هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ این سوال را تمامی افرادی که  می خواهند اقدام به کاشت ابو کنند می پرسند، ما  در این مقاله می خواهیم شما را از هزینه کاشت ابرو آگاه کنیم، همچنین عواملی که موجب بالا رفتن هزینه کاشت ابرو می شوند را به شما عزیزان بگوییم پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. یکی از موضوعاتی که برای افراد مهم است و اولویت اول را دارد هزینه کاشت ابرو است که قبل از اقدام به کاشت در مورد آن بسیار حساس هستند. در این صفحه به تشریح کامل این مسئله مهم می پردازیم. معمولا افرادی که ابرو های پر پشت و خوش حالتی ندارند به سمت کاشت ابرو می روند تا با این کار ابرو های پر پشت به همراه حالتی خوب داشته باشند، روش های پوششی مانند تاتو در چند سال گذشته به علت این ناراحتی ها فراگیر شده است، اما بهترین کاری که می توان در قبال زیبایی خود با داشتن ابروهای دلخواه داشت، کاشت ابرو می باشد.

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت ابرو طبیعی یک عمل جراحی است که در طی آن گرافت های مو به روش های مختلف از قسمت بانک مو، مانند کاشت مو، برداشته می شوند و در ناحیه ابرو با خواب مناسب و شکل دلخواه شما کاشته می شوند.

کاشت ابرو چیست ؟

 

مزایای کاشت ابرو در کلینیک آوینا تهران

1- بهره گیری از تیم متخصص و  مجرب درمانی کاشت ابرو
2- طراحی ابرو قبل از کاشت توسط طراح ابرو
3- انجام کاشت ابرو روی ابروهای تاتو شده
4- کاشت ابرو بدون نیاز به کوتاه کردن موهای سر
5- استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا
6- ماندگاری ابروهای کاشته شده تا آخر عمر
7- استفاده از لیزر سرد برای ابروهای کاشته شده
8- قابلیت رنگ کردن ابروها پس از یک سال

فاکتورهای تعیین کننده در هزینه کاشت ابرو

1-تجربه و مهارت پزشک
2-تكنیك كاشت ابرو
3- انجام كاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابروها
4-انجام كاشت ابرو بدون كوتاهی موهای سر
5-نداشتن عوارض و دوره نقاهت

عوارض كاشت ابرو

ما اکثرا شاهد این هستیم، افرادی که در کلینیک ها یا مراکزی که مجوز ندارند یا تجربه و تخصص کافی در این زمینه کسب نکردند از کاشت ابروی خود ناراضی هستند، و احساس پشمانی می کنند. همچنین انجام کاشت ابرو در چنین مراکزی باعث می شود عوارضی همچون بجا ماندن اسكار و یا جوشكار در پشت سر شخص و تورم و درد در ناحیه برداشت و كاشت ابروها كه در نهایت رشد موهای كاشت شده بصورت زخیم، کج و كاملاً متفاوت با خواب ابروهای شخص انجام شده است را شاهد باشیم، چرا كه با روش های سنتی و رایج كاشت ابرو، نمیتوان زاویه و خواب ابروها را بطور طبیعی انجام دهند و چه از نظر مالی و چه از نظر معنوی مشكلات زیادی را به شخص وارد كنند. کاشت ابرو هم در کنار مزایایش بی مشکل نیست و نباید فراموش کرد که کاشت ابرو نه یک عمل زیبایی لوکس و اشرافی بلکه درمانیست برای کمک به انسان ها. البته معایب و عوارض این روش به حدی نیستند که بتوانند کسی را از انجام آن منصرف کنند. برخی از اصلی‌ترین عوارض کاشت ابرو به شرح زیر می‌باشند:

 • کبودی و تورم بسیار کم پس از انجام کاشت ابرو
 • ایجاد زخم پس از کاشت ابرو به برخی روش‌های نامناسب
 • امکان وجود خواب غیر همسان موهای ابرو
 • احساس خارش در ناحیه ابرو

لازم به ذکر است که بسیاری از عوارض گفته شده موقتی هستند و پس از چند هفته از بین می‌روند. حتی ممکن است متخصص شما برای کاهش این عوارض داروهایی را برای شما تجویز نماید، که در اینصورت می‌توان گفت که جای نگرانی نخواهد بود. از سویی اگر کاشت ابرو توسط فرد متخصص انجام پذیرد، هیچ یک از عوارض گفته شده رخ نخواهند داد.

 

 

کلینیک درمانی شامل چه چیز هایی است ؟

 • تجهیزات و دستگاه ها مدرن

 • متخصصان و پزشکان باتجربه

در ادامه این مقاله هر یک از نکات بالا را به شما عزیزان به طور کامل توضیح می دهیم، با ما همراه باشید. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه نهایی درمان، کلینیک درمانی است. در کلینیک های مختلف یک شهر هزینه جراحی های زیبایی متفاوت است. تفاوت هزینه در کلینیک ها به چند عامل بستگی دارد که در ادامه بررسی می شوند.

 • تجهیزات و دستگاه ها مدرن

در برخی کلینیک ها از تجهیزات و امکانات مدرن و به روز استفاده می شود.  استفاده از تجهیزات مدرن و به روز باعث می شود که کیفیت آن کاری که می خواهید انجام دهید بالا بود و در نهایت نتیجه کار بسیار خوب و مطلوب می شود. البته به نکته۸ نیز توجه کنید که با توجه به کیفیت بالاتر جراحی، هزینه نهایی آن نیز بیشتر خواهد شد.

 • متخصصان و پزشکان باتجربه

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ این سوال را تمامی افرادی که می خواهند کاشت ابرو انجام دهند می پرسند همچنین می خواهند بدانند که چه عواملی باعث می شود تا هزینه های کاشت ابرو بالا رود در ادامه این مقاله عوامل موثر بر افزایش قیمت را به شما می گوییم . یکی از عواملی که بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیر دارد مراجعه به یک کلینیک یا مرکز تخصصی همراه با تجهیزات مدرن و به روز به علاوه پزشکان متخصص و باتجربه در آن کلینیک موجب بالا رفتن قیمت کاشت ابرو می شود.

نقش پزشک در جراحی های زیبایی بسیار پر رنگ است. پزشک بر اساس تجربه و دانش خود، بهترین روش درمانی را برای شما انتخاب می کند، همچنین بهترین روش برای  کسانی که مراجعه می کنند مختلف و متفاوت است. روش انتخابی باید نتیجه ای با کیفیت را به همراه داشته باشد و انتظارات مراجعه کننده را نیز تامین کند. انجام بسیاری از جراحی های زیبایی نیاز به گذراندن دوره های مختلف دارد. برخی از جراحی های زیبایی به دلیل پیچیدگی توسط همه پزشکان انجام نمی شوند. به طور کلی در کلینیک هایی که از پزشکان باتجربه و  متبحر در کاشت ابرو استفاده می شود، هزینه جراحی کمی بیشتر است.

کلینیک درمانی شامل چه چیز هایی است ؟

هزینه کاشت ابرو در کلینیک آوینا تهران

کلینیک آوینا تهران  یکی از تخصصی ترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی در ایران است. انواع خدمات کاشت ابرو و مو با استفاده از بروزترین تجهیزات و توسط مجرب ترین پزشکان در این مرکز درمانی ارائه می شود. تمامی پزشکان و پرسنل کلینیک ساعی، زیبایی طبیعی توام با سلامتی را حق همه مراجعه کنندگان می دانند. احساس رضایت شما اولویت اصلی تیم درمانی این مرکز است.

 

کاندید های مناسب کاشت ابرو چه کسانی هستند ؟

تمامی انسان ها زیبایی را دوست دارند و هر کاری که برای زیبا تر شدن آن ها بشود انجام می دهند و همواره به دنبال زیباتر شدن آن هم به صورت طبیعی می باشند. اغلب کسانی که به دنبال کاشت ابرو هستند از مدل ابرو های خود رضایت ندارند و یا به دنبال کاشت ابرو روی تتو هستند. کاشت ابرو زیبایی دو چندان به چهره فرد می بخشد تا اینکه با مداد قسمت های خالی ابروی خود را پر کند، همچنین این روش دائمی خواهد بود بر خلاف سایر روش ها. بنابراین کاشت ابرو برای افراد زیر مناسب می باشد:

 • برداشتن و یا اصلاح غیر اصولی ابرو ها
 • بیماری های مرتبط با تیروئید
 • آلوپسی
 • هاشور ، تاتو  و فیبروز ابرو ها
 • سوختگی
 • اختلالات مادر زادی در رشد طبیعی ابرو ها
 • عفونت در ناحیه ابرو
 • کسانی که به صورت ژنتیکی و یا ارثی دچار ریزش ابرو شده و ابرو های آنان رو به کم پشتی می برد.
 • و بیماری هایی که ممکن است روی ریزش مو و ابرو تاثیر گذار باشند.
 • جای زخم و بخیه روی ابرو ها
 • افرادی که بر اثر ضربه و جراحت ابروهایشان دچار ریزش شده است.
 • بیماری های پوستی و اگزما
 • داشتن خالکوبی و تتو نیز می تواند موجب ریزش ابرو شود.

مزایای کاشت ابرو

اکثر افراد بر این باورند که ابرو برای صورت مانند پرده برای هر خانه است و بدون وجود آن، چهره جذابیتی که باید را نخواهد داشت. بعضی از افراد به طور طبیعی و مادر زاد دارای ابرو های کم پشت و بی رنگ هستند و بنا به دلیل های مختلف با ریزش ابرو مواجه شوند. پس بدون شک اصلی‌ترین مزیت کاشت ابرو تاثیر بسیار مثبتی است که ابرو‌های پرپشت می‌توانند روی زیبایی چهره بگذارند.

روش‌هایی که گفته شد به نوبه خود دارای مزایای منحصر به خود هستند. با انتخاب مناسب‌ترین روش می‌توانید به سادگی صاحب ابرو‌هایی زیبا و کاملا طبیعی شوید. برخی دیگر از اصلی‌ترین مزایای کاشت ابرو به شرح زیر می‌باشند:

 • رهایی از دغدغه استفاده از مداد و سایه ابرو و نگرانی از پاک شدن آن‌ها
 • افزایش زیبایی ظاهری و در نتیجه آن افزایش اعتماد به نفس
 • حالت دادن ساده‌تر به ابرو‌ها
 • رنگ کردن ساده‌تر ابرو‌ها
 • رشد طبیعی ابرو پس از کاشت
 • ظاهر بسیار طبیعی ابرو‌ها

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

اکثر افراد قبل از انجام کاشت ابرو این سوال را دارند که هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ باید گفت که نمی توان هزینه دقیقی در این باره گفت چرا که قیمت های کاشت ابرو در هر کلینیک و مرکز زیبایی با یکدیگر تفاوت دارند و این کاهش قیمت یا افزایش قیمت بستگی به کلینیک ، تجهیزات، و تخصصی پزشکان آن کلینیک یا مرکز زیبایی دارد.

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

کلام آخر

از شما دوستان عزیز سپاس گذار هستیم که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید در صورت داشتن سوال های دیگر و یا خواستن مشاوره با شماره تماس هایی که داخل سایت وجود دارد تماس بگیرید و از پزشکان متخصص کلینیک آوینا تهران مشاوره رایگان دریافت کنید، همچنین در صورت داشتن نظر یا پیشنهاد آن ها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.