از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید باید آن را با پزشک درمیان بگذارید. داروهای رقیق کننده احتمال خونریزی را افزایش می دهد.

روش کاشت ابرو

در کاشت ابرو تارهای مو باید از پشت سر انتخاب شود. اگر تعداد تارهای مورد نیاز زیاد باید پزشک می تواند از روش FUT استفاده کند. در این روش از قسمت پشت سر یک نوار باریک از موی سر شما جدا می شود. این روش از قدیمی ترین روش های کاشت مو است اما حسن آن در این است که تعداد فولیکول های سالم مو در این روش بسیار زیاد است و موفقیت این روش نسبت به دیگر روش ها بیشتر است. اگر آقا هستید بعد از کاشت ابرو به روش FUT نباید موی خود را بیشتر از حد کوتاه کنید؛ زیرا جای بخیه و اسکار برداشتن نوار مو تا همیشه به همراه شما است. در ضمن در روش FUT پزشک برای برداشتن نوار باریک از پشت سر جراحی انجام می دهد که این جراحی امکان عفونت و خونریزی به دنبال دارد. پش بعد از کاشت ابرو باید مراقبت های یک جراحی سر پایی را انجام دهید.

اما اگر تارهای مو مورد نیاز برای کاشت ابرو چندان نیاز نباشد پزشک از روش FIT برای کاشت استفاده می کند. در این روش به جای برداشتن یک نوار باریک پزشک به صورت نفظه ای از قسمت هایی که موی پرپشتی دارند فولیکول مو را جدا نموده و به قسمت های ابرو پیوند می زند. تنها ایراد این روش نیاز به کوتاه کردن موهای سر است. اما از مزایای این روش نداشتن اسکار است. این روش باعث می شود قسمت های زیادی از بانک مو زخمی شود اما مانند روش FUT محل زخم ها به هیچ عنوان دیده نمی شود.

روش کاشت ابرو

چگونگی ایجاد تناسب در ابرو :

تا اینجا با نحوه کاشت ابرو آشنا شدید اما کاشت ابرو پیچیدگی های زیادی نسبت به کاشت مو دارد. در این کار پزشک باید به خواب ابرو دقت نماید و تارهای مو را به شکلی در محل نصب کند که زاویه رشد تارهای مو به سمتی باشد که ابرو زیبا شود. از طرفی تنظیم تاج، وسط ابرو و دم ابرو اهمیت زیادی دارد. همانطور که می دانید در صورت انسان تناسبی وجود دارد که اگر این تناسب بین اجزا صورت وجود داشته باشد فرد از لحاظ علمی زیبا است. در علم فیزیولوژی صورت نکاتی وجود دارد که پزشک در زمان کاشت ابرو باید آنها را مد نظر قرار دهد و سپس ابرو را طراحی نماید.

اصولا محل شروع تاج ابرو را به کمک پره های بینی تشخیص می دهند. با کشیدن خطی از کنار پره های بینی تا ابرو محل شروع تاج ابرو مشخص می شود. برای تشخیص انتهای دم ابرو نیز از کنار پره های بینی یک خط ترسیم می شود. این خط باید از کنار چشم نیز رد شود. بالا و پایین بودن انتهای دم ابرو به سلیقه بیمار است. برای قسمت برجسته ابرو که به آن خم ابرو گفته می شود باید ابتدا و انتهای ابرو را به هم متصل نمایید. اگر خم ابرو بیش از اندازه بالا باشد صورت فرد به شکل یک فرد تعجب زده می شود. اگر بیش از اندازه پایین باشد گویی فرد غمگین است. بهترین میزان خم ابرو بسته به سلیقه بیمار و صلاحدید پزشک تعیین می شود. دانستن و عمل کردن به این نکات به حدی اهمیت دارد که کاشت ابرو را به یکی از سخترین جراحی های زیبایی تبدیل نموده است. این که تارهای مو را به شکلی کاشت که در زمان رشد دقیقا در زاویه درست رشد کند نیاز به مهارت زیادی دارد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

همانطور که قبلا گفتیم کاشت ابرو دقیقا مانند کاشت مو یک نوع جراحی به شمار می آید و بعد از اتمام آن شما باید مراقبت صحیحی از کاشت ابروی خود داشته باشید. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شود.

 • نمالیدن محل زخم های سر و ابرو
 • نخاراندن زخم ها
 • عدم قرار گیری در نور مستقیم خورشید
 • عدم استفاده از داروهای رقیق کننده و یا تنظیم دز آنها با پزشک
 • عدم استفاده از مشروبات الکلی ( چرا که باعث رقیق شدن جریان خون می شود)
 • عدم استفاده از سیگار و سایر دخانیات ( باعث تنگ شدن رگ های خونی و عدم خونرسانی درست به زخم ها می شود)
 • عدم استفاده از حمام آب داغ ( آب داغ احتمال خونریزی را افزایش می دهد)
 • ممنوعیت استفاد از استخر، سنا، جکوزی و وان آب گرم ( عدم رعایت رهداشت در هر یک از آنها باعث ایجاد عفونت در زخم ها می شود)
 • بهتر است یک هفته استراحت کنید تا زخم های شما کاملا بهبود یابد.

کلام آخر

در کلینیک آوینا در ونک متخصصان ما آماده ارائه انواع خدمات کاشت ابرو، کاشت مو و دیگر متدهای زیباسازی پوست و مو هستند. ابرو به عنوان یکی از آیتم های مهم زیبایی صورت مورد توجه این کلینیک قرار دارد و در این زمینه توانسته ایم قدم های مثبتی برداریم. کافی است که به سایت ما سری بزنید و نمونه های کاشت ابرو را ملاحظه نمایید. در صورت صلاحدید می توانید با شماره های درون سایت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23