هایفوتراپی در تهران

ما در این مقاله می خواهیم شما را از هایفوتراپی در تهران آگاه کنیم،امروزه همه افراد به دنبال راهی هستند که پوستی جوان و صاف داشته باشند که بهترین ، موثرترین و ایمن ترین راه هایفوتراپی صورت است. اکثر افراد اول به فکر هزینه هایفوتراپی هستند و می خواهند بدانند که هایفوتراپی صورت در تهران هزینه اش چقدر است؟ از این روش می‌توان برای لیفت صورت، سفت کردن پوست، رفع چین و چروک‌ها و حتی شکستن چربی‌های بدن استفاده کرد. هایفوتراپی نیازی به اتاق عمل و مراقبت های سخت بعد از عمل که برای هر عمل جراحی نیاز است ندارد زیرا هایفوتراپی یک روش غیر تهاجمی است، هایفوتراپی صورت در کلینیک های بسیاری انجام می شود اما توجه و دقت بسیاری داشته باشید که به کلینیک خوبی مراجعه کنید که به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.
اینک می خواهیم چند نمونه از ویژگیهای بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران را معرفی کنیم و ببینیم که یک کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی دارد و از چه دستگاهی استفاده می‌کند.

 • ابزار و وسایل هایفوتراپی شامل دستگاه هایفو، وسایل یک بار مصرف و …
 • پروتکل یا دستورالعمل‌های اجرایی شامل قوانینی برای اجرای هایفوتراپی به جهت ارتقای ایمنی و اثربخشی درمان
 • اعتبار مرکز هایفوتراپی و دانش و تجربه‌ی تیم درمانی شامل بهره‌گیری از بهترین پزشکان و تیم درمانی
 • ویژگی‌های شخصی متقاضی هایفوتراپی شامل میزان افتادگی پوست، سن متقاضی و عوامل دیگر

ویژگی‌های بهترین مرکز هایفوتراپی

1-یک کلینیک خوب مجوزهای لازم را دارد.

اینکه می گویند هایفوتراپی یک فرایند غیر تهاجمی است و نیاز به عمل جراحی ندارد اما نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد، برای هایفوتراپی حتما باید به یک پزشک متخصص که دوره‌های آموزشی استفاده از دستگاه هایفوتراپی را گذرانده باشد. مراجعه کنید چرا که هایفوتراپی یک روش درمانی است و به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد.

2- باید در تمامی مراحل هایفوتراپی حضور داشته باشد.

اگر به کلینیک های معتبر و تخصصی هایفوتراپی مراجعه کنید شاهد این امر هستید که کلیه مراحل این روش درمانی توسط پزشک متخصص و تحت نظارت مستقیم او انجام می‌شود. مراحل هایفوتراپی شامل مشاوره، معاینه و اجرای هایفو است. هیچکس به جز پزشک متخصص، نمی‌تواند مشاوره‌ی صحیحی به شما بدهد و به شکلی دقیق پوست شما را معاینه کند. پس از افرادی که آگاهی کاملی در این باره ندارند مشاوره نگیرید و فقط از پزشک متخصص مشاوره دریافت نمایید، انجام هایفوتراپی نیاز به شناخت و تسلط بالا نسبت به آناتومی منطقه‌ی تحت درمان دارد.

ویژگی‌های بهترین مرکز هایفوتراپی

به همین دلیل اپراتور دستگاه هایفوتراپی باید پزشک متخصص باشد و تکنسین‌ها و سایر افراد تیم درمانی، نمی‌توانند در این روش درمانی نقش مجری یا اپراتور داشته باشند. اکثرا شما شاهد این هستید که هایفوتراپی را در آرایشگاه‌ها، کلینیک‌های غیرمعتبر و سالن‌های زیبایی توسط افراد غیر پزشک انجام می شود، در این مورد باید یک موضوع و نکته مهم را به شما عزیزان بگوییم ستگاه‌های هایفوتراپی انواع مختلفی دارند که به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند: یکی دستگاه‌های خانگی یا غیرپزشکی و یکی دستگاه‌های بالینی یا Medical Grade. از دستگاه‌های خانگی می‌توان در خانه، سالن‌های زیبایی و مراکز دیگر استفاده کرد، اما اجازه‌ی استفاده از دستگاه‌های سطح بالینی، فقط به کلینیک‌های مجاز داده می‌شود.

به این نکته توجه داشته باشید که هایفوتراپی تایمی به بهترین نتیجه ختم می شود که از دستگاه های بالینی استفاده شود،

برای این که مطمئن شوید که هایفوتراپی به وسیله‌ی دستگاه‌های سطح بالینی انجام می‌شود؛ باید دو نکته را مد نظر داشته باشید:

 • برای دریافت درمان به بهترین کلینیک هایفوتراپی مراجعه کنید.
 • تعداد جلسات درمانی هایفوتراپی حداکثر ۱ بار در هر ۶ ماه است. اگر در مرکزی به شما گفته شد که باید هر ماه یا هر دو هفته یکبار باید برای جلسات درمانی بعدی مراجعه کنید، بدانید که دستگاه استفاده شده، دستگاه بالینی نیست.

3- در بهترین کلینیک هایفوتراپی ، بهترین پزشکان حاضر هستند

مهارت و تجربه‌ی پزشک متخصص تاثیر چشمگیری بر میزان اثربخشی هایفوتراپی دارد. این موضوع چند دلیل دارد که در ادامه بررسی کرده‌ایم:

۱. پزشک ماهر می‌داند که چه زمانی نباید هایفوتراپی کند

ضرب‌المثلی در علم پزشکی وجود دارد که می‌گوید:«یک پزشک خوب می‌داند چه زمانی از یک روش درمانی استفاده کند. اما یک پزشک عالی می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی مناسب فرد نیست.»

یکی از مهم‌ترین وظایف پزشک متخصص این است که کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی را شناسایی کند. او باید شرایط سلامت عمومی، افتادگی پوست و عوامل دیگری که بر میزان اثربخشی این روش درمانی موثرند را بررسی و نتایج را پیش‌بینی کند.

2. در بهترین کلینیک هایفوتراپی ، بهترین پزشکان حاضر هستند

مهارت و تجربه‌ی پزشک متخصص تاثیر چشمگیری بر میزان اثربخشی هایفوتراپی دارد. این موضوع چند دلیل دارد که در ادامه بررسی کرده‌ایم:

3. پزشک ماهر می‌داند که چه زمانی نباید هایفوتراپی کند

ضرب‌المثلی در علم پزشکی وجود دارد که می‌گوید:«یک پزشک خوب می‌داند چه زمانی از یک روش درمانی استفاده کند. اما یک پزشک عالی می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی مناسب فرد نیست.»

یکی دیگر از وظایف مهم پزشک متخصص کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی را شناسایی کردن است که بسیار وظیفه مهمی است. او باید شرایط سلامت عمومی، افتادگی پوست و عوامل دیگری که بر میزان اثربخشی این روش درمانی موثرند را بررسی و نتایج را پیش‌بینی کند.

دستگاه‌های هایفوتراپی نیاز به تعمیرات و بازبینی دوره‌ای دارند

باید به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه های هایفوتراپی باید به صورت منظم توسط نمایندگی تعمیر و بازبینی شود تا به درستی کار کند و ایمن باشد، شما اگر به کلینیک معتبر و خوب مراجع نمایید می بینید که این کلینیک ها به خوبی به این مسئله واقف است و همواره از صحت عملکرد دستگاه‌های خود اطمینان حاصل می‌کند

موارد استفاده از هایفوتراپی

 • افتادگی پوست
 • نابودی چین و چروک های صورت
 • رفع پیری پوست
 • شفافیت پوست
 • رفع لک های پوستی
 • رفع افتادگی پلک بالا
 • رفع چروک‌های کناره های خارجی چشم ها (چین های پنجه کلاغی)
 • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه های لب ها)
 • رفع افتادگی‌های زیر چانه (رفع افتادگی پایین صورت)
 • رفع چین و چروک‌های صورت و بالا گردن
 • ابزار و تجهیزات مناسب هایفوتراپی ( دستگاه و غیره )
 • اجرای دستورالعمل ها برای بالا رفتن ایمنی و درمان بیشتر
 • معتبر بودن مرکز هایفوتراپی
 • تجربه کادر درمانی
 • خصوصیات شخص متقاضی ( میزان شل بودن پوست، سن و غیره )

در چند سطر بالا در مورد اهمیت پزشک در انجام هایفوتراپی توضیح دادیم و شما را در این باره آگاه کردیم که هر چه مهارت پزشک بیشتر باشد، اثر بخشی هایفوتراپی نیز بیشتر است. بدیهی‌ است که پزشکان مجرب و ماهر، دستمزدهای بالاتری هم می‌گیرند.

هزینه هایفوتراپی در تهران چقدر است؟

با وجود استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه هایفوتراپی و بهره‌گیری از بهترین تیم درمانی، هزینه‌ی هایفوتراپی در تهران استاندارد و معقول است. هزینه‌ی این روش درمانی به وسعت منطقه‌ی تحت درمان، تعداد جلسات و همچنین استفاده‌ی درمانی بستگی دارد. قطعاً هزینه‌ی لیفت کامل صورت با رفع چین و چروک‌های اطراف لب یکسان نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله هایفوتراپی در تهران مراجعه کنید.

اینک می خواهیم به شما عزیزان چند نمونه از ویژگی های بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران را بگوییم، با ما همراه باشید.

 • دارا بودن مجوزهای لازم

هر چند که هایفوتراپی غیرتهاجمی بوده اما به پزشک متخصص و ماهر نیاز دارد. هایفوتراپی در واقع یک روش درمانی است که باید به وسیله پزشک متخصص صورت گیرد که همه دوره های آموزشی را  در رابطه با استفاده کردن از دستگاه دیده باشد.

 

کلینیک آوینا شعبه تهران یکی از بهترین کلینیک های است که تمامی راه های درمانی زیبایی را دارد چند نمونه از خدمات زیبایی کلینیک آوینا از جمله هایفوتراپی است  و همه کادر درمانی اش صلاحیت انجام امور درمانی را دارند، چنانچه مایل باشید بهتر است انجام هایفوتراپی را به کلینیک آوینا بسپارید.

هزینه هایفوتراپی در تهران چقدر است

 • حضور پزشک در همه مراحل هایفوتراپی

اگر بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران را انتخاب کنید در هنگام انجام تمامی مراحل هایفوتراپی پزشک متخصص حضور دارد و انجام هایفوتراپی توسط پزشک متخصص یا نظارت او بسیار خوب خواهد بود. مراحل هایفوتراپی یعنی مشاوره، معاینه شدن و انجام هایفو.

 • بهترین پزشکان را دارد

مهارت پزشکان بسیار در انجام هایفوتراپی موثر و بدرد بخور است که در ادامه به طور مختصر به آن خواهیم پرداخت.

 • استفاده از بهترین دستگاه ها

امروزه دستگاه های مختلفی در بازار موجود است که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. میزان قابلیت یک دستگاه بستگی به کارتریج دارد و در ادامه باز هم به تو ضیح کارتریج ها خواهیم پرداخت.

 • قیمت منطقی

یک مرکز خوب برای هایفوتراپی قیمت های مناسب و معقولی دارد و همین عامل باعث جذب مشتریان زیادی خواهد شد.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

 • استفاده از کرم ضد آفتاب
 • قرار نگرفتن تا 1 روز جلوی نور مستقیم خورشید
 • تا 3 روز از استخر رفتن بپرهیزید تا 2 روز آرایش نکنید

چه عواملی روی قیمت هایفوتراپی موثر است ؟

 • تعویض لوازم مصرفی دستگاه هایفوتراپی

تعداد شات دستگاه های هایفوتراپی محدود است یعنی پس از تعدادی شلیک پرتو صوتی، با تمام شدن عمر کارتریج مرکز هایفوتراپی باید دستگاه خود را عوض کند. کارتریج جزء وسایل یک بار مصرف است که باید حتما عوض شود.

 • بازبینی دوره ای دستگاه

هر مرکز هایفوتراپی باید توسط نمایندگی ها در یک دوره مشخص بازبینی دستگاه را انجام دهد تا از صحت کارکرد دستگاه مطمئن شوید.

 • پزشک حاذق و دستمزد بالا

چه عواملی روی قیمت هایفوتراپی موثر است ؟

مدت زمان هایفوتراپی :

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که برای به دست آوردن نتیجه ایده آل از تکنیک هایفو، در سال اول 2 جلسه درمانی انجام شود، سپس بسته به نتایج بدست آمده در سال های بعد، سالانه بین 1 تا 2 جلسه انجام شود. تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این کار را می توان با توجه به شرایط یا درخواست بیمار تغییر داد. معمولا هر جلسه درمانی بین 30 تا 90 دقیقه طول می کشد که در افراد مختلف متفاوت است.

عوارض هایفوتراپی :

تمامی روش های درمانی و زیبایی مانند جوان سازی صورت با عوارض جزئی و بسیار کم همراه است اما در این روش میزان آسیب ناشی از هایفوتراپی بسیار خفیف و اندک بوده و حتی عوارض آن نیز بسیار کم است. از عوارض هایفو صورت می توان به قرمزی یا تورم بعد از درمان اشاره کرد که پس از مدت کوتاهی کاملا از بین می رود و جای نگرانی نیست و احتمال گزگز در پوست نیز ممکن است در عرض چند دقیقه از بین برود. هفته ها، اما این احساس برای آزار شما کافی نیست. همچنین در موارد بسیار نادر کبودی یا بی حسی مشاهده می شود که پس از چند هفته کاملا از بین می رود.

مراقبت بعد از هایفو صورت :

پس از هایفوی صورت، از آفتاب دوری کنید. پس از درمان پوستی هایفو، مهم است که سعی کنید تا چند هفته از قرارگرفتن در معرض نور خورشید و سرما جلوگیری کنید. دلیل آن این است که دوری از نور خورشید به جلوگیری از هیپرپیگمانتاسیون و کاهش احتمال آفتاب‌سوختگی و آسیب پوست کمک می‌کند. استفاده از کرم ضدآفتاب نیز توصیه می‌شود، زیرا به جلوگیری از تماس مستقیم اشعه ماوراء بنفش خورشید با پوست کمک می‌کند. پوست خود را نخارانید. در این زمان پوست شما بسیار حساس خواهد بود و خاراندن آن شما را در معرض خطر آسیب پوست قرار می‌دهد. اگر اسکار دارید، اجازه دهید به طور طبیعی از بین بروند. تلاش برای حذف آنها ممکن است منجر به زخم بزرگی شود که منجر به عفونت خواهد شد.

آب بیشتری بنوشید. همانطور که می‌گویند آب مایه حیات و زندگی است. بنابراین پس از روش درمانی هایفو، آب باید نوشیدنی مورد علاقه شما باشد. آب باید نسبت به سایر نوشیدنی‌هایی که مصرف می‌کنید در درجه اول قرار گیرد. آب با افزایش سرعت تولید کلاژن در بدن به بهبودی و سلامت شما کمک می‌کند. این به نفع شماست که بدنتان را هیدراته نگه دارید، بنابراین تاحدامکان آب بنوشید. دوش یا حمام آب گرم نگیرید. هنگام حمام کردن، از آب سرد استفاده کنید؛ زیرا این کار به حفظ روغن محافظ طبیعی روی پوست شما کمک می‌کند و همچنین از تحریک پوست جلوگیری می‌کند.

فرق هایفوتراپی و لیفت صورت در چیست؟

از تفاوت‌های بین روش هایفو و جراحی لیفت صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میزان تهاجمی بودن

تکنیک هایفو یک روش کاملا غیرتهاجمی است که درطی آن هیچ نیازی به ایجاد برش و یا حتی بیهوشی وجود ندارد، اما جراحی لیفت صورت با بیهوشی عمومی و با ایجاد چند برش در نواحی مورد نظر و با بخیه و پانسمان انجام می‌گیرد.

میزان هزینه

هزینه انجام هایفوتراپی نسبت به جراحی لیفت صورت بسیار کمتر است. علاوه بر این در جراحی لیفت صورت نیاز به پرداخت هزینه‌های جانبی نیز وجود دارد.

مدت زمان ریکاوری

در هایفو بلافاصله بعد از اتمام آن بیمار می‌توان به منزل و یا محل کار خود بازگردد و دوره نقاهت یا ریکاوری ندارد. اما دوره نقاهت در جراحی لیفتینگ در حدود ۲ تا ۴ هفته می‌باشد.

هایفوتراپی چقدر ماندگاری دارد؟

معمولا پس از انجام هایفو، بیماران با گذشت مدت زمانی در حدود ۳ ماه به نتیجه دلخواه خود دست می‌یابند، اما باید بگوییم که این روش ماندگار و دائمی نیست. تاثیرات هایفو بسیار سریع‌تر از جراحی لیفت صورت نمایان می‌شود و خطرات بسیار کمتری نسبت به عمل جراحی لیفت دارد، اما اثرات بلند مدت آن چندان ماندگار نیست. زمانی که پوست دوباره فرایند پیری خود را پیش می‌گیرد، کلاژن‌هایی که تازه ساخته شده‌اند تحلیل می‌روند و پوست به حالت قبلی خود بازمی‌گردد. معمولا این اتفاق در حدود یک سال بعد از اتمام درمان رخ می‌دهد و به همین علت نیاز به ترمیم مجدد در انجام هایفو می‌باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان ممنونیم که ما را تا انتهای مقاله هایفوتراپی در تران همراهی کردید، در صورت سوالات بیشتر و یا مشاوره گرفتن با شماره تماس هایی که داخل سایت وجود دارند تماس بگیرید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *