هزینه لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر است ؟ چه عواملی بر روی هزینه لیفت ابرو با نخ تاثیر می گذارد ؟ امروزه بالا کشیدن ابرو ها با استفاده از نخ که در برخی از مواقع به عنوان لیفت پیشانی نیز در افراد شناخته شده است ، این روش زیبایی با هدف بالا کشیدن ابرو های افراد به منظور بهبود ظاهر آن ها انجام می شود ، افرادی که به دلایل مختلف پیشانی پر چروکی را دارند می توانند با لیفت ابرو های خود با نخ این مشکل را برطرف کنند .

در این عمل زیبایی پوست های اضافی که موجب ایجاد چین و چروک در اطراف چشم و یا پیشانی ها شده است با استفاده از نخ های مخصوص لیفت می شوند ، به طور کلی با بالا رفتن سن عضلات نیز ضعیف تر می شوند و پوست ، کلاژن و قابلیت ارتجاعی خود را کمی از دست می دهند ، در آخر نیز چین و چروک و افتادگی ابرو در افراد ایجاد می شود ، باید بدانید که افتادگی ابرو ها با استفاده از عمل های جراحی ممکن است ولی عوارض نگران کننده ای را برای افراد ممکن است به همراه داشته باشد در حالی که روش های غیر جراحی دیگر مانند لیفت ابرو با نخ وجود دارد که یک روش ایمن و موثر تر برای افراد می باشد . در ادامه قصد داریم شما را با لیفت ابرو و هزینه لیفت ابرو با نخ آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

لیفت ابرو چیست ؟

به طور کلی تغییر کلی حالت ابرو ها برای ایجاد تعادل در صورت افراد و همچنین تغییر حالات چهره و به وجود آوردن یک نمای متفاوت و زیبا در چشم ها مانند درشت تر جلوه دادن ابرو ها و باز تر نشان دادن آن ها می شود ، در بسیاری از موارد برای تغییر حالت های ابرو زنان و شکل ابرو ها افراد اقدام به انجام برخی از کار مانند میکروبلیدینگ و یا تتو می کنند . در سال های گذشته با توجه به روند تغییرات زیبایی در افراد آقایان نیز در ابرو های خود تغییراتی را به وجود می آورند که البته هر فردی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت بسیاری می دهد می تواند در صورت خود تغییراتی را ایجاد کند که به افراد توصیه می شود که این تغییرات به وجود آمده توسط یک پزشک جراح متخصص و با روش های مناسبی برای شما انجام شود .

لیفت ابرو چیست ؟

با گذشت زمان و بالا رفتن سن عضلات پیشانی شروع به ضعیف و شل شدن می کند و در آخر نیز موجب افتادگی ابرو ها در افراد می شود ، این وضعیت چهره افراد را به طور دائم به صورت بی حال و خسته نشان می دهد ، از طرفی هم سایه ابرو ها بر روی چشم موجب می شود که تصویری خشمگین را در افراد ایجاد کند ، پس برای از بین بردن این سایه ها و به وجود آوردن یک چهره جوان و شاداب باید از روش زیبایی لیفت ابرو با نخ استفاده کنید .

 

دلایل انجام لیفت ابرو

به طور کلی با گذشت زمان و افزایش سن با توجه به این که پوست صورت افراد حالت کشسانی خود را به کم کم از دست می دهد و کمی شل تر می شود ، این مسئله موجب می شود که پوست یک حالت خسته و عصبانی را داشته باشد و از جذابیت ظاهری شما کاسته شود ، همچنین برخی از افراد به دلیل یک سری مسائل مانند مسائل ژنتیکی حالت چهره آن ها همیشه یک حالت اخمو را به خود می گیرد که باعث ایجاد چین و چروک های بیشتر در صورت افراد می شود .

پس می توان کفت که بالا بردن ابرو ها برای افراد که یکی از افراد گفته شده در زیر را مد نظر دارد بسیار مناسب می باشد :

 • برطرف نمودن حالت اخم و عصبانیت در چهره افراد
 • داشتن چشم هایی باز به همراه داشتن پلک بلند
 • بیشتر شدن اعتماد به نفس در افراد

هزینه لیفت ابرو با نخ

به طور کلی هزینه لیفت ابرو با نخ به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل روش انجام این عمل جراحی ، پزشکی که برای انجام این عمل جراحی برای خود انتخاب می کند ، تجهیزات جانبی مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی ، کلینیک و یا بیمارستانی که این عمل جراحی را در آن انجام می دهید می باشد ، پس برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد این که هزینه لیفت ابرو با نخ برای شما چقدر می باشد ؟ حتما در جلسات مشاوره خود از پزشک جراح زیبایی خود در مورد هزینه های این روش سوال بپرسید ، با توجه به این موضوع که این عمل زیبایی معمولا به عنوان یک عمل زیبایی در افراد شناخته شده است و نه درمانی بیمه ها هزینه این عمل جراحی را پرداخت نمی کنند . با این وجود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها می توانید با شرکت بیمه خود صحبت داشته باشید ، در ادامه شما را با برخی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه لیفت ابرو با نخ آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

تاثیر نوع نخ ها در هزینه لیفت ابرو با نخ

به طور کلی نخ هایی که در این روش زیبایی استفاده می شود انواع مختلفی را دارند و مدت زمان ماندگاری و میزان قابلیت آن ها در لیفت متفاوت می باشد .

 • از نخ های صاف و بدون خار نخ های مونو گروهی می باشند که تاثیر این نوع از نخ ها در سفت کردن پوست می باشد و تاثیر بسیاری بر روی لیفت ابرو ها ندارد و بیشتر شدن و آویزان بودن پوست افراد را درمان می کند ، به همین دلیل برای سفت تر شدن و از بین بردن چروک های پوست از این نخ ها به طور همزمان با نخ های خار دار استفاده می کنند ، این نوع از نخ ها به نقاطی از پوست شما متصل می شوند تا بتوانند در جای خود به خوبی ثابت بمانند .
 • نخ های کاگ و یا خاردار نخ هایی می باشند که مانند یک قلاب در چین و چروک ها گیر می کنند و بر خلاف نخ های مونو هیچ نیازی به نقطه لنگر و ثبات ندارند و به وسیله خار هایی که دارند در پوست افراد قرار داده می شوند .
 • نخ های پیچ دارو از دو نخ های گفته شده در بالای مقاله گران تر می باشند و برای مشکلاتی مانند پر نمودن فرو رفتگی های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد ، اگر در این روز از دو نخ پیچیده استفاده شود خاصیت حجم دهندگی آن بسیار بالاتر می رود و به اصطلاح به آن مولتی اسکرو نیز گفته می شود که قدرت تاثیر گذاری بسیار بالایی را نسبت به نخ های تکی پیچ دار قطعا دارند .

تولید کلاژن در اطراف نخ ها موجب دمان چروک ها و شیار های زیر پوستی در افراد می شود .

هزینه لیفت ابرو با نخ

 

تاثیر تعداد نخ ها در هزینه لیفت ابرو با نخ

تعداد نخ های مورد استفاده در این روش زیبایی توسط پزشک جراح و با توجه به نوع پوست شما و نیاز پوست به درمان و همچنین نخ مورد استفاده شده شما کاملا بستگی دارد .

 • روش لیفت ابرو کلاسیک : در این روش زیبایی هشت نخ کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد که به طور یک طرفه در پوست افراد قرار می گیرد که نخ های مورد استفاده از نوع کاگ می باشند و موجب تحریک کلاژن سازی در پوست نیز می شود و به طور کلی به مدت یک سال ماندگاری دارند .
 • لیفت با نخ دوبل : در این روش زیبایی از نخ های کوتاه و بلند و یا ماگ و یا خاردار به طور همزمان و به تعداد دوازده نخ مورد استفاده قرار می گیرد ، این نخ های مورد استفاده در چهار ماه جذب بدن می شوند ولی آثار لیفت به مدت یک سال باقی می ماند .

به طور کلی هزینه لیفت ابرو با نخ ممکن است در شهر های بسیار بزرگ مانند پایتخت نسبت به دیگر شهر های کوچک کمی گران تر باشد که می تواند به دلیل افراد متقاضی بیشتر پزشکان ماهر تر و یا خدمات ارائه شده بهتری را به افراد بدهند .

افراد مناسب برای لیفت ابرو با نخ

امروزه لیفت ابرو با استفاده از نخ یکی از بهترین روش های موجود برای بر طرف نمودن چین و چروک های پیشانی و همچنین موجب بالا بردن پلک ها نیز می شود ، اما قطعا برای همه افراد این روش بهترین روش موجود نمی باشد ، انجام این عمل جراحی به افراد توصیه می شود که سن آن ها بین 30 الی 50 سال باشد و نشانه های پیری مانند افتادگی و شلی در آن نیز مشاهده می شود . انجام این روش جراحی را به افراد زیر توصیه نمی کنیم :

 • افرادی که پوست آن ها نازک می باشد
 • افرادی که چربی پوست زیادی را دارند .
 • افرادی که پوست زاویه فک آن ها یک حالت کیسه ای را دارد .

لیفت ابرو برای افراد چگونه انجام می شود ؟

برای انجام این عمل زیبایی پزشکان جراح می توانند از بی هوشی های عمومی و یا بی حسی های موضعی استفاده کنند ، به طور کلی برای بالا بردن ابرو ها با توجه به شرایط و هدف نهایی فرد مراجعه کننده یکی از روش های انواع لیفت ابرو با نخ برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، این عمل جراحی روش های مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود :

لیفت ابرو ها با استفاده از نخ معلق : همان طور که از نام این روش زیبایی پیدا است در این روش زیبایی از یک سری نخ هایی استفاده می شود که با استفاده از بی حسی های موضعی وارد پوست فرد مراجعه کننده می شود که نتیجه این روش زیبایی برای افراد به مدت یک یا دو سال ماندگار می باشد .

لیفت ابرو ها با استفاده از نخ های ثابت : در این روش زیبایی نسبت به روش قبلی ماندگاری بیشتر را دارد ، در این روش پوست های اضافی قسمت پیشانی نیز برداشته می شود و با وجود اینکه میزان کبودی در این روش زیبایی بیشتر می باشد اما نتیجه آن برای افراد مطمئن تر می باشد .

به طور کلی مدت زمان این عمل زیبایی با توجه به روشی که برای بالا کشیدن ابرو برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین آیا یک عمل جراحی زیبایی دیگری هم همزمان با این عمل جراحی صورت می گیرد یا خیر کاملا متفاوت می باشد .

 

مراقبت های بعد از بالا کشیدن ابرو

برای این که از نتیجه این عمل زیبایی به خوبی راضی باشید شما باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد :

 • نخ های بخیه ای که برای زخم های شده مورد استفاده قرار گرفته شده است معمولا بعد از گذشت یک هفته توسط پزشک جراح برداشته می شود .
 • بعد از انجام این عمل زیبایی معمولا هیچ دردی را در نواحی پیشانی خود احساس می کنید که وجود کمی کبودی و تورم به مدت 10 روز بعد از انجام این عمل جراحی کاملا طبیعی است ، این عوارض معمولا بعد از گذشت 2 هفته به طور کامل بهبود پیدا می کنند ، در صورتی که این مسائل به خودی خود بهبود پیدا نکردند حتما باید شرایط خود را با پزشک جراح خود در میان بگذارید .
 • برای کمتر شدن اثرات تورم و کبودی شما می توانید به صورت کاملا منظم باید از کیسه های یخ استفاده کنید .

اینکه شما تا چه زمانی می توانید به انجام یک سری فعالیت های روزمره خود برگردید کاملا به نظر پزشک جراح و همچنین شرایط شما بستگی دارد ، همچنین اگر تنها بالا کشیدن ابرو هارا با نخ انجام داده باشید بسیار سریع تر درمان خواهید شد اما به طور کلی باید گفت که:

 • در روز اول شما می تواند پیاده در اطراف خانه را داشته باشید .
 • در روز دوم بعد از جراحی با فشار آب ملایم دوش بگیرید .
 • به مدت یک هفته بعد از عمل جراحی شما می تواند به زندگی روزمره خود برگردد ولی فعالیت های سنگین را انجام ندهید ، در صورتی که نگران تورم و کبودی های ناشی از انجام این عمل جراحی زیبایی هستید می توانید از لوازم های آرایشی که پزشک جراح به شما تجویز می کند حتما استفاده نمایید .
 • شما می توانید به مدت یک الی دو هفته بعد از انجام این عمل جراحی به فعالیت هایی که قبل از عمل جراحی انجام می دادبد را انجام دهید و دارو های مسکنی که توسط پزشک جراح تجویز شده می شود .
 • به مدت دو الی 4 هفته بعد از عمل جراحی می توانید کم کم به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهید .

مزایای لیفت ابرو با نخ

به طور کلی کشیدن ابرو ها برای جوانسازی صورت افراد یک روش کاملا بی خطر و جایگزین عمل جراحی لیفت ابرو است ، انجام لیفت ابرو یک نوع جراحی بسیار کم ریسک برای جوان سازی چهره در افراد است ، به طور کلی کشیدن ابرو ها به وسیله نخ به این دلیل نسبت به دیگر عمل های جراحی محبوبیت دارد که بعد از عمل جراحی هیچ نیازی به مراقبت های معمولی ندارید و فردی که لیفت ابرو با نخ را انجام داده باشد به راحتی بعد از عمل جراحی می تواند به خوبی رانندگی کند و با به کار های روزمره خود رسیدگی کند .

 • این روش زیبایی نسبت به دیگر روش های بالا کشیدن ابرو بسیار کم خطر می باشد .
 • دیگر نیازی به رعایت موارد خاصی قبل از عمل جراحی خود ندارید .
 • نیازی به مراقبت های ویژه بعد از انجام این عمل جراحی ندارید
 • قابل مشاهده بودن اثرات درمان بلافاصله بعد از عمل جراحی خود
 • ماندگاری اثر درمان به مدت چند سال بعد از عمل
 • هیچ زخمی بر روی پوست شما باقی نمی ماند
 • قابلیت انجام دوباره این عمل جراحی بدون هیچ گونه عوارض خاص

مزایای لیفت ابرو با نخ

 

عوارض لیفت ابرو با نخ

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در این عمل جراحی نیز مشابه با هر عمل جراحی زیبایی دیگر نمی توان هیچ عوارض جانبی را برای افراد در نظر گرفت ، مخصوصا اگر بالا کشیدن ابرو های شما توسط یک پزشک جراح ماهر انجام نشود ، با وجود تمامی این ها عوارض لیفت ابرو با نخ نسبت به دیگر روش های جراحی بسیار کمتر می باشد ، به دلیل این که احتمال آسیب رساندن به عروق پیشانی و صورت بسیار کمتر می باشد .

اما مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید انتخاب یک پزشک جراح ماهر برای انجام این روش زیبایی می باشد ، همچنین پزشک جراحی زیبایی باید به جراحی تمامی اجزای صورت به خوبی مسلط و ماهر باشد که این موضوع موجب می شود خطر آسیب رساندن به اعضای صورت در افراد به صفر برسد .

کلام آخر

همان طور که گفته شد لیفت ابرو با نخ یکی از بهترین روش های زیبایی است که می تواند به زیبا تر شدن چهره افراد کمک بسیاری کند ، به طور کلی کشیدن ابرو با با نخ موجب شاداب تر شدن صورت افراد نیز می شود ، پس انجام این روش می توانید زیبایی و شادابی را به چهره خود هدیه دهید ، از این که ما را تا آخر مقاله هزینه لیفت ابرو با نخ همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر  یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.