هزینه تزریق چربی به سینه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه تزریق چربی به سینه آشنا کنیم. افرادی که دارای سینه های کوچک، افتاده، شل و … می باشند، می توانند با استفاده از تزریق چربی به سینه این مشکلات را درمان کنند. همه افراد به دنبال زیبایی و زیباتر شدن می باشند. تزریق چربی به سینه یکی از درمان های زیبایی می باشد که بین بانوان بسیار محبوبیت دارد. این روش تنها برای زیبایی نیست، بلکه افرادی به دلایلی مانند سرطان مجبور به برداشتن سینه های خود می شوند، این افراد می توانند از طریق این روش سینه های دلخواه خود را به دست آورند.

تزریق چربی به سینه چیست؟

افراد به دلایل گوناگون از روش تزریق چربی به سینه استفاده می کنند. این روش هم جنبه درمانی دارد و هم جنبه زیبایی. جنبه زیبایی این روش برای کسانی به کار می رود که دارای سینه های کوچک، شل، افتاده و … می باشند می خواهند دارای سینه هایی بزرگ تر باشند ولی جنبه درمانی شامل کسانی می شود که به دلایلی مانند دچار شدن به سرطان مجبور به برداشت بافت سینه خود شده اند. در این صورت می توانند با مراجعه به پزشک و تزریق چربی به سینه، سینه های خود را بزرگ تر کنند.

چگونگی تزریق چربی

برای تزریق چربی به نواحی مورد نیاز افراد، پزشک نخست محلی را که قرار است چربی از آنجا برداشته شود تعیین می کند. بعد از تعیین محل مورد نظر میزان چربی مورد نیاز را از آن محل برداشت می کند. پزشک شما بعد از زدن برش کوچکی در محل مورد نظر با استفاده از لوله هایی، چربی مورد نیاز را از بدن شما برداشت می کند. پزشک چربی ها را با استفاده از تجهیزات مناسبی از خون و مواد بی حس کننده جدا می کند و بعد از جدا سازی چربی ها نوبت به تزریق می رسد.

پزشک بعد از جدا سازی، میزان دقیق چربی لازم را در سرنگ های بسیار ظریفی می ریزد و بعد از ریختن در سرنگ تزریق چربی به صورت، سینه و یا هر محلی که نیاز به تزریق دارد، انجام می دهد . تمامی مراحل تزریق چربی از برداشت چربی تا تزریق آن به محل مورد نظر، بسیار دقت می خواهد. به دلیل سلول های حساس چربی باید دقت فراوانی در تمامی مراحل به کار رود. پس سعی کنید برای انجام تزریق چربی به یک دکتر مجرب و خوب مراجعه کنید تا بتواند شما را به نتیجه مورد نظر و مطلوب خود برساند، تا همچنین شما دچار خطرات و عوارض بعد از تزریق چربی نشوید.

کاربرد تزریق چربی

از کاربرد های تزریق چربی می توان به تزریق چربی زیر چشم، تزریق چربی به لب، تزریق چربی به گونه، اطراف چشم، قسمت هایی از صورت که دچار کاهش حجم شده اند و قسمت هایی از بدن مانند پشت دست ها، سینه، واژن و … اشاره کرد.

تزریق چربی به سینه چیست؟

عوارض تزریق چربی

تزریق چربی مانند بقیه درمان ها دارای عوارضی می باشد. بعد از تزریق چربی ممکن است بیمار احساس درد در ناحیه درمان داشته باشد که می تواند در این صورت مسکن استفاده کند. البته این درد بسیار نمی باشد و قابل تحمل است. بعد از انجام تزریق چربی، ناحیه درمان دچار تورم و کبودی می شود که این عارضه موقتی است و بعد از دو هفته از بین می رود. برای کاهش تورم و درد می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. بعد از کاهش تورم تا چند ماه بعد از تزریق می توانید نتیجه را مشاهده نمایید.

در صورت غیر متخصص بودن پزشک و مراجعه به کلینیکی نامعتبر ممکن است درصدی از چربی به دلایلی مانند تجربه نداشتن پزشک و آسیب دیدن سلول های چربی هنگام آماده سازی آن جذب شود. این عارضه در زمانی رخ می دهد که پزشک مهارت کافی ندارد و سلول های چربی آسیب می بیند به همین دلیل درصدی از چربی جذب می شود و نیاز به تزریق مجدد می باشد.

امکان ایجاد عفونت در ناحیه برداشت چربی وجود دارد. این عارضه هنگامی اتفاق می افتد که نکات بهداشتی در مرحله استخراج چربی رعایت نشود. همچنین تماس زیاد چربی با محیط نیز می تواند سبب عفونت شود. همچنین امکان ایجاد آمبولی نیز وجود دارد. از دیگر عوارض تزریق چربی، ایجاد ناهمواری در محل تزریق می باشد. اگر پزشک شما مهارت کافی را نداشته باشد این عارضه امکان پذیر خواهد بود.

از دیگر عوارض تزریق چربی به سینه می توان به عدم تقارن اشاره کرد. البته این عدم تقارن ممکن است بعد از کاهش تورم از بین برود ولی در مواردی نیز از بین نخواهد رفت و دلیل این عارضه نیز بی تجربگی پزشک می باشد. اکثر عوارضی که امکان دارد اتفاق افتد بستگی به تجربه و تخصص و مهارت پزشک شما دارد. پس تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین دکتر و بهترین کلینیک تزریق چربی مراجعه نمایید.

اقدامات لازم قبل از تزریق چربی به سینه

 • از مهمترین اقدامات تزریق چربی به سینه مراجعه به بهترین پزشک و بهترین کلینیک برای انجام تزریق می باشد.
 • آزمایشات تجویز شده توسط پزشک خود را انجام دهید.
 • یک هفته قبل از انجام تزریق چربی از استعمال دخانیات و مصرف الکل دوری کنید، زیرا این امر سبب کند شدن روند بهبود شما می شود.
 • دو هفته قبل از تزریق از داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن و هر آنچه سبب رقیق شدن خون شما و افزایش خونریزی شما می شود، استفاده نکنید.
 • قبل از مراجعه به پزشک استحمام کنید، زیرا ممکن است حمام کردن تا مدتی بعد از عمل برای شما ممنوع باشد.
 • اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید و یا اگر دارای بیماری خاصی می باشید، حتما قبل از انجام هرگونه تزریق چربی به پزشک خود اطلاع دهید.
 • اگر به دارویی حساسیت و یا آلرژی دارید، باید پزشک خود را در جریان بگذارید.
 • اگر دارای بیماری های عفونی مانند ایدز، هپاتیت و … می باشید حتما قبل از انجام تزریق به پزشک خود اطلاع دهید.
 • اگر قبل از انجام تزریق فعلی از روشی دیگر استفاده کرده اید، باید پزشک خو را در جریان بگذارید.
 • به هیچ عنوان برای تزریق چربی ناشتا نباشید. سعی کنید قبل از انجام این کار غذایی سبک میل کنید.

اقدامات لازم بعد از تزریق چربی به سینه

 • بعد از انجام تزریق چربی به سینه به محل درمان هیچ فشاری وارد نکنید، زیرا این امر سبب جا به جایی چربی های تزریق شده می شود.
 • برای کاهش تورم و کبودی می توانید از کمپرس سرد در ناحیه درمان استفاده کنید.
 • هنگام خواب سعی کنید سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید و سعی کنید طوری بخوابید که به محل درمان هیچ فشاری وارد نشود.
 • بعد از گذشت ۲۴ ساعت بعد تزریق می توانید استحمام کنید ولی از فشار و ماساژ ناحیه درمان خودداری کنید.
 • داروهای تجویزی از سوی پزشک خود را به طور مرتب مصرف کنید.
 • در صورت مشاهده علائم غیر عادی هر چه سریع تر به پزشک خود اطلاع دهید.
 • اگر دچار درد و تورم ناگهانی همراه با تب و لرز در دو هفته اول شدید حتما به پزشک خود مراجعه نمایید.
 • از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن تا چند هفته بعد از تزریق چربی به سینه استفاده نکنید.
 • سعی کنید تا مدتی بعد از تزریق چربی به سینه در معرض آفتاب قرار نگیرید و از آب داغ استفاده نکنید.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی

برای رسیدن به نتیجه مطلوب بعد از انجام تزریق چربی و کاهش یافتن عوارض بعد از انجام این کار، باید به بهترین دکتر تزریق چربی و همچنین بهترین کلینیک تزریق چربی مراجعه نمایید. ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه عبارت اند از :

 • مدرک معتبر و تخصص پزشک از دانشگاه معتبر، یکی از ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی می باشد. در صورت مراجعه به پزشک مدرک ایشان را بررسی کنید.
 • مراجعه کنندگان یک پزشک خوب همواره از ایشان راضی هستند، پس سعی کنید قبل از مراجعه به پزشک، از بیماران قبلی ایشان میزان رضایت آن ها از پزشک را بپرسید.
 • تجربه و مهارت زیاد از دیگر ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی می باشد. هرچقدر تجربه دکتر شما بیشتر باشد، نتیجه عمل شما موفق تر خواهد بود. قبل از انجام تزریق، درمان های موفق قبلی ایشان را مشاهده نمایید.
 • یک پزشک خوب همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد و در هر حال اول سلامت بیماران خود مهم می باشد و بعد منافع خود پزشک.
 • بهترین پزشک زمان مناسبی را صرف بیماران خود می کند. اگر بیماران وی سوالی داشته باشند با صبر و حوصله و اخلاقی مناسب و خوب به سوالات آن ها پاسخ می دهد و بعد از عمل نیز در دسترس می باشد.
 • یک دکتر خوب در کلینیکی فعالیت می کند که دارای تجهیزات پیشرفته باشد و همچنین مکانی با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه کسی می باشد که قبل از انجام این کار جلسه مشاوره ای را برای بیمار خود برگزار کند تا نکات لازم در رابطه با درمان را به او توضیح دهد و همچنین انتظارات بیمار خود را گوش دهد.
 • بهترین دکتر تزریق چربی به سینه کسی است که در قبال خدمات با کیفیتی که در اختیار بیماران خود قرار می دهد، هزینه های مناسبی را دریافت نماید.
 • همچنین یک دکتر خوب همواره تلاش می کند از تکنیک ها و روش های به روز برای خدمت رسانی استفاده کند و همچنین علم خود را در همه حال به روز نگه می دارد.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی

کاندیدای نامناسب تزریق چربی به سینه

اکثر افراد می توانند از روش تزریق چربی به سینه استفاده کنند، ولی افرادی نیز می باشند که مناسب استفاده از این روش نیستند. این افراد کسانی هستند که به بیماری زمینه ای خاصی مبتلا می باشند، افرادی که باید داروهایی مانند آسپرین مصرف کنند، این داروها سبب افزایش خونریزی می شود به همین دلیل برای انجام تزریق می تواند خطرناک باشد، افرادی که به داروهای بی حسی آلرژی دارند و حساسیت نشان می دهند، افرادی که از سیگار و الکل استفاده می کنند.

همچنین افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند و افرادی که دارای اختلالات متابولیسم چربی می باشند و از چربی کافی برخوردار نمی باشند و کسانی که دارای بیماری های خونی هستند، افراد مناسبی برای انجام تزریق چربی به سینه نمی باشند. اگر دارای یکی از موارد بالا می باشید باید حتما قبل از انجام این روش به پزشک خود اطلاع دهید.

هزینه تزریق چربی به سینه

هزینه تزریق چربی به سینه ثابت نمی باشد و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این که شما از چند روش برای تزریق چربی به سینه استفاده کنید، در هزینه تزریق چربی به سینه تاثیر گذار می باشد. همچنین مقدار تزریق چربی نیز در هزینه تاثیر گذار است. اگر شما مقدار زیادی چربی برای تزریق بخواهید، زمان بیشتری برای این کار نیاز است، همچنین نواحی که به آن چربی تزریق می کنید نیز در هزینه تزریق چربی به سینه تاثیر گذار است.

اگر نواحی درمان بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر می باشد. از دیگر عوامل وابسته به هزینه می توان به کلینیک و پزشک اشاره کرد. مراجعه به یک کلینیک معتبر و همچنین پزشک مجرب و متخصص دارای هزینه بالاتری می باشد. زیرا این کلینیک ها به دلیل معتبر بودن دارای تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مناسبی می باشند و همچنین دارای کادر درمان با تجربه و پزشکی متخصص می باشند. به همین دلیل هزینه تزریق چربی به سینه در کلینیک معتبر با پزشک متخصص بالاتر می باشد.

اگر شما به بهترین کلینیک تزریق چربی مراجعه نمایید، می توانید از پایان کار و گرفتن نتیجه مناسب و مطلوب اطمینان کافی داشته باشید. در صورت مراجعه به کلینیک نامعتبر و افراد غیر متخصص هزینه شما کمتر می شود، ولی می تواند سبب عوارض شدید و خطرات زیادی برای شما شود.

کلام آخر

تزریق چربی به سینه یکی از روش های بزرگ کردن سینه، درمان افتادگی، سفت شدن سینه و … می باشد. این روش هم جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی دارد. افراد برای متقارن شدن سینه های خود، سفت شدن سینه ها، بزرگ شدن سینه و … می توانند به تزریق چربی به سینه بپردازند که این روش از روش های زیبایی می باشد. همچنین افرادی دچار سرطان می شوند و مجبور هستند تا بافت سینه خود را برداشت کنند، در این صورت برای افزایش حجم سینه خود می توانند از تزریق چربی استفاده کنند، که در این صورت افراد از جنبه درمانی این روش استفاده کرده اند.

از شما عزیزان بابت همراهی ما تا پایان این مقاله بسیار سپاسگزاریم. ما تمام تلاش خود را کرده ایم، تا شما را با هزینه تزریق چربی به سینه آشنا کنیم، امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشند. در صورت داشتن نظرات می توانید وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.