تلفن مشاوره: 09120434397

تلفن کلینیک : 02188787439-02188201505

آدرس :تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

 

 

هزینه کاشت ریش به روش SUT

هزینه کاشت ریش به روش SUT

هزینه کاشت ریش به روش SUT

شاید برای شما هم سوال باشد هزینه کاشت ریش به روش SUT چقدر است، ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه کاشت به روشSUT آشنا کنیم، اندازه پر پشت بودن ریش و سبیل کاملا سلیقه بوده و معیار خاصی ندارد. و افرادی که به دلیل ژنتیک و هورمونی دارای تراکم پایین ریش هستند، در صورت عدم رضایت کاندید خوبی برای کاشت ریش هستند، و افرادی که به دلیل صدماتی مانند سوختگی دچار ریزش مو شده اند، می توانند برای ترمیم از کاشت ریش استفاده کنند، در تمامی موارد فرد باید دارای بانک مو مناسب برای کاشت ریش باشند.

کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل با موی طبیعی یک روش درمانی است، برای مردانی که با خالی بودن و مقطعی بودن صورت خود رنج می برند، می توانند کاشت ریش انجام بدهند،  از بین رفتن موهای صورت می تواند ریشه ارثی داشته باشد یا در نتیجه جراحت های حاصل از انجام عمل جراحی، سوختگی یا سایر انواع تصادف ها ایجاد شده باشد. برای بعضی مردان، داشتن ریش پر پشت یا سبیل یک علامت از مرد بودن و قدرت محسوب می شود. کاشت ریش و سبیل روش خوبی برای افراد فاقد ریش و سبیل است. همچنین افرادی که اسکار و یا جای جوش و زخم دارند هم می توانند از این روش سریع و طبیعی بهره ببرند.

با کاشت ریش و سبیل طبیعی، از نظر مردان اهمیت بسیار زیادی را دارد، در این حالت داشتن موهای صورت سالم بدون عیب و ایراد می تواند یک ظاهر مناسب برای مردان باشد، و ریش سبیل برای مردان دارای اعتماد به نفس است. گاهی اوقات مردان دارای ریش سبیل با تراکم مورد نظر خود نیستند.

کاشت ریش

نامزدهای کاشت ریش و سبیل:

کاشت ریش و سبیل  از سن 20 تا 22 سالگی که هورمون ها به سطح پایه خود می رسند، انجام داد. بهتر است کاشت سبیل در مردانی صورت گیرد که دوست دارند سبیل بزرگ و پر تراکم داشته باشند، اما موی ریش آنها نا منظم و کم تراکم است. ریش و سبیل در افراد سالمی که اصلا ریش ندارند یا در ریش خود قسمت های طاسی وجود دارد قابل انجام است. یکی از شایع ترین اقدامات کاشت موی ریش و سبیل در ناحیه دارای جای زخم است.

بهترین روش کاشت ریش

پزشک ابتدا با شما در خصوص مراقبت های قبل و بعد کاشت صحبت می کند، و از شما می خواهد فهرست کاملی از داروها و مکمل های که مصرف می کنید، در اختیار دکتر قرار دهید. شما باشد سه روز قبل کاشت مصرف داروهای ضد التهابی آسپیرین و مشروبات الکلی و دخانیات را باید کنار بگذارید. پزشک به منظور کاشت ریش از دو روش استفاده می‌کند که عبارتند از استخراج واحد فولیکولی یا کاشت مستقیم مو. اولین مرحله در فرایند کاشت مو مشاوره با پزشک است تا پزشک بتواند بهترین روش را با توجه به شرایط شما انتخاب کند و اطلاعات لازم در خصوص هزینه درمان و موارد دیگر را در اختیارتان قرار دهد. برای آنکه بتوانید به انتخاب بهترین روش ممکن بپردازید باید با هر دو روش‌هایی که برای کاشت ریش مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنا شوید و تفاوت‌های هر دو روش را بشناسید.

کاشت ریش به روش SUT

ریش و سبیل برای آقایان بسیار حائز اهمیت است و یکی از رکن های اساسی در زیبایی مردان به شمار می رود. که نبود یا کم بودن آن نوعی آزار دهنده و جلوه منفی را دارد. اما همانطور که می دانید کاشت مو با موی طبیعی یکی از خواسته های اصلی آقایان برای جبران کم مویی و یا خالی بودن صورت است.

یکی از روش هایی که پزشکان برای کاشت ریش استفاده می کنند از روش SUT است، دلایل زیادی وجود دارد که پزشکان از این روش برای کاشت ریش استفاده می کنند در واقع کاشت در این تکنیک‌ بدون کوتاهی مو، با خواب و زاویه طبیعی ریش و سبیل و مدل دلخواه و هم چنین با خط رویش، توسط تیم مجرب پزشکی کاشت مو انجام خواهد شد.

باید بدانید که کاشت ریش و سبیل به روش SUT جز بهترین و آخرین روش کاشت ریش و سبیل است، در این روش دیگر نیازی به جراحی های طولانی مدت، خونریزی شدید، درد و عوارض جانبی نبوده و صفر تا صد پروسه برداشت با دستگاه انجام می شود. این روش مزیت های دیگری مثل گرافت های برداشته شده کاملا سالم بوده، و آسیبی به گرافت های اطراف ناحیه مورد نظر وارد نمی شود.در نتیجه از تمامی و کلیت ظرفیت بانک مو می توان استفاده کرد همچنین باید بدانید که کاشت ریش به روشSUT  در یک جلسه انجام می شود.

مزیت کاشت مو به روش SUT

 • هیچ نیازی به استفاده از مواد بیهوش کننده، تیغ جراحی و دوران نقاهت طولانی نخواهد داشت.
 • به نسبت روش‌های سنتی دارای سرعت و دقت بالاتری است
 • می‌تواند خط رویشی طبیعی با تراکمی بسیار مناسب ایجاد نماید
 • روش کاشت مو SUT بسیار جدید و نوین بوده و تماماً توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می‌شود
 • هیچ نیازی به استفاده از مواد بیهوش کننده، تیغ جراحی و دوران نقاهت طولانی نخواهد داشت
 • به دلیل سرعت و دقت بالای دستگاه در یک جلسه قابل انجام است
 • به دلیل درد بسیار اندک رضایت بیماران در این روش بسیار بیشتر است.

کاشت ریش به روش SUT

مزایا کاشت مو به روش SUT

 • دون جراحی
 • بدون بیهوشی و تنها با بی حسی موضعی
 • بدون درد و خونریزی و جای اسکار
 • تراکمی بیش از سه برابر روش های دیگر
 • جلوگیری از خراب شدن فولیکول‌ های مو تا زمان کاشت (فریز کردن)
 • سرعت انجام پیوند به دلیل سرعت انتقال بالای فولیکول‌ های مو
 • کمترین تعداد جلسات ممکن (یک جلسه)
 • رعایت اصول بهداشتی بخاطر عدم دخالت دست در عمل
 • خط رویش طبیعی با تراکم بالا
 • نداشتن دوره‌ نقاهت

نکات مهم قبل از کاشت ریش

از شما خواسته می‌شود قبل از عمل کاشت ریش چند اقدام احتیاطی را انجام دهید، مثلاً ۱۰ روز قبل از کاشت ریش هیچ دارویی را که حاوی آسپیرین است، مصرف نکنید. همچنین نباید سه روز قبل از عمل از داروهای ضد التهاب استفاده کنید یا الکل بنوشید. مصرف قرص ویتامین C یک بار در روز به مدت یک هفته کامل قبل از عمل کاشت ریش به روند بهبود سریع‌تر شما کمک می‌کند. در روز مراجعه به کلینیک، نوشیدنی‌های کافئین دار (قهوه، چای، نوشابه و انرژی‌زا) مصرف نکنید. کافئین باعث افزایش خونریزی و حساسیت به داروها می‌شود.

دوران بهبود پس از کاشت ریش

پس از کاشت ریش حدود ۷ تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا پوست صورت به طور کامل بهبود پیدا کند  در برخی موارد حدود 2 تا 4 هفته طول می کشد، نکته مهمی که وجود دارد سرعت روند بهبودی در همه بیماران به یک شکل نیست اما در صورتی که شما از دستورات پزشک پیروی کنید، می توان به تسریع روند بهبودی خود کمک کنید. پوسته‌های کوچکی که در محل گیرنده مو به وجود می‌آید معمولاً حدود ۵ روز پس از کاشت ریش از بین می‌روند که در برخی از بیماران ممکن است این فرایند بیش از یک هفته طول بکشد. در صورتی که پس از کاشت ریش دچار هرگونه مشکلی شده باشید باید با پزشک خود صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند. به منظور افزایش موفقیت فرایند کاشت ریش باید از مراقبت‌ های پس از درمان پیروی کنید و بایدها و نبایدهای کاشت ریش و به خاطر داشته باشید:

 • ممکن است لازم باشد پس از کاشت ریش از محل کار خود مرخصی بگیرید تا تورم و التهاب صورت شما از بین برود.
 • باید تا حد امکان در ناحیه دهنده و صورت خود را تمیز نگه دارید تا ریسک بروز عفونت و سایر عوارض جانبی به حداقل برسد. در صورت بروز هرگونه مشکلی باید با پزشک خود مشورت کنید.
 • از دست زدن به صورت خود به منظور خاراندن یا دستکاری کردن موهای پیوند شده خودداری کنید.
 • باید از انجام دادن فعالیت جسمانی شدید خودداری نمایید تا دچار عوارض حاصل از درمان نشوید.
 • از قرار دادن صورت خود در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید زیرا نور آفتاب ریسک بروز خارش و تورم و درد را افزایش می‌دهد.
 • بیمار پس از کاشت به مدت شش روز نباید با آب تماس داشته باشد.
 • به هیچ وجه بر خلاف دستورات پزشک از داروهای رقیق کننده و داروهای مشابه استفاده نکنید. زیرا ریسک بروز خونریزی را افزایش می‌دهند. تنها دارویی که باید از آن استفاده کنید آنتی بیوتیک است که توسط پزشک و با هدف پیشگیری از بروز عفونت تجویز شده است.
 • از انجام دادن فعالیت های جسمانی مثل شنا یا دوش آب گرم  و سونای خشک و بخار جلوگیری کنید.
 • حداقل تا چند روز از استعمال دخانیات خودداری کنید زیرا تنباکو ریسک طولانی شدن دوران بهبود را افزایش می‌دهد.
 • نباید یک الی دو هفته صورت خود را اصلاح کنید.

مراقبت بعد از کاشت ریش

ده روز بعد از عمل ریش های خود را باید با قیچی کوتاه کنید و تا 8 روز نباید ریش خود را کوتاه کنید، و همچنین هنگام جویدن زیاد نباید سر خود را تکان دهید، بعد از سه هفته مانند کاشت مو موهای کاشته شده می ریزند، ین مسئله طبیعی است. سپس موی ریخته شده پس از 4 تا 6 ماه بار دیگر ظاهر می شود و کیفیت موی کاشته شده نیز در عرض دو سال بهتر می شود. تفاوت موهای پیوند زده ریش نیز خیالتان راحت باشد چون موهای کاشته شده در ناحیه ریش و سبیل را نمی توان با چشم مسلح از موهای اصلی ریش و سبیل آن فرد تشخیص داد. بنابراین نتایج کاملا طبیعی و دائمی است. و همینطور داروهایی توسط پزشک به شما داده اند باید طبق دستور مصرف کنید، و شستشو صحیح صورت اهمیت زیادی دارد، از قرار دادن یخ روی صورت جلوگیری کنید و در معرض مستقیم خورشید قرار نگیرید. برای جلوگیری از تورم باید به حالت نیم خیز بخوابید به این ترتیب باید به مدت ۳ یا ۴ شب ۳ یا ۴ عدد بالش را زیر سر خود قرار دهید یا آنکه از ناحیه کمر، بدن شما در زاویه ۴۵ درجه قرار بگیرد و لم بدهید.

مراقبت بعد از کاشت ریش

هزینه کاشت مو به روش SUT

جدیدترین روش و بهترین مدل کاشت ابرو محسوب می شود، تحولی نو در پیوند موی طبیعی و قابل رشد برای سر و ریش و همینطور ابرو و مژه که با تراکمی بسیار بالا و خواب و خط رویش بسیار طبیعی انجام می شود. در این روش دیگر نیازی به جراحی نیازی نیست، و همینطور خونریزی و درد، عوارض شدید نبوده صفر تا صد پروسه برداشت گرافت ها با دستگاه انجام می شود. گرافت ها کاملا سالم برداشته می شوند، و آسیبی به گرافت های اطراف زده نمی شود. هنگامی که بحث کاشت مو پیش می آید بعد از پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو یکی از فاکتورهای مهم هزینه است. هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین جهت دارای نوسان است. یکی از این عوامل روشی است که برای کاشت انتخاب می کنید که هزینه هر روش متفاوت است. گزینه بعدی شناسایی الگوی ریزش مو و تعداد گرفت های مورد نیاز برای کاشت است. هزینه کاشت مو به روشsut  بستگی به وسعت ریزش موی فرد دارد.

چه کسانی برای کاشت ریش مناسب هستند ؟

به طور ژنتیکی سبیل و ریش آنها رشد نمی کند یا ریش آنها کم پشت است و یا قسمتی از آن خالی است.

قسمتی از ریش صورت آن‌ها به دلیل زخم یا سوختگی و یا بخیه رشد نمی‌کند. ریش پراکنده‌ای دارند و دوست دارند خط ریش مرتبی داشته باشند.

کلام آخر

هزینه کاشت مو به روش SUT بسته به کیفیت و تراکم مویی که باید کاشته شود دارد متفاوت است، و همچنین طبق آزمایشات لازم قبل از عمل تصمیم نهایی انتخاب روش کاشت ریش با پزشک است، و بعد از تحقیقات لازم و اطمینان به پزشک، اقدام به کاشت ریش نمایید، ممنون که تا انتهای مقاله هزینه کاشت ریش به روش SUT همراه ما بودید، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شماره های گذاشته شده داخل سایت با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران تهران ونک

گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23