هزینه کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو طبیعی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد. ابروها یکی از تاثیرگذارترین عوامل در زیبایی چهره افراد هستند. الگوی ابرو در هر دوره زمانی تغییر می کند. تا چند سال پیش ابروهای اکثر افراد نازک و کشیده بود. اما در سال های اخیر مردم به ابروهای پهن و پرپشت روی آورده اند و تمایل دارند ابروهای خود را با استفاده از روش های مختلف پرپشت و خوش حالت نمایند. یکی از بهترین روش ها در این زمینه کاشت ابرو است که به خاطر زیبایی و ماندگاری بالایی که دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کاشت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود و می تواند تاثیرات چشمگیری بر افراد بگذارد و به همین خاطر سبب افزایش اعتماد به نفس آن ها شود. در ادامه برای آشنا شدن با کاشت ابرو طبیعی، مراحل کاشت ابرو، روش های کاشت ابرو طبیعی، مراقبت های بعد از کاشت ابرو طبیعی با ما همراه باشید.

کاشت ابرو طبیعی

مراحل و روش های کاشت ابرو مشابه کاشت مو است. برای کاشت ابرو، فولیکول ها و قسمت های لازم برای رشد مو از پشت سر یا بین گوش ها برداشته شده و به ابرو پیوند زده می شود. در کاشت ابرو، موهای کاشته شده مانند ابرو رشد می کنند. بعد از کاشت ابرو می توانید ابروهای خود را مانند قبل کوتاه کنید.

روش های مختلفی برای پرکردن و فرم دادن به ابروها وجود دارد که بیشتر آن ها روش های موقتی هستند. این روش ها نه تنها موقتی هستند، بلکه نمی توانند ابروهای شما را مانند قبل طبیعی جلوه دهند. اگر به دنبال روشی دائمی و طبیعی برای فرم دادن و پرکردن ابروهای خود هستید، کاشت ابرو می تواند راه حل مشکل شما باشد.

کاشت ابرو چیست ؟

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری کاشت ابرو

کاشت ابرو یک روش ماندگار و کارآمد برای پرپشت نمودن ابروهاست اما با این حال ممکن است ماندگاری آن تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد. در ادامه برخی از این عوامل را شرح می دهیم:

 • کیفیت و نوع مواد اولیه: استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مطابق با استانداردهای بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. مواد اولیه با کیفیت مناسب ماندگاری کاشت ابرو را افزایش می دهند.
 • تجربه و تخصص دکتر: تجربه و تخصص دکتر کاشت ابرو نقش بسزایی در ماندگاری و نتیجه نهایی عمل ایفا می کند. دکتر با تجربه و تخصص مناسب می تواند بهترین روش ها را برای هر بیمار انتخاب کند.
 • روش اجرای کاشت: روش اجرای کاشت ابرو نیز بسیار حائز اهمیت است. استفاده از روش های پیشرفته و تخصصی می تواند به ماندگاری بهتر کاشت ابرو کمک کند.
 • مراقبت های پس از کاشت: مراقبت های پس از کاشت نقش بسزایی در ماندگاری کاشت ابرو دارد. دستورات پزشک را به دقت دنبال کردن و به توصیه های او عمل کردن، ماندگاری بهتر و نتایج مطلوب تر را به همراه خواهد داشت.
 • سلامت عمومی شخص: سلامت عمومی شخص نیز بسیار مهم است. برخی بیماری ها و شرایط خاص ممکن است بر ماندگاری کاشت ابرو تاثیر بگذارند.
 • سن: سن شخص نیز بر ماندگاری کاشت ابرو تاثیرگذار است. برخی روش ها برای افراد با سنین مختلف ممکن است متفاوت باشند.
 • عادات زندگی: عادات زندگی فرد نیز بر ماندگاری کاشت ابرو تاثیر بسزایی دارد. مثلا تغذیه مناسب و استفاده از ویتامین ها و مواد غذایی سالم بسیار حائز اهمیت است و می تواند بر نحوه بهبود و ماندگاری کاشت ابرو تاثیر بگذارد.
 • عوامل ژنتیکی: عوامل ژنتیکی نیز نقش بسزایی در ماندگاری کاشت ابرو دارند. برخی افراد به دلایل ژنتیکی ممکن است نتایج بهتری از کاشت ابرو بگیرند.
 • عوامل زمینه ای: عوامل زمینه ای مانند شرایط زندگی، شغل و فعالیت های روزانه نیز ممکن است در ماندگاری کاشت ابرو تاثیر بگذارند.
 • عوامل روحی و روانی: عوامل روحی و روانی مثل استرس، اضطراب یا افسردگی نقش بسزایی در ماندگاری کاشت ابرو دارند.

ویژگی های بهترین کلینیک:

❤️محیط راحت و دلنشینکلینیک زیبایی موفق باید فضایی آرام و دلپذیر برای مشتریان فراهم کند
⚡تجهیزات پیشرفتهبهترین کلینیک زیبایی داری تجهیزات مدرن و پیشرفته است
⭐محصولات با کیفیتبهترین کلینیک زیبایی درای محصولات با برند خوب و با کیفیت است
✔️ارائه مشاوره حرفه‌ایمشاوره حرفه‌ای یکی از خصوصیات بارز در بهترین کلینیک های زیبایی است

دلیل ریزش ابرو :

ریزش ابرو و مو یکی از شایع ترین مشکلاتی است که در سنین مختلف اتفاق می افتد. در چند سال گذشته، برخی افراد برای اینکه ابروهایشان پرتر و پرتر به نظر برسد، کاشت ابرو انجام دادند. تا زمانی که علت ریزش ابروی شما درمان نشود، کاشت ابرو تاثیر خوبی برای شما ندارد. بعضی از دلایل هستند که باعث ریزش ابرو می شوند که در ادامه با آن ها آشنا می شوید :

 • مشکلات ارثی و ژنتیکی
 • سوختگی در ناحیه ابروها
 • بیشتر شدن سن
 • بیماری هایی از قبیل تیروئید
 • اختلالات مادرزادی که باعث کم شدن رشد ابروها می شود.
 • عفونت
 • عوارض جانبی بعضی داروها مثل شیمی درمانی
 • برداشتن بیش از اندازه ابروها یا کندن ابرو
 • کمبود ویتامین، روی، اسیدهای چرب و بیوتین در بدن
 • مشکلات خود ایمنی
 • مشکلات پوستی

از بین رفتن کبودی بعد از کاشت ابرو

کبودی و تورم بعد از هر نوع عمل زیبایی از جمله کاشت ابرو قابل مشاهده است، اما شدت و مدت این عوارض برای هر فردی متفاوت است. اگر می خواهید از این روش برای پرپشت شدن ابروهای خود استفاده کنید، باید در روزهای اول بعد از عمل کمی کبودی داشته باشید. با این حال، اکثر بیماران متوجه می شوند که این وضعیت در عرض 1 تا 2 هفته ناپدید می شود. هر چه کبودی ناشی از عمل سریعتر از بین برود و بیمار دستورالعمل های بعد از کاشت ابرو را با دقت بیشتری رعایت کند، نتیجه بهتری خواهد داشت. بسیار مهم است که مراقبت های بعد از کاشت ابرو را دنبال کنید تا موفقیت آن بهبود یابد. جراح شما می تواند دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه مراقبت از محل کاشته شده، مدیریت درد و دانستن اینکه چه زمانی می توانید به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردید، به شما ارائه دهد.

برای کمک به کاهش عوارض و به حداقل رساندن کبودی در ناحیه، رعایت دقیق این اقدامات احتیاطی مهم است. استفاده از کمپرس سرد می تواند به کاهش کبودی پس از کاشت ابرو کمک کند. زیرا سرما باعث انقباض عروق خونی و همچنین کاهش التهاب می شود و می تواند از شدت یا مدت این بیماری بکاهد. متخصص پوست ممکن است استفاده از کمپرس سرد را برای چند روز اول پس از کاشت توصیه کند و سپس به کمپرس گرم تغییر دهید. بالا بردن سر هنگام خواب یا استراحت می تواند به کاهش کبودی پس از کاشت ابرو کمک کند. این وضعیت به بهبود گردش خون و همچنین کاهش تجمع مایع در صورت کمک می کند. همچنین ممکن است شدت یا حتی مدت این عارضه جانبی را کاهش دهد. پزشک ممکن است به بیمار توصیه کند که در چند روز اول پس از کاشت با سر بالا بخوابد یا از بالش های اضافی برای بالا نگه داشتن سر در طول روز استفاده کند.

ورم چشم بعد از کاشت ابرو

بافت اطراف چشم برای کاشت ابرو دستکاری می شود، طبیعی است که کاندیدهای این جراحی زیبایی بعد از کاشت ابرو دچار تورم در چشم شوند و از این رو نگران این مشکل باشند. تورم چشم پس از کاشت ابرو می تواند باعث آسیب بینایی شود. این امر کاملا طبیعی است و به دلیل دستکاری بافت اتفاق می افتد. تورم نشانه فعال شدن سیستم ایمنی بدن برای التیام و ترمیم زخم است. شدت تورم چشم پس از کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر چه آسیب های وارد شده به ابرو شدیدتر باشد، با تورم ناحیه چشم بیشتر مواجه می شوید.

پس از کاشت ابرو، باید مراقب باشید تا از عوارض خاصی جلوگیری کنید. متخصص از شما می خواهد که برای جلوگیری از تجمع مایعات در ناحیه زخم و جلوگیری از تورم، سر خود را برای چند روز بالاتر از بدن خود نگه دارید. عدم توجه به توصیه های مراقبتی و مصرف غذاهای شور باعث بیشتر شدن شدت ورم چشم بعد از کاشت ابرو طبیعی می شود. این تورم می تواند در اثر  عفونت باشد. اگر تورم چشم یک عارضه طبیعی باشد در عرض چند روز برطرف می شود. اما اگر این عوارض همچنان وجود دارد و حتی هر روز بیشتر می شود، باید در مورد آن با متخصص صحبت کنید. یک پزشک حرفه ای کوچکترین اشتباهی در کاشت فولیکول ها مرتکب نمی شود و کوچکترین آسیبی برجای می گذارد و در نهایت از شدت تورم کاسته می شود.

کاشت ابرو چه مراحلی دارد ؟

مراحل کاشت ابرو عبارت است از :

طراحی ابرو :

ابتدا باید با پزشک خود صحبت کنید و به او بگویید که چه مدل ابرویی را دوست دارید. در زمان کاشت به دلخواه طراحی ابرو انجام می شود و فولیکول ها در ناحیه مشخص شده کاشته می شوند.

برداشت گرافت :

موها به صورت دسته های تک شاخه، دو شاخه، سه شاخه و چهار شاخه رشد می کنند که به هر شاخه پیوند می گویند. از این پس متخصص کاشت ابرو به کاشت بانک مو مراجعه می کند.

کاشت فولیکول :

سپس فولیکول مو در قسمتی از ابرو که افتاده است کاشته می شود. این مرحله به دقت زیادی نیاز دارد تا فولیکول در عمق مناسب قرار گیرد و زاویه کاشت با طرح اولیه مطابقت داشته باشد.

کاشت ابرو چه مراحلی دارد ؟

کاشت ابرو با تاتو و هاشور چه تفاوتی دارد ؟

در روش کاشت ابرو، موهای فرد مراجعه کننده به ابروها پیوند زده می شود. در نتیجه ابروهای طبیعی و دائمی رشد می کنند. در روش های تاتو، هاشور، فیبروز یا میکرونیدلینگ ابروها به صورت موقت و غیرعادی پر می شوند. در حالی که باید هر 6 ماه یک بار برای ترمیم ابرو مراجعه کنید. اگر از کم پشتی یا ابروهای نازک و نامرتب خود ناراضی هستید، پیوند ابرو یا کاشت ابرو طبیعی بهترین انتخاب برای شما است.

روش های کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی دارای روش هایی است که در ادامه با آن آشنا می شوید :

کاشت ابرو به روش SUT :

در کاشت ابرو طبیعی باید به طراحی زیبا و مناسب برای ابرو توجه شود تا نتیجه کار بسیار زیبا و مطلوب باشد. در کاشت ابرو به روش SUT بدون جراحی، درد، خونریزی و فولیکول مو مستقیماً در ناحیه بدون مو قرار می گیرد. با این روش زاویه بندی طبیعی ابروها به خوبی انجام می شود.

کاشت ابرو به روش FUT :

این یک روش قدیمی است که در آن پزشک لایه نازکی از پوست را از بانک مو جدا می کند، سپس از طریق میکروسکوپ گرافت ها را از نوار مو جدا کرده و پیوند می زنند.

کاشت ابرو به روش FIT :

این روش قدیمی ترین روش کاشت ابرو است که برای بیشتر شدن تراکم ابرو استفاده می شود. در این روش هیچ شانسی برای آسیب رساندن به فولیکول مو وجود ندارد.

کاشت ابرو به روش DHI :

در روش DHI، فولیکول مو با استفاده از کاشت DHI برداشته می شود و در جایی که مو وجود ندارد کاشته می شود. در نتیجه هیچ گونه عارضه ناشی از جراحی ندارد. از طرفی میزان موفقیت آن بیشتر است.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت :

در روش میکروگرافت بدون جراحی و توسط تجهیزات اتوماتیک برای انتقال فولیکول مو از بانک مو به ابرو استفاده می شود.

کاشت ابرو به روش ترکیبی :

روش ترکیبی از روش های FUT و FIT است. ابتدا متخصص کاشت را به روش FUT انجام می دهد سپس از روش FIT برای ضخیم شدن و بیشتر شدن تراکم ابروها استفاده می شود.

قبل از کاشت ابرو طبیعی چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

برای این که دچار خطرات و عوارض نشوید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های قبل از کاشت ابرو طبیعی آشنا می شوید :

 • روز قبل از عمل از خوردن غذاها و مایعات سنگین خودداری کنید.
 • برای تعیین وضعیت سلامت بدن حتما آزمایش خون بدهید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید حتما به متخصص اطلاع دهید.
 • دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید.
 • دو هفته قبل از کاشت ابرو مصرف داروهای رقیق کننده خون، قرص ویتامین E، منعقد کننده خون و … ممنوع است.

 

قبل از کاشت ابرو طبیعی چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مراقبت های بعد از کاشت ابرو طبیعی

برای این که نتیجه مناسبی از کاشت ابرو خود بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو طبیعی آشنا می شوید :

 • برای جلوگیری از بیشتر شدن تورم پوست، در هفته اول هنگام خواب باید زاویه 45 درجه بین سر و بدن حفظ شود.
 • تا مدتی بعد از عمل نباید الکل یا تنباکو مصرف کنید.
 • سشوار هم برای مدتی ممنوع است چون باد گرم به ابروها هم می خورد.
 • به هیچ عنوان روی ابرو فشار نیاورید یا اسپری کنید.
 • به مدت دو روز صورت خود را نشویید سپس تا زمان توصیه شده توسط متخصص از آب ولرم و شوینده تجویز شده استفاده کنید.
 • از آرایش ابرو یا حتی تماس با لوازم آرایشی ابرو خودداری کنید.
 • اگر می خواهید التهاب ابرو را از بین ببرید، نباید کیسه یخ را روی ابرو قرار دهید، بلکه باید آن را در اطراف آن قرار دهید.
 • مصرف آب و مایعات فراوان به پوست کمک می کند تا بعد از جراحی سریعتر بهتر شود و فولیکول مو رشد بهتری داشته باشد.
 • سعی کنید در روزهای اول آب به ابروها نرسد.

کدام روش کاشت ابرو بهتر است ؟

کاشت ابرو با تراکم بالا یک عمل زیبایی است که در آن گرافت های مو به ناحیه ابروی شما منتقل می شود و این روش به روش های مختلفی انجام می شود که هر دو از دو روش FIT و FUT پیروی می کنند. بهترین روش کاشت ابرو را نمی توان به طور قطعی تعیین کرد زیرا بدن هر فردی ویژگی های منحصر به فردی دارد و به همین دلیل نسبت به روش های کاشت واکنش متفاوتی نشان می دهد. انتخاب یک روش ایمن و مناسب نیاز به یک پزشک متخصص و مجرب و یک مرکز کاشت حرفه ای دارد که از جدیدترین روش کاشت ابرو استفاده کند. زمانی که یک کلینیک توانایی انجام چندین روش کاشت را داشته باشد، به راحتی می تواند حداکثر رضایت مشتری را به دست آورد.

عوارض کاشت ابرو طبیعی :

کاشت ابرو طبیعی مانند روش های دیگر دارای عوارضی است. ناحیه کاشت ابرو قرمز شده و سپس پوسته پوسته می شود. در محل کاشت طبیعی ابروها التهاب ایجاد می شود. امکان دارد درد خفیفی احساس کنید. ممکن است بعد از جراحی خونریزی ایجاد شود. فراموش نکنید که بعد از کاشت ابرو، خارش شروع می شود.

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است ؟

افرادی که به دلیل برداشتن نادرست ابروها، ابروهای کج یا نامرتب دارند. افرادی که به دلیل بیماری هایی مانند تیروئید ابروهای نازکی دارند. افرادی که به دلیل هاشور، تاتو و فیبروز دارای ابروهای کم پشت هستند. افرادی که ابروهای خود را بر اثر سوختگی از دست دادند. افرادی که به دلیل بیماری های ارثی یا اختلالات مادرزادی دچار ریزش ابرو می شوند.

ورم چشم بعد از کاشت ابرو :

آیا بعد از تاتو می توان کاشت ابرو انجام داد ؟

کاشت ابرو بعد از تاتو امکان پذیر است. در برخی موارد وجود تاتو نتیجه کاشت ابرو را زیباتر و بهتر می کند. زیرا امکان دارد پس از کاشت ابرو، برخی از کاشت های مو پس از مدتی از بین برود و شکاف های کوچکی بین ابروها ایجاد شود. در این موارد نیازی به کاشت مجدد ابرو نیست اما وجود فاصله بین این فواصل باعث اصلاح ابروهای شما نمی شود.

هزینه کاشت ابرو طبیعی

نمی توان هزینه کاشت ابرو طبیعی را به طور دقیق اعلام کرد زیرا نوع روش مورد استفاده برای کاشت ابرو طبیعی، میزان وخامت وضعیت از نظر ریزش ابرو، هزینه های مربوط به کلینیک، درمان عوارض احتمالی بعد از عمل و …. بر هزینه کاشت ابرو طبیعی تاثیر می گذارد. در ابتدای کار کارشناسان هزینه ها را به صورت تقریبی برای شما توضیح می دهند و توجه می کنند که امکان دارد قیمت نهایی تغییر کند.

آیا نتایج کاشت ابرو دائمی است ؟

اگر ابروهای نازکی دارید یا ابروهایتان به دلایلی افتاده است، می توانید از کاشت ابرو طبیعی استفاده کنید و از نتیجه آن لذت ببرید. امکان دارد بعد از عمل کاشت ابرو دچار ریزش ابرو شوید اما این ریزش ابرو دائمی نیست. زیرا پس از ریزش ابرو، زمان رشد مجدد فولیکول های کاشته شده فرا می رسد. اگر چه نتایج کاشت ابرو طبیعی ظریف است، اما اگر در حال حاضر ابروهای کم پشتی دارید، پس از انجام این روش، نتایج کاشت ابرو ظریف است.آیا نتایج کاشت ابرو دائمی است ؟

کاشت ابرو قبل از بارداری بهتر است یا بعد از بارداری ؟

بارداری از جمله سخت ترین دوران در زندگی زنان است، چون می تواند اثر زیادی بر رشد و تکامل کودک داشته باشد. بنابراین احتیاط در این دوران یکی از اصلی ترین موارد جهت داشتن بارداری کامل و ایمن است. هم اکنون یکی از سوالات ویژه در این قسمت این است که آیا ممکن است کاشت ابرو در بازه زمانی بارداری انجام شود یا خیر؟ در جواب به این سوال باید گفت که در طی مراحل کاشت مو یا ابرو به علت مصرف کردن مقدار ناچیزی بی حس کننده و ترکیب سالین و اپی نفرین، هیچ آسیبی به بدن انسان و جنین وارد نمی شود. ولی در بعضی مواقع، اپی نفرین می تواند ضربان قلب مادر یا جنین را بیشتر کند.

بسیاری از روش ها از جمله کاشت ابرو در بازه زمانی بارداری برای زنان بوسیله پزشکان منع شده است که این نیز به علت استرس روحی یا جسمی که در دوران بارداری رخ می دهد، ممکن است برای جنین خطرناک باشد. بنابراین بهترین کار این است که کاشت ابرو را پیش یا پس از بارداری به تعویق بیندازید. در واقع می بایست به این نکته توجه نمایید که در صورت شیردهی باید چند روز از این کار خودداری نمایید و غذای معادل برای کودک خود انتخاب کنید یا کاشت ابرو خود را به بعد از دوران شیردهی تغییر دهید.

کاشت ابرو چقدر زمان می برد؟

سوالی که داوطلبان می پرسند این است که کاشت ابرو چند ساعت زمان می برد؟ زمان مورد نیاز برای عمل کاشت ابرو ممکن است بسته به عوامل متعددی از جمله سختی مورد و روش مورد استفاده فرق داشته باشد. به طور تقریبی ​​کاشت ابرو بین دو الی چهار ساعت زمان می برد. با این وجود، دقت کردن به این نکته حائز اهمیت است که این تنها یک تخمین تقریبی می باشد و موارد فردی امکان دارد فرق داشته باشد. در اینجا مواردی وجود دارند که می توانند بر زمان انجام کاشت ابرو تأثیر بگذارند:

 • تعداد گرافت هایی که کاشته می شوند: گرافت های مویی که (فولیکول) به ابرو پیوند زده می شوند، تاثیرات بسزایی در مشخص کردن مدت زمان مورد نیاز برای جراحی کاشت دارد. در صورتی که تنها تعداد اندکی پیوند جهت پر کردن نواحی نازک مورد نیاز باشد، این روش سریعتر از یک ترمیم بهتر خواهد بود.
 • روش انتخابی: برگزیدن روش پیوند می تواند بر طول مدت جراحی اثر بگذارد. خارج کردن واحد فولیکولی (FUE) به زمان بیشتری در مقایسه با پیوند واحد فولیکولی (FUT) نیاز دارد. FUE شامل خارج کردن گرافت های شخصی در یک برهه زمانی است، با این وجود که FUT مربوط به برداشتن یک نوار از بافت است.
 • میزان سختی محل گیرنده: سختی به وجود آوردن محل های گیرنده در بخش خود ابرو نیز بر زمان مورد نیاز اثر خاصی می گذارد. به وجود آوردن مکان های درست و طبیعی می تواند زمان بیشتری نیاز داشته باشد، مخصوصا در صورتی که شکل یا تراکم مورد نظر پیچیده باشد.
 • راحتی بیمار: آسایش و رفاه فرد در حین انجام عمل بسیار حائز اهمیت است. استراحت کافی برای راحتی بیمار می تواند مدت زمان کلی را بیفزاید.
 • تجربه دکتر متخصص: سابقه و مهارت دکتر متخصص می تواند در اثربخشی جراحی موثر باشد. پزشکان متخصص مجرب ممکن است بتوانند پیوند را با سرعت بالاتری انجام دهند و در ضمن نتایج با کیفیت بالا را حفظ نمایند.
 • آماده سازی و برنامه ریزی: برنامه ریزی و آماده سازی مناسب پیش از جراحی می تواند به راحت تر روند کاشت کمک شایانی کند. این موارد شامل آماده کردن پیوند، برنامه ریزی ناحیه گیرنده و انجام بیهوشی است.
 • نکات مراقبتی بعد از جراحی: بعد از پیوند، فرد امکان دارد که به مراقبت ها و دستورالعمل های پس از جراحی نیاز داشته باشد که ممکن است تمام زمان مورد نیاز در کلینیک یا مرکز جراحی را افزایش دهد.

کلام آخر

امکان دارد بعضی از افراد در ناحیه ابرو دچار ریزش شده باشند و یا ابروی آن ها به صورت ژنتیکی کم پشت باشد که در این صورت می توانند برای حل این موضوع از کاشت ابرو استفاده کنند. کاشت ابرو می تواند به صورت طبیعی تراکم ابروها را افزایش دهد و باعث زیباتر شدن ابروها و چهره افراد شود. کاشت ابرو توسط پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه با بهره گیری از تکنیک های مختلفی انجام می شود. این روش نیز همانند روش های دیگر مزایا و معایب خاص خود را دارد. یکی از مهم ترین مزایای این روش طبیعی بودن نتایج و ماندگاری بالای آن است. این روش ممکن است منجر به عوارض جانبی مختلفی همچون عفونت و خونریزی شود اما این موضوع نگران کننده نیست و اگر توسط افراد متخصص انجام شود این عوارض به حداقل ممکن می رسد.

از شما مچکریم که تا آخر مقاله هزینه کاشت ابرو طبیعی همراه ما بودید. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اگر درباره این مقاله سوالی دارید می توانید در بخش دیدگاه ها برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان سایت کلینیک آوینا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

3.1/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *