تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

هزینه کاشت مو در ونک

هزینه کاشت مو در ونک

هزینه کاشت مو یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که تصمیم به انجام کاشت مو دارند. این گونه افراد مطمئنا روش های مختلف برای درمان ریزش مو و طاسی سرشان امتحان کردند، اما به نتیجه نرسیده اند و در آخر متوجه شدند تنها کاشت ‌مو می تواند مشکلشان را حل کند. در واقع اگر بخواهیم هزینه کاشت مو را بیان کنیم باید ابتدا در مورد عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه این راه حل درمانی و زیباسازی صحبت کنیم. عوامل مختلفی بر روی هزینه کاشت مو تاثیزگذار است که مهم ترین آن میزان  طاسی سر و مهارت متخصص است. هر چقدر متخصص در زمینه کاشت مو مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری بابت این عمل جراحی دریافت می کند.
و اگر هم در منطقه ونک قرار دارید و می خواهید قیمت کاشت مو در این منطقه را بدانید، باید به سراغ کلینیک های مختلف بروید تا هزینه کاشت مو به طور دقیق برایتان مشخص شود. اما به طور کلی، متخصص هایی که در شهر تهران و یا منطقه ونک فعالیت دارند، جزء بهترین متخصص های کاشت مو هستند. پس احتمال این که کاشت مو در محدوده ونک نسبت به مناطق پایین‌تر تهران و دیگرشهرها بیشتر باش، بسیار زیاد است.

 عوامل موثر بر روی هزینه کاشت مو در ونک

همانطور که گفتیم هزینه کاشت مو بر اساس عوامل مختلفی مشخص می‌شود که در این قسمت به بررسی هر یک از عوامل می پردازیم:
 1.در ابتدا هزینه کاشت مو با توجه به روش انتخابی مشخص می شود.
برای این که بدانید هزینه کاشت مو شما چقدر می شود، ابتدا باید روش انجام آن  توسط متخصص مشخص شود. در حقیقت کاشت مو به روش های مختلفی مانند FUT، FIT و SUT قابل اجراست که در هر کدام از این روش ها از تکنیک های خاصی برای انتقال گرافت مو استفاده می شود.
 کاشت مو به روش FUT:
ابتدا در این روش ناحیه بانک مو که معمولا پشت سر می باشد، مشخص می شود. سپس یک برش نواری از سطح پوست در ناحیه پشت سر ایجاد و جدا شده تا گرافت های روی برش نواری به صورت تک تار به ناحیه طاسی سر انتقال داده شود.
مشکل رایجی که در روش FUT وجود دارد این است که برش ایجاد شده باعث زخم در ناحیه پشت سر می شود که متخصص برای رفع آن بخیه انجام می دهد. اما احتمال این که آثار بخیه در پشت سر باقی بماند، بسیار زیاد است.
معمولا کیفیت انجام این روش بستگی به مهارت متخصص و شرایط دارد.
 کاشت مو به روش SUT:
روش SUT جز جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که روند و مراحل کاشت به وسیله دستگاه اتوماتیک انجام می شود. در واقع  برداشت و کاشت فولیکول ها بر عهده دستگاه اتوماتیک است که این تکنولوژی موجب افزایش درصد موفقیت پیوند مو روش SUT شده است. فرد با استفاده از این روش تنها با یک جلسه به تراکم بالایی از موهای کاشته شده می رسد و نیازی به تکرار جلسه کاشت مو ندارد. همچنین، از آنجا  که دستگاه برای برداشت فولیکول ها به صورت تکی اقدام می کند نیازی نیست نسبت به برش نواری نگران باشید. در حقیقت این روش بدون بخیه و خونریزی و نیاز به جراحی انجام می‌شود و تنها جراحتی که در روند آن شکل می گیرد برش های بسیار ریزی است. این برش ها هم برای قرارگیری فولیکول ها مو می باشد و جای نگرانی نخواهد بود.

 عوامل موثر بر روی هزینه کاشت مو در ونک
 کاشت مو به روش FIT:
در این روش فولیکول ها توسط سوزن های بسیار ریزی به صورت تک تاری از ناحیه بانک مو جدا و به ناحیه طاسی سر انتقال داده می شود. این روش سرعت کمتری دارد. اما در مقایسه با روش FUT نیاز به ایجاد بخیه و برش ندارد. به همین خاطر اکثر افرادی که برای کاشت مو از روش FIT استفاده می‌کنند، برای رسیدن به تراکم دلخواه به تکرار جلسه کاشت نیاز دارند.
 دیگر عامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو تعداد گرافت های مورد نیاز است.
با توجه به این که هر کدام از روش های کاشت مو هزینه مشخصی دارند، تعداد گرافت های مورد نیاز هم بر روی قیمت کاشت مو تاثیر گذار است. در واقع  هر کدام از روش های کاشت مو  برای انجام هر تعداد گرافت هزینه مشخصی دارند و هر چقدر تعداد گرافت های مورد نیاز بیشتر باشد هزینه کاشت بیشتر خواهد شد.
 هر چقدر امکانات کلینیک بیشتر باشد، مسلماً هزینه کاشت مو بیشتر خواهد بود.
امکانات و تجهیزاتی که توسط کلینیک کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد، بر روی هزینه کاشت مو تاثیر بسیاری می گذارد. در واقع هرچقدر کلینیک برای ارائه  کاشت مو از تجهیزات به روزتری استفاده  و خدمات منحصر به فردی برای مراجعین آماده کند، هزینه کاشت مو افزایش پیدا می کند.
البته فراموش نکنید، هرگز برای کاهش هزینه  کاشت مو به سراغ کلینیک های نامعتبر نروید. کلینیک برای ارائه خدمات کاشت باید دارای متخصصین حرفه ای در این زمینه باشد و از تجهیزات به روز استفاده کند تا روند کاشت مو بدون هیچ عارضه و خطری انجام شود.
 گذراندن دوران بهبودی پس از عمل ممکن است هزینه بر باشد!
شما بعد از این که مراحل کاشت مو را طی می کنید وارد دوره بهبودی می شوید که برای گذراندن این دوره نیاز به تجهیزات و اقدامات لازم دارید. در واقع دکتر برای گذراندن بهتر دوره شما داروهای لازم را تجویز می‌کند و توصیه می‌کند برای شستن موها از شامپوی مخصوص استفاده کنید. بنابراین برای کاشت مو حتماً هزینه‌ای بابت بعد از عمل در نظر بگیرید تا بعد از کاشت دچار مشکل نشوید و تمام لوازم و وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید.

معمولا هزینه های بعد از کاشت شامل موارد زیر می باشد:

 • داروهای مسکن، جهت بهبود و تسکین درد بعد از کاشت مصرف
 • داروهای ضد التهاب برای کاهش تورم و کبودی
 • مصرف آنتی بیوتیک ها که موجب کاهش احتمال بروز عفونت می شود.

 ارزان ترین روش برای کاشت مو کدام است؟

معمولا افرادی که هزینه کاشت مو برایشان بسیار اهمیت دارد و دوست دارند این روش را با کمترین هزینه انجام دهند، این سوال برای شما پیش می آید که ارزان‌ترین مراحل کاشت مو کدام است؟ هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به دیگر روش ها هزینه کمتری به همراه دارد و دلیل آن هم به خاطر نوع برداشت فولیکول های مو است. از آنجا که در روش FUT فولیکول ها به صورت یکجا و با سرعت بالا انجام می شود، مدت زمان جراحی کاهش پیدا می کند و متخصص نیاز به دقت کمتری برای برداشت فولیکول ها دارد. به همین خاطر این روش نسبت به دیگر روش ها ارزان تر است.

 ارزان ترین روش برای کاشت مو کدام است؟

 کاشت مو چگونه است؟

کاشت مو به درمانی گفته می‌شود که موهای مقاوم از ناحیه مشخص به ناحیه طاسی منتقل می شود تا نواحی دچار ریزش شده با موهای طبیعی پر و ظاهر شخص به ظاهری بهتر و جوانتر تبدیل شود. امروزه کاشت مو با روش های جدید و پیشرفته انجام می شود که درصد موفقیت آن بسیار افزایش پیدا کرده است. همانطور که گفتیم نحوه کاشت مو با توجه به روش انتخاب شده مشخص می شود. اما به طور کلی، این روش شامل دو مرحله است؛ یک برداشت و دو پیوند فولیکول هاست. اگر برداشت فولیکول ‌ها به صورت نواری نباشد نیاز است برای برداشت آنها سوراخ های بسیار ریزی که کمتر از یک میلی‌متر قطر دارند در ناحیه بانک ایجاد شود.
انتخاب روش مناسب به شرایط فرد بستگی دارد و هر کدام از روش های کاشت مو دارای مزایا و معایبی هستند که قبل از کاشت و شروع جراحی توسط متخصص مورد بررسی قرار می گیرد.

 چه کسی برای کاشت مو  گزینه مناسبی است؟

قبل از هر کاری باید مشخص شود که شما کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید یا نه و یا میزان طاسی سر شما با استفاده از کاشت مو قابل رفع می باشد یا خیر. اگر مشکل ریزش مو شما نامشخص است و  یا به خاطر بیماری خاصی با مشکل طاسی سر مواجه شده اید و هنوز بیماری تان درمان نشده است نمی توانید برای کاشت مو مراجعه کنید. اما اگر ریزش موتان به دلایل گفته شده در زیر باشد، به راحتی برای انجام کاشت مو اقدام کنید.

 • آلوپسی آندروژنیک
 • طاسی سر به خاطر سوختگی
 • طاسی سر به خاطر آسیب
 • مشکل ریزش مو به خاطر بیماری درمان شده

در حقیقت مهمترین کاری که باید قبل از کاشت مو انجام شود، مشخص شدن علت ریزش است که ابتدا باید علت آن در صورت قابل رفع بودن رفع شود و سپس وضعیت بانک مو مورد بررسی قرار می گیرد. با داشتن بانک مو مناسب و برخوردار بودن از سلامتی کامل، برای کاشت مو آماده می شوید.
 برای انجام کاشت مو نباید به هر کلینیک مراجعه کنید.
حال که با حساسیت کاشت مو آشنا شدید بهتر است برای انجام آن به هر کلینیکی اطمینان نکنید. این روزها کلینیک های بسیار زیادی در زمینه مراحل کاشت مو فعالیت دارند که مطمئنا انتخاب را برای شما سخت می کند. اما مهم ترین ویژگی برای انتخاب یک کلینیک مناسب داشتن مجوز رسمی می باشد. در واقع کلینیکی که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دارد، تمام خدمات خود را زیر نظر وزارت بهداشت انجام می‌دهد و مطابق با دستورات و قوانین وزارت فعالیت می کند. دیگر ویژگی های مهم یک کلینیک برای کاشت مو شامل موارد زیر می باشد:

 • برخوردار بودن از متخصص حرفه ای در زمینه کاشت مو
 • انجام کاشت مو به روش های مختلف
 • بهره مندی از تیم درمانی مجرب و با اخلاق
 • استفاده از به روز ترین و حرفه ای ترین وسایل و ابزار کاشت مو

 چه کسی برای کاشت مو  گزینه مناسبی است؟

 کلام آخر

کاشت مو در مراکز نامعتبر ممکن است عوارض خطرناکی مانند خونریزی شدید، ایجاد اسکار، زخم و عفونت را به همراه داشته باشد. بنابراین در کنار در نظر گرفتن هزینه کاشت مو به اعتبار مرکز هم توجه کافی داشته باشید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23