کلینیک کاشت مو در ونک

اگر به دنبال یک کلینیک کاشت مو در ونک هستید بهتر است که از مرکزی که در نظر گرفته اید مشاوره بگیرید تا با اعتماد بیشتر کار کاشتن مو را به مرکز کاشت مو بسپارید. ونک یکی از مناطق شهر تهران است که کلینیک های زیبایی زیادی را در خود جای داده است. اگر قصد انجام کاشت مو در ونک را دارید باید به دنبال یک مرکز معتبر باشید تا مبادا پول و وقت خود را هدر دهید.

با توجه به نکاتی که ما در ادامه برایتان آورده ایم، با خیال راحت یک کلینیک معتبر زیبایی را برای کاشت مو انتخاب کنید. قبل از هر چیز باید بدانید که کاشتن مو یک راه حل برای درمان کچلی است و انتخاب یک کلینیک برای انجام کاشت مو ( در ونک ) باعث کسب نتیجه دلخواه و بهترین نتیجه خواهد شد. معمولا کلینیکی معتبر است که شیوه عملی استاندارد، مشاوره، مجوز رسمی، تجهیزاتی مناسب و کادری متخصص را داشته باشد.

ویژگی های کلینیک کاشت مو

 • شیوه عملی استاندارد

روش های جدیدی برای کاشت مو وجود دارد اما بهترین روش در کاشتن مو روشی است که موها با تراکم بالا و به شکل طبیعی کاشته شوند که نتیجه ای عالی را به دنبال دارد.

 • مشاوره

یک کلینیک معتبر باید دارای کادری از مشاوران مجرب باشد که خدمات مشاوره را رایگان به بیماران ارائه دهد تا بیماران از راهنمایی های مرکز بهره مند شوند. مشاوران باید اطلاعات اولیه را برای بیماران توضیح دهند و روشی که برای هر بیمار مناسب است را به او بگویند. حتی بیمار باید به وسیله مشاوران با کاشتن مو، عوارض و دوران نقاهت کاشت مو آشنا شوند.

اگر بیمار دارای بیماری خاصی باشد و کاشتن مو برای بیمار خطرناک باشد مشاوره به او تذکر خواهد داد. در انتخاب مشاوره کلینیک دقت کنید زیرا مشاوره دلایل کچلی بیمار را بررسی کرده و با همکاری با بیمار بهترین راه درمانی را برای بیمار در نظر خواهد گرفت. در ضمن مشاوره نتیجه کار کاشتن مو را نیز بررسی کرده تا به دور از انتظارات شما نباشد و بالاخره مشاوره باعث خواهد شد که بهتر کار و نتیجه کلینیک را بشناسید.

 • مجوز رسمی

مهمترین ویژگی برای یک کلینیک و مرکز کاشت مو داشتن مجوز معتبر از طرف سازمان بهداشت و درمان است و چنین مجوزی در همه وب سایت های مراکز معتبر قابل رویت است. در ضمن اصل مجوز هم باید در کلینیک قرار داشته باشد تا مراجعین بتوانند مجوز را ببینند.

 • کادر متخصص

منظور از کادر متخصص، تیمی از متخصصان پوست و مو که دارای تجربه و مهارت کافی هستند، است. با یافتن یک مرکز مناسب برای کاشت مو در ونک با توجه به ویژگی های گفته شده سعی کنید که حتما کلینیک دارای متخصصان در زمینه پوست و مو که تجربه و مهارت کافی را دارند را انتخاب کنید تا انجام کاشت مو به بهترین روش ممکن روی شما صورت گیرد.

ویژگی های کلینیک کاشت مو 

کاشتن موی سر چگونه است ؟

امروزه، یکی از عمل های پرطرفدار در بین مردم کاشتن مو بوده که باعث زیبایی و درمان عارضه کچلی است. در حقیقت کاشتن مو نوعی روش دائمی برای درمان کچلی است که باعث ایجاد اعتماد به نفس به اشخاص دچار کم مویی ( کچلی ) خواهد شد. برای انجام کاشتن مو کافی است مشاوره ای با یک متخصص داشته باشید تا بهترین روش را به شما بگوید.

موهای مورد استفاده برای کاشت مو :

کاشت مو بنا بر روش کاشت صورت خواهد گرفت. معمولا قسمت برداشت مو شامل پشت سر یا بدن است که با استفاده از میکروسکوپ، فولیکول مو را جدا کرده و در قسمت گیرنده پیوند زده خواهد شد. بدن نسبت به پیوند مو عکس العمل نشان نخواهد داد و همین علت برتری کاشتن مو نسبت به سایر روش ها است.

همچنین نیاز نیست که شخص مراقبت های خاصی را برای موی پیوند زده شده داشته باشد. اگر دکتر مسئول انجام کاشت مو، شخصی باتجربه باشد تنها اثری که از کاشتن مو باقی خواهد ماند خط باریک پیوند است که چندان مشخص نیست. یک نکته در مورد کاشت مو و ریختن موها بعد از 4_6  ماه است که مشکلی ندارد زیرا مجددا مو رشد خواهد کرد.

چه عواملی باعث ریزش مو خواهد شد ؟

 • اصابت ضربه ( مانند عمل های جراحی، تصادفات و غیره )
 • مصرف زیاد ویتامین آ
 • کمبود پروتئین
 • برخی بیماری ها مثل کم خونی، کم کاری تیروئید
 • وراثت

روش های مختلف برای کاشت مو

رایج ترین روش ها برای کاشتن مو  FIT و  FUT هستند که با مشورت دکتر انجام خواهد شد.  در حقیقت در عمل کاشتن مو، فولیکول های مو به شکل تکی و طبیعی کاشته شده تا مثل موهای طبیعی انسان رشد کند.

فرقی ندارد که روش  FIT باشد یا FUT بلکه باید روش، روشی نتیجه بخش باشد. درست است که کاشتن مو یک جراحی ساده و ایمن است اما رعایت نکات ایمنی و مهارت متخصص برای سالم ماندن بیمار و کسب نتیجه مطلوب لازم است.

همچنین کاشتن مو به شکل تیمی بوده چون کار حساسی است. درکاشتن مو بر اساس روش پیوند، موهای فرد از قسمت پشت سر یا بدن برداشته خواهد شد. ( به جزء روش  FIT و  FUT سایر روش های کاشتن مو ترکیبی،  BUT، SUT و غیره نام دارد. ) از اقداماتی که باید پیش از انجام کاشتن مو انجام شود موارد زیر است. ( اقداماتی که طبق گفته پزشکان باید انجام شود. )

 • خودداری از خوردن برخی مواد دارویی ( مثل ویتامین ایی، مشروبات، داروهای مسکن، سیر، داروهای انعقاد خون )
 • پرهیز از استعمال دخانیات
 • هر گونه زیورآلات را از خود جدا کنید.
 • موهای سر را بشورید.

روش های مختلف برای کاشت مو

هزینه کاشت مو در شهر تهران

همان طور که می دانید موی انسان نماد زیبایی است و از دوران جنینی همه ی پیازچه های مو در بدن انسان به وجود خواهد آمد و دیگر هرگز پیازچه ای در بدن به وجود نخواهد آمد. امروزه در جهان و تهران کاشت مو بسیار رایج شده است. روشی که جزء جراحی های زیبایی محسوب شده و دولت و بیمه میزان هزینه کاشت را پوشش نخواهد داد. میزان هزینه کاشتن مو با توجه به سابقه و تجربه پزشک متفاوت خواهد بود.

اما به طور کلی میزان هزینه ای که یک پزشک از بیمار برای کاشتن مو دریافت خواهد کرد شامل حق الزحمه پزشک، هزینه جراحی، هزینه دارو و وسایل مصرفی است و حتی اگر تعداد جلسات و گرافت بالا برود باز هم روی هزینه تأثیر خواهد گذاشت و هزینه نیز بالا خواهد رفت. اگر میزان دقیق هزینه برای مهم است با کارشناسان یک مرکز ( مثل کلینیک آوینای تهران ) تماس بگیرید و مطمئن باشید که کلینیک نامبرده مبلغ هزینه را با کیفیت بالا برای شما در نظر خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که مبلغ هزینه هر چه قدر باشد چون باعث زیبایی، بالا رفتن اعتمادبه نفس و پیشرفت زندگی شخص خواهد شد ارزشمند است. هر چند که هزینه کاشتن مو در تهران بیش از سایر شهرهای ایران است اما مطمئنا خدمات ویژه تری را ارائه خواهند داد.

خدمات کلینیک های زیبایی برای کاشت مو در ونک :

اگر کلینیک تخصصی باشد چون دارای مجوز مجوز معتبر است با به کار بردن تجهیزات  پیشرفته همه خدمات مربوط به کاشتن مو را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. شما با مراجعه به یکی از کلینیک های زیبایی ونک سلامتی و زیبایی خود را به دست خواهید آورد.

برای بهره مند شدن از خدمات یکی از مراکز زیبایی با مشاور مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات راجب کاشتن مو به طور رایگان به شما ارائه شود. فرقی ندارد که مشاوره شما به صورت حضوری یا غیرحضوری باشد مهم اطلاعاتی است که از طریق مشاوره در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

کاندیدای مناسب برای انجام کاشتن مو

ممکن است اشخاص زیادی به کلینیک زیبایی مراجعه کنند اما از میان افراد مراجعه کننده فقط تعداد کمی برای کاشتن مو مناسب هستند زیرا ممکن است همه بانک موی مناسبی را نداشته باشند. منظور از نداشتن بانک موی مناسب، شخصی است که سر  ( جلو، بالا و فرق ) مو ندارد در نتیجه طاس کامل محسوب شده و برای گاشتن مو مناسب نیست یا اینکه موهای فرد کافی نیست و موهایش بسیار نازک است. چنین اشخاصی بهتر است از کلاه گیس استفاده کنند.

 انجام کاشت مو در بانوان :

کاشتن مو در زنان مثل مردان خواهد بود با این تفاوت که طاسی زنان مثل مردان نیست و بیشتر زنان موهای خود را با کاشتن به دست خواهند آورد. خانم ها عاشق موهای خود بوده و حاضر نیستند که حتی یک تار مو از سرشان کم شود و به خاطر همین با ریختن مو سریع اقدام به کاشت خواهند کرد و خبر بدی که وجود دارد امکان پذیر نبودن کاشتن مو برای همه زنان است. بیشتر ریزش مو در زنان از قسمت سر بوده و اغلب زنان رفته رفته موهایشان خواهد ریخت و کاشتن مو برای زنانی امکان پذیر است که بر اثر حوادث ( تصادفات، سوختگی و جراحت ) طاس شده اند.

کاندیدای مناسب برای انجام کاشتن مو

روش های کاشت طبیعی موی سر :

قبلا هم گفتیم که کاشتن مو به صورت طبیعی یا پیوند زدن مو، یک جراحی ایمن و پرطرفدار در جهان است. ریزش و طاسی مو به هر دلیلی ممکن است رخ دهد و به همین دلیل بازار کاشتن مو برای افرادی که به ریزش مو دچار هستند داغ شده است.

اقدام به کاشتن مو اقدامی مهم است و پیش از انجام چنین اقدامی شخص باید بررسی کند که انجام جراحی کاشتن مو را به شخصی متخصص بسپارد تا دچار مشکلاتی چون ریزش دوباره ی مو نشود. به همین دلیل سعی کرده ایم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.

مراقبت های لازم بعد از کاشت مو

 • شستشو ندادن مو در روزهای ابتدایی
 • جلوگیری از هر فشاری به قسمت های کاشته شده
 • توجه لازم در زمان سوار شدن بر اتومبیل
 • تا 14 روز بعد از کاشت نباید الکل، قرص آسپرین مصرف کرد.
 • تا یک هفته سیگار نکشید.
 • 12 ساعت بعد از جراحی رانندگی نکنید.

مناسب ترین روش برای کاشت مو :

طبق تحقیقات بهترین روش برای کاشتن مو روش ترکیبی است. روشی که برگرفته از دو روش  FIT و  FUT است. علت مناسب بودن روش ترکیبی تراکم بالا و وسعت زیاد کاشت است. هر چند روش ترکیبی هم معایب خود را دارد اما مناسب برای افراد با طاسی زیاد است و انجام یک مرحله روش ترکیبی کاشتن مو برای اشخاص کم مو یا طاس باعث برطرف شدن مشکل و زیبایی شان خواهد شد.

کاشت مو چه مزایایی دارد ؟

این روش مانند روش های دیگر دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به آن می پردازیم :

رشد موهای طبیعی :

کاشت مو برای افرادی که می خواهند موهای طبیعی داشته باشند بیشتر شبیه یک معجزه است. از آنجایی که در این روش فولیکول‌های مو از محل گیرنده به محل اهداکننده منتقل می‌شوند، بافت و ظاهر مو در محل اهداکننده با بقیه قسمت‌های سر یکسان است.

دوره بهبودی :

یکی دیگر از مزایای کاشت مو کوتاه بودن زمان بهبودی است. پس از این جراحی، تنها به چند روز برای بهبودی نیاز خواهید داشت و پس از آن می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.

بدون درد و اسکار :

کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می شود و در حین جراحی هیچ دردی احساس نخواهید کرد. علاوه بر این، اگر هر یک از روش های کاشت مو به درستی انجام شود، جای نگرانی برای باقی ماندن جای زخم نیست.

روشی به صرفه در طولانی مدت :

اگرچه راه حل های غیر جراحی برای درمان ریزش مو مقرون به صرفه به نظر می رسند، کاشت مو در دراز مدت مقرون به صرفه تر است. با انتخاب این تکنیک، شما یک روش درمانی مادام العمر را امتحان می کنید که به ندرت نیاز به تکرار آن دارید.

درصد بالای موفقیت :

اگرچه گزینه های دیگری به جز کاشت مو برای درمان ریزش مو وجود دارد، اما هیچ کدام به اندازه کاشت مو موثر نیستند. این یکی دیگر از دلایلی است که محبوبیت کاشت مو را افزایش می دهد.

چه عواملی در کاشت مو تاثیر گذار هستند ؟

اگر ریزش موی شدید دارید و تصمیم به کاشت مو دارید، باید بدانید که عوامل زیادی بر این مشکل تاثیر می‌گذارند که باعث کند شدن شما برای گرفتن نتیجه رضایت‌ بخش‌ تر از این عمل می‌شود. از مهم ترین عوامل موثر بر نتیجه کاشت می توان به موارد زیر اشاره کرد که به شما کمک می کند در زمان کمتری به نتیجه مطلوب برسید. در ادامه با این عوامل آشنا می شوید :

سلامت کامل جسمانی :

افرادی که خواهان این روش هستند باید از سلامت جسمانی خوبی برخوردار بوده و هیچ مشکلی در سیستم ایمنی خود نداشته باشند. در صورت سلامت جسمانی و مشکلات سیستم ایمنی، ممکن است با عوارض زیادی مواجه شوید. به عنوان مثال، افراد مبتلا به دیابت یا داروهای خاص باید قبل از انجام این روش با پزشک خود مشورت کنند.

شیوه زندگی :

علاوه بر بدن، سبک زندگی شما تاثیر زیادی در روش کاشت مو دارد و اگر سبک زندگی سالمی دارید، مطمئن باشید که این روش برای شما بهتر از دیگران عمل می کند. به عنوان مثال، داشتن یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم می تواند تاثیر زیادی در افزایش رضایت شما داشته باشد. داشتن یک سبک زندگی سالم نه تنها به کاشت مو کمک زیادی می کند، بلکه به شما این امکان را می دهد که در موقعیت های مهم نشان دهید که ممکن است به این روش نیاز نداشته باشید.

نوع مو :

اگر بانک موی بلند و پرپشتی داشته باشید در افزایش زیبایی موهایتان تاثیر بسزایی دارد. مهمترین نکته در مورد کاشت مو این است که اگر بانک موی شما ضعیف باشد، احتمال موفقیت آن بسیار کم است. به همین دلیل برای اینکه مطمئن شوید موهای پرپشتی دارید یا خیر، در مورد آن با پزشک مشورت کنید.

 

کلام آخر

بسیار سپاس گذاریم که تا آخر این مقاله ما را همراهی کردید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *