تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی

ما در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی راجع به تزریق ژل لب مدل عروسکی در اختیار شما قرار دهیم. بسیاری از افراد از فرم و نوع لب های خود راضی نیستند. امروزه روش های مختلفی مانند تزریق ژل لب در ایجاد ظاهری متفاوت و یا دلخواه تاثیر زیادی داشته است. تزریق ژل لب هیچ گونه عوارض و یا مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند و اگر توسط پزشک با تجربه انجام شود می تواند به نتایج دلخواه برسد. تزریق ژل لب مدل عروسکی یکی از محبوب ترین مدل های تغییر فرم لب است که دختران زیادی خواهان آن هستند.

تزریق ژل لب مدل عروسکی ، لب ها را شبیه عروسک های باربی می کند به همین علت ممکن است برای هر فردی مناسب نباشد. بسیاری از افرادی که تجربه ی تزریق ژل لب مدل عروسکی را داشته اند، فکر انجام دیگر عمل های زیبایی نیز ممکن است به ذهن آن ها خطور کند. به همین دلیل بهتر است قبل از نهایی شدن تصمیم خود تمام این موارد را در نظر بگیرید. در ادامه ی مطلب درباره ی ژل لب بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب بدون جراحی انجام می شود و یک روش سرپایی است که فقط نیاز به بی حسی موضعی دارد. قبل از انجام تزریق باید حتما یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید تا میزان ژل تزریقی و تاریخ انجام آن را مشخص کند. گاهی اوقات نیز یک آزمایش کلی تجویز می شود تا پزشک از وضع جسمانی شما مطلع شود. زیرا ممکن است بدن شما به ژل یا آمپول بی حسی، آلرژی داشته باشد. در جلسه مشاوره تزریق ژل لب حتما به توصیه های پزشک توجه کنید تا پس از تزریق ژل با مشکلاتی مانند کبودی و التهاب رو به رو نشوید.

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی

میزان تزریق ژل برای حفظ زیبایی لب

اجازه دهید در مورد میزان یا مقدار سی سی وارد شده به لب هایتان خود پزشک متخصص تصمیم نهایی را بگیرد. البته خود شما هم نیز در این تمیم دخیل هستید. اما بهترین راه کار، پیروی کردن از نظر پزشک متخصص می باشد. اگر زیبایی واقعی چهره برای شما اهمیت زیادی دارد میزان حجم لب خود را متناسب با فرم چهره و اندازه بینی و گونه و… انتخاب کنید. پزشک با تکنیک های خاص و نوع ماساژی که بعد از تزریق ژل انجام می دهد فرم لب را ایجاد می کند. در این مرحله تجربه و کار بلدی پزشک اهمیت زیادی دارد و می تواند فرم ایجاد یک لب عروسکی را کامل تعیین کند. اگر فرم عروسکی با چهره شما سازگار باشد و پزشک هم به زیبایی هر چه تمام تر این کار را کرده باشد، چهره شما چشم گیر و گیرا می شود.

چگونگی تغییر لب در مدل عروسکی

در این مدل لب پایین شما حجیم تر از لب بالا می شود. لب پایین بیشترین فرم را می گیرد و مانند یک باربی جذاب و منحصر به فرد می شود. قسمت V شکل لب بالا تقویت می شود. در این مدل تزریق، ظاهر چهره شما عروسکی و جذاب می شود و هم چنین جوان تر از قبل به نظر می رسید. همه ی این موارد نشان می دهد که تزریق ژل لب مدل عروسکی به زیبایی کلی چهره شما اثر می گذارد.

مدت زمان ماندگاری ژل لب

این موضوع به روش تزریق بستگی دارد و با توجه به نوع تزریق این ماندگاری بین 6 تا 18 ماه ممکن است ماندگار باشد. یکی دیگر از مواردی که در ماندگاری ژل ها تاثیرگذار است، برند مورد استفاده است. به هر حال زمان دقیقی برای ماندگاری وجود ندارد و شرایط هرکسی متفاوت است.

اگر کلینیک انتخابی شما و پزشک متخصص مورد نظر شما معتبر باشد، از بهترین و برترین برند های موجود در بازار استفاده خواهد کرد.

مدت زمان ماندگاری ژل لب

میزان درد ناشی از تزریق ژل لب

این روز ها برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. استفاده از بی حسی ها و سوزن های مناسب شدت درد را به حداقل می رساند و ممکن است اصلا متوجه هیچ حسی نشوید و این همان چیزی است که شما می خواهید. ممکن است پزشک بعد از تزریق، از کمپرس یخ استفاده کند تا از تورم جلوگیری کند.

بعد از تمام شدن تزریق استفاده از رژ لب و یا هرگونه ماده ای بر روی لب ممنوع است. زیرا استفاده از این مواد باعث عفونت می شود و حتی می تواند تورم و کبودی را بیشتر کند. توجه داشته باشید هنگامی که تصمیم به تزریق ژل لب می گیرید، شرایط جسمانی مناسبی داشته باشید و حداقل اگر از داروی خاصی استفاده می کنید با پزشک خود درمیان بگذارید. هدف این است که تزریق ژل لب با بهترین شرایط و بهترین حالت روحی و جسمی شما انجام شود تا نتیجه خوبی کسب کنید. اگر این موضوع را جدی نگیرید و شرایط خود را پنهان کنید، ممکن است دچار عوارض خاصی شوید. مشاوره با پزشک و همیاری شما با پزشک، رویایی ترین نتیجه را تحویل شما می دهد و نتیجه ی مثبتش به خود شما باز می گردد. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز با ارزش تر از سلامتی شما نخواهد بود.

عوارض ناشی از تزریق ژل لب مدل عروسکی

اگر شخصی که تزریق ژل لب را انجام می دهد مهارت کافی را داشته باشد، هیچ عارضه جانبی نامطلوب دراز مدتی برای شما ایجاد نخواهد شد. عوارض جانبی ژل لب می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کبودی
 • تورم
 • حساسیت به لمس
 • مقدار کنی خونریزی در محل تزریق
 • این موارد تقریبا طی 48 ساعت بعد از تزریق برطرف خواهد شد.
 • برخی افراد خودشان ژل را به صورت آنلاین خریداری می کنند و بعضی دیگر نیز برای تزریق به سالن های زیبایی و افراد نه چندان آموزش دیده مراجعه می کنند. این مسئله ممکن است منجر به عوارض طولانی مدت شود که می تواند شامل موارد زیر باشد:
 • عدم تقارن لب در مواردی که ژل به صورت یک دست و مساوی تزریق نشده باشد.
 • ایجاد نقاط برجسته و بی نظمی در لب ناشی از تزریق نادرست
 • کبودی و تورم بیش از حد
 • خونریزی بیش از حد

عوارض ناشی از تزریق ژل لب مدل عروسکی

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب

از نکات قبل از تزریق ژل لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتخاب بهترین دکتر پوست، مو و زیبایی
 • نوع ژل و قیمت آن
 • مدت زمان لازم برای تزریق ژل
 • مراقبت قبل و بعد از تزریق ژل
 • نواحی مورد استفاده
 • رضایت کسانی که تزریق ژل داشته اند.
 • مشاهده و بررسی افرادی که تزریق ژل داشته اند.
 • توقعات و انتظارات واقع بینانه قبل از تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب به یک سری مراقبت های بعد نیاز دارد که این مراقبت ها شامل موارد زیر است:

 • دوری از انجام هرگونه فعالیت سنگین و ورزشی به مدت 2 الی 3 روز
 • به مدت 7 روز از مصرف هرگونه دخانیات بپرهیزید.
 • به مدت 2 روز از گرفتن دوش آب گرم خودداری نمایید.
 • به مدت 2 روز از رفتن به محیط های گرم مانند سونا خودداری کنید.
 • برای کاهش التهاب و کبودی تا 24 ساعت بعد از تزریق از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
 • به مقدار زیاد آب بنوشید.
 • در صورت داشتن درد با مشورت پزشک خود از داروهای مسکن استفاده کنید.
 • به مدت 2 روز از مصرف نمک خودداری کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل عروسکی

مدل های تزریق ژل لب

1.مدل قلبی

در تزریق ژل لب مدل قلبی به علت این که شکلی زنانه ایجاد می کند در میان بانوان بسیار پرطرفدار است.با استفاده از این روش، شکلی خاص تر بر روی لب ها ایجاد می شود. تزریق ژل به صورت قلبی باید به صورت حرفه ای انجام شود تا باعث خوش فرمی و برجستگی لب ها شود. این روش، به طور معمول برای زنان جوانی انجام می شود که صورتشان شکل بیضی دارد.

2.مدل روسی

در این روش تزریق، لبه ها به شکل یک قلب ظریف و با حجم بیشتر از روش قلبی، در نزدیکی مرکز لب، به صورت دقیق و شبیه به عروسک روسی شکل داده می شوند. در حقیقت در این روش به جای این که به حجم لب اضافه کنند، آن را به سمت بالا می برند. بنابر این از این طریق شکل طبیعی تری برای لب های شما ایجاد می شود.

3.مدل عروسکی یا باربی

در این روش لب پایین حجیم تر از لب بالایی مراجعه کننده می شود. در این صورت لب پایین شما، بیشترین فرم را به خود می گیرد و مانند یک باربی می شود و ظاهر عروسکی پیدا می کند.

4.مدل طبیعی 

در این روش تزریق، پزشک ژل را به صورت مقطعی تزریق می کند. یعنی در طی دو تا سه جلسه و به مرور، حجم لب افزایش داده می شود. در این صورت لب ها نباید از حالت طبیعی و مرزهای لب خارج شوند. از طرف دیگر در این شیوه باید چروک های طبیعی لب نیز حفظ شوند تا ظاهری نرمال پیدا کنند.

5.مدل فانتزی

در این روش تزریق، لب ها به صورت عادی و طبیعی خود حجم داده نمی شوند. در این روش سعی می شود تا لب ها از فرم طبیعی خود خارج شوند و یا برجستگی زیاد و همچنین حجم بالا به نمایش در بیایند. بیشتر افرادی که تمایل به استفاده از این روش دارند دیگر نقاط خود را نیز دست کاری می کنند تا چهره فانتزی و عروسکی داشته باشند.

6.مدل چاک دار

در این شیوه، تزریق ژل به وسط لب پایینی انجام می شود تا شکلی چاک دار ایجاد شود. قسمت وسط لب ها به طور معمول پهن ترین بخش لب است. اما لب برخی از افراد در خط وسط، باریک است و در دو طرف آن برجستگی بیشتری دیده می شود. به همین دلیل، یعنی برجسته بودن دو طرف خط وسط لب و شکاف روی آن، حالتی چاک دار ایجاد می شود.

مدل های تزریق ژل لب

حجم مورد نیاز برای تزریق ژل لب چقدر است؟

با توجه به فرم و شکل اولیه لب و سلیقه مراجعین، میزان مورد نیاز می تواند متفاوت باشد ولی معمولا برای یک تزریق طبیعی حدود یک سی سی ژل مورد نیاز است و برای تزریقاتی که فرد خواستار حجم بیشتر باشد تا 2 سی سی ژل نمی توان تزریق کرد.

مدت زمان تزریق ژل لب چقدر است؟

حدود 30 الی 40 دقیقه که بخش عمده آن صرف بی حسی می گردد مگر این که از بی حسی عصبی استفاده کنیم. با این نوع بی حسی، درد تزریق تقریبا صفر خواهد بود و مدت زمان مورد نیاز برای تزریق به شدت کاهش خواهد یافت.

آیا می توان بعد از تزریق ژل لب غذا خورد؟

بله به شرطی که موارد زیر را رعایت کنید می توانید غذا بخورید و مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد:

روز اول غذایی مصرف کنید که خوردن و جویدن آن ها آسان باشد، در این صورت کمتر مجبور هستید لب هایتان را پاک کنید و ناحیه تزریق کمتر اذیت خواهد شد.

از مصرف مکمل های حاوی ویتامین E به مدت چند روز خودداری کنید زیرا این ویتامین ممکن است خطر کبودی را افزایش دهد.

هزینه تزریق ژل لب مدل عروسکی

هزینه و قیمت تزریق ژل لب به چند عامل بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر تعیین قیمت تزریق ژل می توان به نوع ژل تزریقی اشاره کرد.

از طرف دیگر مقدار تزریق ژل و هم چنین میزان دوام و ماندگاری این محصول نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل هستند. همان طور که گفته شد انواعی از ژل های تزریقی برای لب ها وجود دارند که هریک از خواص و ماندگاری ویژه ای نیز دارند.

بنابراین قیمت هر یک، بر تعیین قیمت نهایی تزریق اثر گذار است. دستمزد پزشک و هزینه های کلینیک زیبایی و هم چنین مراقبت های بعد از تزریق و هزینه خرید داروهای تقویتی که به طور معمول پس از تزریق توسط پزشک متخصص تجویز می شوند نیز از دیگر عواملی هستند که قیمت تزریق ژل لب به آن ها وابسته است.

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاس گذاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. امیدوارم که به نکات و مطالب گفته شده توجه کرده باشید. در صورت داشتن سوال می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. هم چنین در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23