تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

هزینه کاشت ابرو در ونک

هزینه کاشت ابرو در ونک

هزینه کاشت ابرو در ونک

در این متن قصد داریم تا شما را با هزینه کاشت ابرو در ونک آشنا کنیم؛ همه می دانیم که ابرو عضو قابل توجهی در چهره ما است و نقش مهمی در زیبا نشان دادن چهره ما دارد؛ ابروهای کم پشت نظر دیگران را بیشتر به خود جلب می کند و کاشت ابرو طبیعی می تواند کمک به سزایی به مردم کند. در ادامه متن شما را با فواید کاشت ابرو و هزینه های آن آشنا خواهیم کرد.

کاشت ابرو طبیعی چیست؟

کاشت ابرو یکی از راه حل هایی است که شما می توانید برای پرپشت و حالت دار نشان دادن ابروهای خود استفاده کنید؛ عمل کاشت ابرو در حقیقت شبیه به عمل کاشت مو می باشد اما با این تفاوت که کاشت ابرو به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد؛ از این رو شما باید در انتخاب پزشک و مرکز درمانی خود دقت بسیار زیادی به خرج دهید؛ در عمل کاشت ابرو پزشک شما از موهای پشت گوش شما که نرم است استفاده می کند و به ابروهای شما پیوند می زند؛ در اصل موهای ابروی شما همانند موهای سرتان پس از کاشت دچار ریزش می شوند و پس از مدت 3 ماه و نهایت 9 ماه دوباره موها در آمده و به حالت طبیعی برمی گردند.

کاشت ابرو طبیعی چیست؟

نکات قابل توجه در کاشت ابرو:

 • موهای کاشت شده دارای نکات مشابهی هستند، اینگونه که شما می توانید همانند ابروهای طبیعی خود به آن حالت دهید و رنگ کنید.
 • موهای طبیعی ابروی شما نسبت به موهای سرتان از ضخامت کمتری برخوردار است
 • رشد موهای کاشت شده از موهای طبیعی ابرو شما بیشتر است
 • رنگ و حالت آن همانند موهای سر شما است

روش های کاشت ابرو

در کاشت ابرو از روش های متفاوتی استفاده می شود که امروزه دو روش FUT و FUE و SUT قابل استفاده هستند؛ پزشکان از روش FUT برای کاشت مژه و ابرو بیشتر استفاده می کنند و پس از کاشت شما می توانید ابروهای خود را به طور معمول اصلاح کنید؛ چرا که تا یک سال رشد ابروهای شما ادامه دار خواهد بود و پس از یکسال متوقف می شود؛ برای کاشت ابروی شما، گرافت ها به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی موضعی از پشت گوش یا گردن شما که بانک موی شما است توسط پزشکان برداشته می شود و در محل مورد نظر کاشته می شود.

کاشت ابرو به روش SUT:

در این روش پزشک شما دخالتی در برداشتن ابروی شما برای پیوند زدن ندارد چرا که دستگاه فولیکول های مو را بر می دارد و به ناحیه کاشت انتقال می دهد و موی پیوند زده شده دچار کمترین آسیب می شود و همچنین در این روش دوره نقاهت شما کوتاه تر است و جای زخم در چهره شما به جا نمی گذارد؛ علاوه بر آن در این روش هیچ محدودیتی در کاشت و برداشت بانک موی شما وجود ندارد و شما دچار کمترین عارضه می شوید؛ در این تکنیک پزشک از دستگاه ها و میکروسکوپ های دقیق و اتوماتیک استفاده می کند؛ این روش تنها با گذشت 3 الی 4 ساعت انجام می شود چرا که پزشک با بی حسی موضعی محل کاشت را آماده می کند و با سوزن های مخصوص بسیار نازک شکاف هایی به قطر چند میلی متر ایجاد می کند و موهای آماده کاشت را در محل شکاف ها قرار می دهد.

نکات قابل توجه در کاشت ابرو:

کاشت ابرو به روش SUT مناسب چه کسایی نیست؟

در واقع کاشت ابرو برای هر کسی مناسب نیست و بعضی از افراد باید از انجام آن خودداری کنند که این افراد شامل موارد زیر است:

 • افرادی که تاتو یا هاشور انجام داده اند
 • افراد بالای 18 سال
 • افرادی که دچار شکستگی ابرو شده اند
 • افرادی که مشتاق به داشتن ابروی پرپشت و طبیعی اند
 • افرادی که بانک موی کمی دارند
 • افرادی که برای استراحت زمان کمتری دارند و کارهایشان باید سریعا انجام شود.

کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟

در اصل کاشت ابرو برای همه افراد مناسب نیست و این مسئله به درد کسانی می خورد که به دلایل مختلفی از قبیل امراض خاص، بیماری های ژنتیکی، تاتو، زخم و بخیه ابروهای خود را از دست داده اند و می توانند با کاشت ابرو به چهره طبیعی و قبلی خود برگردند؛ بسیاری از افراد نواقص و معایبی در ابروی خود دارند که می توانند از این طریق معایب ابروی را به طور طبیعی برطرف کنند؛ افرادی که قصد دارند تنها در یک الی دو ردیف از ابروهای خود کاشت انجام دهند، بهتر است از این عمل استفاده نکنند چرا که باعث دوگانگی تارهای ابروی آن ها می شود.

عوارض کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو نیز همانند اعمال جراحی دیگر عوارض و فواید خاص خود را دارد.از عوارض کاشت ابرو می توان :

 • خونریزی : پس از هر عمل جراحی احتمال خونریزی وجود دارد که در این شرایط پزشک شما داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، موترین و داروهای ضد التهابی استروئیدی برایتان تجویز می کند و باید زیر ایشان از آن ها استفاده کنید.
 • تورم : ممکن است قسمت کاشت شده متورم شود اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می توانید از کمپرس آب گرم برای از بین بردن این تورم ها استفاده کنید؛ در ضمن باید از انجام هرگونه حرکات شدید مانند دویدن و خم شدن تا چند ساعت پس از عمل خودداری کنید.
 • خارش : احتمال احساس خارش در ناحیه کاشت شده وجود دارد اما لازم به ذکر است که خارش از نشانه های ترمیم زخم شما است؛ قراردادن کمپرس آب سرد یا پد ملایم بسیار کمک کننده است و در صورت نیاز می توانید از داروی آنتی هیستامین برای درمان استفاده کنید.
 • بی حسی : به این دلیل که پزشکان برای بی حسی منطقه مورد نظر از داروهای موضعی بی حس کننده استفاده می کنند، ممکن است شما دچار بی حسی در ناحیه کاشت شوید؛ اما نگران نشوید چرا که این بی حسی کاملا طبیعی است و با گذر زمان از بین می رود.
 • ریزش موقت مو : در ناحیه بالا یا زیر خط بخیه ریزش ممکن است اتفاق بیفتد اما کاملا موقتی است و پس از گذشت 3 الی 4 ماه دوباره شاهد کاشت ابروهایتان خواهید بود.
 • پوسته پوسته شدن : در ناحیه کاشت در اطراف فولیکول های مو کاشته شده پوسته پوسته می شود که این امر پس از مدت 5 الی 14 روز پس از عمل از بین می رود و شما می توانید پس از شستشو از ژل آلوئه ورا استفاده کنید.
 • قرمز شدن : احتمال دارد که افراد شاهد قرمزی و لکه ها و جوش های قرمز در پوستشان شوند که این عارضه پس از گذشت چند روز از بین می رود.
 • فولیکولیت یا التهاب فولیکول های مو : گاهی اوقات فولیکولیت هایی همانند جوش یا آکنه در محل زخم مشاهده می شود که می توان برای از بین بردن آن پارچه خیس را به مدت 15 دقیقه روی التهاب قرار دهید و یا از پماد آنتی بیوتیک به صورت روزانه برای درمان استفاده کنید.
 • احساس درد : همانند هر عمل دیگری، این عمل زیبایی نیز با درد همراه است که شما می توانید هنگام خواب دو بالش زیر سر یا یک حوله لوله ای زیر گردن خود قرار دهید.
 •  بروز عفونت : بروز عفونت از دیگر عوارض است که شما باید پس از عمل خود از آنتی بیوتیک به صورت روزانه استفاده کنید.
 • رشد سریع ابرو : از دیگر مواردی که باعث آزرده خاطر شدن افراد است رشد سریع ابروهایشان است که در این صورت باید به طور دائم آن ها را مرتب کنند.کاشت ابرو به روش SUT

را نام برد؛ این عوارض نام برده شده به طور معمول سریع از بین می رود اما در صورت ناپدید نشدن باید با پزشک خود در تماس باشید و به او مراجعه کنید و در صورت نیاز از داروهایی که پزشکتان برایتان تجویز می کند استفاده کنید.

فواید کاشت ابرو

فواید کاشت ابرو سبب جذب مردم به خصوص بانوان شده است که یکی از این فواید، کاشت سریع آن است که مردم می توانند در یک جلسه به مدت چند ساعت، توسط پزشک خود آن را انجام دهند؛ از دیگر فواید این عمل، طبیعی بودن آن است؛ ابروی شما پس از پیوند و کاشت کاملا طبیعی و زیبا به نظر می آید؛ مزیت دیگر این عمل ماندگاری بالای آن است که کاملا طبیعی باقی می ماند و دوام بالایی دارد.

هزینه کاشت ابرو در ونک

آن گونه که بیان شد هزینه کاشت ابرو در ونک به موارد متفاوتی بستگی دارد؛ لازم به ذکر است که بعضی از مراکز با قیمت بسیار ارزان و ابزار های نامناسب و بی کیفیت این کار را برای شما انجام می دهند اما در درجه اول باید کیفیت کار در نظر گرفته شود تا شما با کمترین عوارض رو به رو شوید؛ موردی که بسیار حائز اهمیت است وسعت ریزش ابروی شماست که تعیین کننده هزینه کاشت ابرو شما است؛ این مسئله به این معنی است که شما اگر به گرافت های بیشتری برای محل کاشت نیاز داشته باشید، مدت عمل شما طولانی خواهد بود و هزینه کاشت شما بیشتر خواهد شد؛ ضمنا انتخاب مرکز کاشت ابرو کار آسانی نیست و به تحقیق نیاز دارد چرا که مرکز کاشت ابرو باید دارای بهترین و به روز ترین دستگاه ها باشد.

کلام آخر

در این متن سعی کردیم تا در رابطه با هزینه کاشت ابرو در ونک با شما صحبت کنیم؛ از شما سپاس گزارم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید و در صورت اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید؛ امیدوارم بیشتر با هزینه کاشت ابرو آشنا شده باشید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23