دکتر خوب برای کاشت ابرو

امروزه ابرو ها یکی از تاثیر گذار ترین اجزای صورت در افراد می باشد اما برخی از افراد از داشتن ابرو های پر پشت محروم هستند و قصد انجام عمل کاشت ابرو نزد یک دکتر خوب برای کاشت ابرو را دارند ، به طور کلی همان طور که برخی از اختلالات ژنتیکی بیماری ها و یا هورمونی بر روی سلامت موهای افراد تاثیر بسیار خوبی را نمی گذارد ، همچنین برخی از افراد هم هستند که به طور کاملا طبیعی با مشکل کم پشتی ابرو های خود و یا حتی ریزش بسیار زیاد ابرو های خود مواجه هستند ، همچنین که رنگ ابرو ها تراکم آن و همچنین کوتاه بودن ابرو ها نیز در تغییر چهره افراد تاثیر بسیاری را می گذارد ، پس با تمامی این ها وجود این ابرو ها در چهره افراد بیش از چیزی که به آن فکر می کنید برای شما مهم است ، برخی از افرادی که با مشکلات رشد و یا ضعف ابرو های خود مواجه می باشند می توانند به مراجعه به مراکز زیبایی و کلینیک ها توسط دکتر خوب برای کاشت ابرو عمل زیبایی خود را انجام دهند . در ادامه قصد داریم شما را با دکتر خوب برای کاشت ابرو و ویژگی های بهترین پزشک کاشت ابرو آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

دکتر خوب برای کاشت ابرو

یکی از اساسی ترین و مهم ترین تصمیماتی که در زمان انجام عمل کاشت ابرو باید به آن توجه بسیاری داشته باشید انتخاب دکتر خوب برای کاشت ابرو می باشد. همچنین کاشت ابرو توسط یک پزشک جراح متخصص و با تجربه موجب می شود تا انجام این عمل زیبایی را به صورت کاملا حرفه ای ، کاملا بی عیب و ایراد و طبیعی انجام دهند در آخر نیز این کار موجب می شود که فرد به یک نتیجه خوب و دلخواه برسد .

به طور کلی کاشت ابرو تنها کاشت فولیکول ها نمی باشد بلکه به دانش بسیار بالا در زمینه  طراحی ابرو ها ، آناتومی و متد های جدید کاشت ابرو حتما نیاز دارد ، به طور کلی ابرو های کاشته شده باید برای افراد باید کاملا طبیعی به نظر برسد و کمترین میزان جراحت را برای افراد به جای بگذارد ، به همین دلیل عمل زیبایی کاشت ابرو یا حساسیت های بسیاری همراه می باشد ، به همین خاطر برای انجام این عمل زیبایی باید از تخصص و مهارت ، تجربه پزشک جراح خود اطمینان حاصل فرمایید ، در ادامه شما را با مهم ترین ویژگی های دکتر کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

دکتر خوب برای کاشت ابرو

توانایی در پیش بینی و تشخیص : اینکه پزشک جراح کاشت ابرو قادر به یک اجرای حرفه ای برای کاشت باشد بسیار مهم و ضروری است ، پزشک متخصص زیبایی کاشت ابرو باید به درستی هر چه تمام از ویژگی های تشخیص بسیار خوبی بهره مند باشد و به خوبی میزان و تعداد گرافت های کاشت ابرو را متناسب با مدل های انتخابی ابروی فرد به خوبی تشخیص دهد ، این پزشک باید قدرت بسیار بالایی را در تشخیص محل دقیق بانک مو برای فولیکول ها و برداشت سر خود داشته باشید ، به این خاطر که بانک موها بر موفقیت کاشت ابرو های طبیعی تاثیر بسیار زیادی را می گذارد .

مهارت و دقت بسیار بالای پزشک در کاشت ابرو ها : یکی دیگر از ویژگی ها و قابلیت های دکتر خوب برای کاشت مو باید از آن بهره مند باشد تبحر و دقت بسیار زیاد در زمان انجام کاشت ابروی طبیعی می باشد ، این عمل زیبایی در نواحی فوقانی چشم ها باید صورت گیرد ، نزدیک بودن ناحیه های کاشت ابرو به چشم های افراد حساسیت کار را بیشتر از قبل بیشتر خواهد کرد ، پس پزشک جراح زیبایی باید تمرکز و دقت بسیار بالایی را در حین انجام کار خود داشته باشد تا موجب به روز هیچ آسیبی به چشم ها نشود ، به طور کلی فولیکول های مو موجودات زنده ای هستند که در صورت رعایت نکردن برخی از نکات در زمان برداشت به آن ها آسیب بسیاری وارد می شود ، در آخر هم نمی توان انتخاب یک نتیجه خوبی را در کاشت ابروی خود داشته باشید.

همچنین برداشت و کاشت فولیکول های مو به دلیل آسیب پذیری بسیار زیاد و حساسیت که فولیکول های مو دارند باید با دقت بسیار و ظرافت زیادی برای افراد انجام شود زیرا در صورتی که این فولیکول ها آسیب ببینند دیگر امکان رویش دوباره و جوانه زدن برای شما وجود ندارد .

ارائه بهترین مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه های کاشت ابرو : به طور کلی ارائه مشاوره های خوب قبل از انجام این عمل زیبایی یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پزشک متخصص زیبایی می باشد ، بسیاری از افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند ممکن است که انتظارات و نتیجه کاملا غیر منطقی را از پزشک جراح خود داشته باشند ، برای چنین افرادی لازم است که پزشک جراح نتیجه عاقلانه و منطقی تری را به فرد مراجعه کننده توضیح دهد و به خوبی فرد را قانع کند .

در جلسات مشاوره ای که پزشک جراح برای فرد برگزار می کند ابهاماتی که متقاضیان دارند به طور کامل برطرف خواهد شد ، توضیحات قانع کننده پزشک جراح انتظارات غیر منطقی و همچنین نتیجه ای که ممکن است از نتیجه کار داشته باشند را به طور کامل برطرف خواهد کرد ، پزشک جراح زیبایی کاشت ابرو باید فرد متقاضی را با تمامی جوانب و مشکلات کاشت ابرو در زمان کاشت و بعد از آن به خوبی آشنا سازد تا فرد بتواند به راحتی تصمیم نهایی خود را بگیرد .

انتخاب بهترین روش برای انجام کاشت ابرو : با توجه به این موضوع که دلایل ریزش ابرو در افراد متفاوت می باشد و هر یک از افراد یک مدل خاصی از انتخاب می کنند در این جا دکتر خوب برای کاشت ابرو باید بتواند که یک روش مناسبی را برای افراد مراجعه کننده انتخاب کند تا در نهایت یک نتیجه ایده آل برای افراد به دست بیاید .

انتخاب بهترین روش برای انجام کاشت ابرو

حمایت از فرد مراجعه کننده : بعد از تمام شدن کار فرد متقاضی باید به خوبی از خود مراقبت کند تا دوران درمان در این عمل زیبایی بدون هیچ گونه مشکلی سپری شود و بعد از گذشت 6 ماه بتواند شاهد رشد موهای کاشته شده خود باشد ، بهترین پزشک جراح بینی های طبیعی نه تنها عملکرد خوبی را در اجرای کار دارد بلکه باید با صبر و حوصله ای که دارد از افراد به خوبی حمایت کند تا فرد دچار نگرانی و یا عوارض های جانبی نشود ، همچنین فرد باید در جلسات مشاوره خود تمامی نکات های مراقبتی قبل و بعد از عمل پیوند ابرو را برای فرد مراجعه کننده به طور کامل ذکر کند که این مسئله تاثیر بسیار زیادی را بر روی موفقیت کار می گذارد . تا این جای مقاله به خوبی با دکتر خوب برای کاشت ابرو آشنا شده اید در ادامه نیز با ما همراه باشید .

برای آشنایی بیشتر با روش های کاشت ابرو می تواند به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

روش های کاشت ابرو

افراد مناسب برای کاشت ابرو

انجام این روش زیبایی پیوند ابرو بیشتر برای افرادی مناسب است که به هر دلایلی ابرو های خود را از دست داده اند ، اما ناراحتی از مدل ابرو ها و همچنین تراکم و ضخامت آن ها نیز هم برای برخی از افراد دلیل بسیار خوبی را برای اقدام به انجام این روش زیبایی می باشد ، به طور کلی داشتن ابرو های دلخواه و قابل رشد و همچنین بسیار طبیعی بهتر از کشیدن خط هایی است که به عنوان ابرو در صورت افراد می باشد ، به همین خاطر افراد متقاضی برای کاشت ابرو بیشتر از افرادی است که قصد پاک کردن تتو های ابرو خود را دارند و هیچ جایگزینی آن با ابرو های طبیعی برای شما می باشد اما به طور کلی کاشت ابرو مناسب افراد گفته شده در ادامه مقاله می باشد :

 • برخی از افرادی که دارای ابرو های کم پشت و باریکی هستند .
 • برخی از خانم هایی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابرو های خود دارای ابرو های کم پشتی هستند و با گذشت زمان ابرو های آن ها خالی شده است .
 • افرادی که از فرم ابرو های خود ناراضی می باشند و قصد دارند با یک روشی به غیر از هاشور و تتو ابرو های خود را تغییر دهند .
 • برخی از افرادی که به دلیل عواملی مانند جای بخیه ، جای زخم و سوختگی قسمتی از ابرو های خود را به طور کامل از دست داده اند .
 • برخی از افرادی که به دلیل شکستگی ابرو های خود و جراحت دچار ریزش ابرو های خود شده اند .
 • افرادی که به دلیل کم کاری تیروئید ابرو های آن ها دچار ریزش شده است .
 • برخی از افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی هستند و ممکن است که دچار ریزش های دائمی در ابرو های خود شوند .
 • کسانی که ابرو های آن ها به دلیل برخی از جراحی ها و یا درمان های پزشکی دچار ریزش شده است .
 • برخی از افرادی که مشکلات و نواقص مادر زادی را دارند و تنها راه درمان آن ها پیوند ابرو ها می باشد .
 • خالکوبی داشتن می تواند یکی از مهم ترین عوامل ریزش ابرو در افراد باشد .
 • ارث و یا ژنتیک از دیگر عوامل ریزش ابرو ها می باشد .
 • برخی از افرادی که ابرو های تتو شده و یا هاشور شده ای را دارند برای از بین بردن جای هاشور و یا تتو می توانند از این روش زیبایی استفاده کنند .

افراد مناسب برای کاشت ابرو

مزایای کاشت ابروی طبیعی

در ادامه شما را با مزایای کاشت ابروی طبیعی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • با انجام این روش می توانید ظاهر مورد نظر خود را ایجاد کنید .
 • نتیجه این عمل زیبایی و ماندگاری آن هر زمانی که به آینه نگاه می کنید و یا اگر یک شخص دیگر به شما نگاه کند با دیدن ابرو های خود و دیدن نتیجه می توانید بسیار خوشحال باشید ، در این روش زیبایی از همان مقدار کمی از موها از نواحی گوش ها به نواحی مختلف ابرو پیوند داده می شود ، این روش کاشت تنها 2 الی 3ساعت برای افراد طول می کشد .
 • مدل ابرویی برای شما طراحی می شود که کاملا برای صورت فرد متقاضی طراحی شده باشد .
 • به طور کلی ترمیم ابرو ها یک روش کاملا هنری می باشد که در آن به صورت کاملا جداگانه بر اساس ویژگی ها ، نوع صورت و همچنین نتیجه ای که شخص می خواهد طراحی می شود ، ضخامت مناسب مو ، شکل قوسی که داده می شود ، فاصله بین ابرو ها و طول ابرو ها ، تمامی این ها در کاشت مو به درستی در نظر گرفته می شود .
 • کاشت ابرو ها یک راه حال طبیعی ، زیبایی و دائمی برای افراد می باشد .
 • این روش زیبایی بر خلاف تاتو و همچنین دیگر روش ها برای تقویت ابرو ها کاشت ابرو از پیشرفته ترین مراحل پیوند واحد های فولیکولی برای به وجود آوردن یک ظاهر کاملا طبیعی می باشد ، زیرا در این روش از موهای طبیعی خود شما استفاده می شود ، همچنین نتیجه کاشت ابرو با ترکیب ابرو ها پیوند داده می شود و با ابرو های طبیعی هیچ تفاوتی ندارد ، همچنین به این دلیل که یک نتیجه باور نکردنی را برای افراد دارد این روش طرفداران بسیاری را برای خود دارد .
 • با این روش زیبایی می توانید ابرو های ضخیم داشته باشید .
 • دلایل ریزش مو و کم پشتی موهای ابرو به هر دلیل هم که باشد یک مجموعه خوب از ابرو ها با کاشت ابرو ها کاملا امکان پذیر می باشد تا چارچوب بهتری برای شما به نظر برسد .
 • بیشتر شدن اعتماد به نفس در افراد .
 • در حالی که شما این امکان را دارید که ابرو های به وسیله مداد و یا وسایل های آرایشی پر کنید اما هیچ چیزی نمی تواند به شما اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ابرو های واقعی به شما بدهد ، با داشتن ابرو های بسیار ضخیم ، زاویه دار و زیبا احساس اعتماد به نفس در شما بیشتر خواهد شد .
 • بهبود جلوه در صورت شما
 • به طور کلی حالات صورت برای ارتباط های انسانی بسیار مهم می باشند این موضوع یک واقعیت ناشناخته ای نمی باشد و این را می دانید که ابرو ها در تعین حالات صورت تاثیر بسیاری می گذارد ، پیوند ابرو ها می تواند ابرو های مشخص تری را با زاویه و شکل مناسب به شما در بیان موثر کمک بسیاری کند .
 • پیوند ابرو ها می تواند به افراد در دستیابی به ابرو هایی زیبا و اصیل کمک بسیاری کند که موجب زیبا تر شدن شما شود
 • این روش زیبایی هیچ گونه اثر جانبی خاصی را در چهره شما نمی گذارد .

در ادامه شما را با دیگر مزایای این روش زیبایی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

مزایای کاشت ابروی طبیعی

تاثیر انجام این روش توسط دکتر خوب برای کاشت ابرو

در این عمل زیبایی ناحیه های مختلف ابرو با تراکم بسیار بالا از فولیکول های مو کاشته می شود و یعد از گذشت مدت کوتاهی تمامی این موهای کاشته شده به طور کامل دچار ریزش می شوند ، اما این اتفاق برای شما کاملا طبیعی می باشد و بعد از ریزش موهای کاشته شده مجددا مو های جدیدی در ناحیه شروع به جوانه زدن و رویش خواهد کرد ، معمولا نتیجه نهایی و قطعی این عمل زیبایی بعد از گذشت مدت زمان 6 الی 9 ماه بعد از کاشت ابرو ها به طور کامل قابل مشاهده می باشد .

بسیاری از افراد هم هستند که بعد از این مدت زمان گفته شده تنها 60 درصد از موهای کاشته شده جوانه می زند و رشد خواهند کرد و برای مدت های طولانی بعد از کاشت ابرو های طبیعی کاملا بدون تغییر خواهند بود ، این موهای پیوند زده شده توسط دکتر خوب برای کاش ابرو کاملا زیبا و طبیعی به نظر خواهد رسید و هیچ تفاوتی با دیگر موهای طبیعی برای شما نخواهد داشت و تشخیص این که شخص پیوند ابرو را انجام داده است تقریبا برای افراد غیر ممکن می باشد ، همچنین به طور کلی انجام این عمل زیبایی توسط پزشک جراح متخصص چند مزیت کلی دارد که شامل موارد زیر می شود  :

 • این روش زیبایی برای افراد بدون هیچ گونه آسیب جانبی و خطر برای افراد می باشد .
 • بهترین مدل ابرو برای شما انتخاب می شود .
 • انتخاب یکی از بهترین روش های کاشت مو
 • طبیعی به نظر رسیدن ابرو ها بعد از انجام این روش زیبایی
 • رسیدن به یک تراکم ایده آل در ابرو ها
 • تنظیم زاویه های درست کاشت ابرو

تاثیر انجام این روش توسط دکتر خوب برای کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو توسط دکتر خوب

برای کاشت ابرو می بایست به کلینیک یک دکتر متخصص و متبحر مراجعه نمایید تا ایشان بتواند با تکیه بر علم و دانش کافی خود، بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. نکته بسیار مهم در این زمینه این است که کاشت ابرو توسط دکتر خوب و حرفه ای، نیاز به پرداخت هزینه به خصوصی دارد که می بایست به کلینیک یا شخص دکتر ارائه شود. نکته بسیار مهم این است که هزینه پرداختی برای کاشت ابرو به عوامل متعددی وابسته است زیرا هر امری می تواند موجب افزایش یا کاهش این مبالغ می شود.

یکی از اصلی ترین عوامل موثر، مربوط به روش مورد نظر برای کاشت ابرو است زیرا برای کاشت ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود و هر یک از روش ها متناسب با شرایطی که دارند می توانند سبب افزایش یا کاهش هزینه های پرداختی شوند. دومین مورد بسیار تاثیرگذار، تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو است زیرا اگر ابروهای فرد متقاضی بسیار کم پشت باشد، نیاز به گرافت های بیشتر است که در صورت افزایش تعداد گرافت ها، احتمال دارد هزینه ها کمی بالاتر برود.

از جمله عوامل موثر دیگر می توان به میزان تبحر و مهارت دکتر متخصص، کلینیک انتخاب شده توسط فرد متقاضی، دستمزد پزشک، نوع ابزار استفاده شده برای کاشت ابرو و … اشاره کرد. هر کدام از این مواردی که ذکر شد احتمال دارد اثر بسزایی بر روی هزینه های نهایی حاصل از کاشت ابرو بگذارند. اگر شما تمایل دارید که در رابطه با کاشت ابرو توسط پزشکان مجرب در کلینیک آوینا اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت این کلینیک مراجعه کنید یا از پرسنل کلینیک به صورت حضوری پرس و جو کنید.

کاشت ابرو چه مزایای و معایبی دارد؟

کاشت ابرو مانند بسیاری از روش های دیگر برخی مزایا و معایب دارد که شما می بایست پیش از انجام این روش، نسبت به این موارد اطلاعات کافی داشته باشید. هر یک از این مزایا و معایب موجب می شوند که افراد نسبت به انجام این روش ترغیب شوند یا دیگر تمایلی به انجام نداشته باشند اما لازم به ذکر است که مزایای این روش همیشگی است و معایب آن به صورت موقت اند و با گذر زمان از بین می روند. در ادامه این مزایا و معایب را برای شما عزیزان ذکر خواهیم کرد :

مزایای کاشت ابرو :

 • داشتن ابروهای بسیار ضخیم و پرپشت
 • بهتر شدن ظاهر چهره افراد
 • بیشتر شدن اعتماد به نفس افراد
 • پنهان ماندن جای زخم در ابروها
 • داشتن نتایج بسیار طبیعی

معایب کاشت ابرو :

 • تورم
 • خارش
 • عفونت
 • احساس درد و حساسیت
 • نارسایی پیوند
 • عوارض جانبی داروها

کلام آخر 

برای انتخاب دکتر خوب کاشت مو حتما به موارد گفته شده در بالای مقاله توجه لازم را داشته باشد چون ابرو ها یکی از مهم ترین عضو های صورت در زیبایی چهره می باشد پس حتما به این نکات دقت لازم را داشته باشید ، از این که ما را تا آخر این مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

3.1/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *